Batshuayi is er klaar voor door openbaring in Turkije

76 stemmen
Batshuayi is er klaar voor door openbaring in Turkije

Michy Batshuayi trok afgelopen zomer naar Besiktas om zijn carrière weer op de rails te zetten. De afmaker is goed begonnen bij Besiktas en is klaar om Lukaku te vervangen tegen Italië tijdens de troosfinale. 

Tot voor kort stond Batshuayi's positie bij de Rode Duivels nog ter discussie. De spits speelde amper bij Chelsea en miste daardoor matchritme. Hij verlengde zijn contract en kon zo op huurbasis naar Besiktas: de Turkse kampioen van afgelopen jaar en actief in de Champions League. Batshuayi heeft meteen weer vertrouwen getankt: drie goals en één assist in de eerste zes competitiewedstrijden doen Batshuayi dromen van zijn beste vorm van weleer.

De omgeving is altijd belangrijk voor een speler en zo ook bij Batshuayi. De flamboyante spits voelt zich erg geliefd in de Turkse hoofdstad. "Nergens anders ter wereld geven de fans je zoveel liefde. Voor mij is dat erg kostbaar, ik bewonder de fans", liet de spits weten in een gesprek met Fanatik. Batshuayi is dan ook vastberaden om het maximale te doen voor Besiktas. "Mijn grootste doel is om hier kampioen te spelen en dat te vieren met de fans. Ik heb de titel al eens gewonnen in Engeland, dat gevoel wil ook bij Besiktas ervaren." Besiktas bekleedt momenteel de derde stek in de Turkse competitie, met twee punten achterstand op leider en stadsrivaal Fenerbahce.

Deze middag staat Batshuayi aan de aftrap als vervanger van Romelu Lukaku, die trok al huiswaarts wegens 'niet volledig fit'. Bij de Rode Duivels kan Batshuayi erg mooie statistieken voorleggen: 22 goals in 38 interlands. Hopelijk scherpt hij dat aantal vanmiddag nog wat aan. 

LEES OOK: Trossard maakt veel emoties los met mysterieuze boodschap

Is Batshuayi klaar om Lukaku te vervangen?

Meest recent

Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

2
2
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

15
15
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

10
10
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

137
137
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

212
212
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

192
192
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

290
290
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

53
53
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

170
170
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

94
94
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

316
316
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

148
148
Mannaert onthult: “Al voor WK met Mark van Bommel gesproken”

De Rode Duivels hebben kennisgemaakt met Mark van Bommel als bondscoach. De Nederlander gaf een ...

63
63
‘Romano meldt Lukaku-nieuws: club haakt af, één favoriet’

Romelu Lukaku houdt de gemoederen op de zomermercato bezig. De Rode Duivel is op weg naar de exit ...

222
222
Compper trekt vol de kaart van de jeugd bij Antwerp

Marvin Compper begint aan zijn eerste test als trainer van Royal Antwerp FC. De 41-jarige ...

206
206
Thorup kondigt vertrekker aan: update over Adedeji-Sternberg

KRC Genk kan zich dit seizoen volledig focussen op de competitie. De Limburgers spelen geen Europees ...

897
897
Jonckheere snoert iedereen de mond bij KV Kortrijk

KV Kortrijk neemt het vrijdagavond op tegen Club Brugge. De eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

182
182
Van Bommel slaat meteen terug op heet hangijzer bij Duivels

Mark van Bommel gaf een eerste persconferentie als nieuwe bondscoach van de Rode Duivels. De ...

289
289
De Mil grijpt hard in bij KAA Gent voor KV Mechelen

KAA Gent neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro League op tegen KV Mechelen. De Buffalo’s ...

269
269
'Oude bekende blijft aandringen voor Verschaeren'

In heel wat landen staat de start van de competitie stilaan echt voor de deur, maar Yari Verschaeren ...

370
370
Van Bommel doet plan met Courtois uit de doeken

De Rode Duivels beginnen eind september aan hun campagne in de Nations League met een nieuwe ...

204
204
Talenten tekenen bij Anderlecht, KV Mechelen en Kortrijk

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League wordt om 20u45 officieel op gang getrapt, maar de meeste ...

78
78
'Strijd Lukaku los: ook deze topclub probeert'

Romelu Lukaku vertrok niet mee op stage met Napoli en dat lijkt ervoor gezorgd te hebben dat de ...

201
201
Pro League dient Vitor Bruno meteen van antwoord

Voor Anderlecht breken drukke weken aan, want tot het einde van de maand zullen ze de voorrondes van ...

260
260
Van Bommel geeft aan hoe hij Rode Duivels wil laten spelen

Bij de KBVB hakten ze na het WK een harde knoop door, want ondanks dat hij zijn doelstellingen ...

206
206

Meer sportnieuws