'Saelemaekers en Batshuayi starten tegen Italië'

door
'Saelemaekers en Batshuayi starten tegen Italië'

België neemt het zondag om 15u op tegen Italië. Dat is een troostfinale die eigenlijk nergens om draait. Toch zal de bondscoach wellicht niet veel wijzigen.

België wil alsnog met een positief gevoel naar huis vertrekken en deze partij winnend afsluiten. Een goede prestatie zou ook voor wat rust in de media zorgen, waar er nu veel kritiek is op de Rode Duivels. Het Belang van Limburg denkt niet dat er veel veranderingen zitten aan te komen. 

Hans Vanaken zal wel in de basis starten, Youri Tielemans verdwijnt uit de ploeg. Mede daardoor zal Kevin De Bruyne een rij naar achteren worden getrokken. Alexis Saelemaekers komt ook in het elftal in plaats van Eden Hazard, die terugkeerde naar Real Madrid. Timothy Castagne trekt naar links en Yannick Carrasco komt op de plaats van Hazard. Daarnaast zou ook Dedryck Boyata in de plaats van Jason Denayer komen.

Opstelling:

Courtois, Alderweireld, Boyata, Vertonghen, Castagne, Witsel, De Bruyne, Saelemaekers, Vanaken, Carrasco, Lukaku

UPDATE 10/10

Op het Twitter-kanaal van de Rode Duivels bouwen ze de spanning al op voor de match tegen Italië en verspreiden ze een foto van Jason Denayer, Michy Batshuayi en Alexis Saelemaekers. "Laten we de derde plaats grijpen", wordt er geschreven. Doorgaans (niet altijd) komen spelers die door het social media-team kort voor de partij worden 'gepromoot' op het kanaal ook aan de aftrap. Het is een trend die je ook regelmatig bij clubs ziet. 

Batshuayi zal wellicht de vervanger zijn voor Romelu Lukaku, die het trainingskamp verliet. Saelemaekers lijkt op rechts te gaan spelen, waardoor Castagne naar links zal verhuizen. Zo kan Carrasco de plaats van Eden Hazard innemen. Wellicht zullen er nog wissels plaatsvinden.

LEES OOK: Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Een goede keuze om Batshuayi en Saelemaekers op te stellen?

Meest recent

Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

20
20
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

5
5
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

112
112
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

9
9
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

88
88
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

150
150
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

16
16
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

35
35
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

15
15
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

307
307
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

149
149
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

183
183
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

59
59
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

220
220
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

106
106
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

97
97
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

122
122
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

360
360
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

475
475
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

278
278
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

73
73
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

217
217

Meer sportnieuws