'Saelemaekers en Batshuayi starten tegen Italië'

door
'Saelemaekers en Batshuayi starten tegen Italië'

België neemt het zondag om 15u op tegen Italië. Dat is een troostfinale die eigenlijk nergens om draait. Toch zal de bondscoach wellicht niet veel wijzigen.

België wil alsnog met een positief gevoel naar huis vertrekken en deze partij winnend afsluiten. Een goede prestatie zou ook voor wat rust in de media zorgen, waar er nu veel kritiek is op de Rode Duivels. Het Belang van Limburg denkt niet dat er veel veranderingen zitten aan te komen. 

Hans Vanaken zal wel in de basis starten, Youri Tielemans verdwijnt uit de ploeg. Mede daardoor zal Kevin De Bruyne een rij naar achteren worden getrokken. Alexis Saelemaekers komt ook in het elftal in plaats van Eden Hazard, die terugkeerde naar Real Madrid. Timothy Castagne trekt naar links en Yannick Carrasco komt op de plaats van Hazard. Daarnaast zou ook Dedryck Boyata in de plaats van Jason Denayer komen.

Opstelling:

Courtois, Alderweireld, Boyata, Vertonghen, Castagne, Witsel, De Bruyne, Saelemaekers, Vanaken, Carrasco, Lukaku

UPDATE 10/10

Op het Twitter-kanaal van de Rode Duivels bouwen ze de spanning al op voor de match tegen Italië en verspreiden ze een foto van Jason Denayer, Michy Batshuayi en Alexis Saelemaekers. "Laten we de derde plaats grijpen", wordt er geschreven. Doorgaans (niet altijd) komen spelers die door het social media-team kort voor de partij worden 'gepromoot' op het kanaal ook aan de aftrap. Het is een trend die je ook regelmatig bij clubs ziet. 

Batshuayi zal wellicht de vervanger zijn voor Romelu Lukaku, die het trainingskamp verliet. Saelemaekers lijkt op rechts te gaan spelen, waardoor Castagne naar links zal verhuizen. Zo kan Carrasco de plaats van Eden Hazard innemen. Wellicht zullen er nog wissels plaatsvinden.

LEES OOK: Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Een goede keuze om Batshuayi en Saelemaekers op te stellen?

Meest recent

Crisissfeer in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

1
1
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

37
37
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

39
39
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

133
133
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

212
212
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

53
53
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

300
300
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

111
111
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

740
740
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

160
160
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

659
659
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

67
67
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

174
174
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

228
228
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

87
87
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

180
180
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

578
578
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

267
267
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

566
566
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws