'Saelemaekers en Batshuayi starten tegen Italië'

door
'Saelemaekers en Batshuayi starten tegen Italië'

België neemt het zondag om 15u op tegen Italië. Dat is een troostfinale die eigenlijk nergens om draait. Toch zal de bondscoach wellicht niet veel wijzigen.

België wil alsnog met een positief gevoel naar huis vertrekken en deze partij winnend afsluiten. Een goede prestatie zou ook voor wat rust in de media zorgen, waar er nu veel kritiek is op de Rode Duivels. Het Belang van Limburg denkt niet dat er veel veranderingen zitten aan te komen. 

Hans Vanaken zal wel in de basis starten, Youri Tielemans verdwijnt uit de ploeg. Mede daardoor zal Kevin De Bruyne een rij naar achteren worden getrokken. Alexis Saelemaekers komt ook in het elftal in plaats van Eden Hazard, die terugkeerde naar Real Madrid. Timothy Castagne trekt naar links en Yannick Carrasco komt op de plaats van Hazard. Daarnaast zou ook Dedryck Boyata in de plaats van Jason Denayer komen.

Opstelling:

Courtois, Alderweireld, Boyata, Vertonghen, Castagne, Witsel, De Bruyne, Saelemaekers, Vanaken, Carrasco, Lukaku

UPDATE 10/10

Op het Twitter-kanaal van de Rode Duivels bouwen ze de spanning al op voor de match tegen Italië en verspreiden ze een foto van Jason Denayer, Michy Batshuayi en Alexis Saelemaekers. "Laten we de derde plaats grijpen", wordt er geschreven. Doorgaans (niet altijd) komen spelers die door het social media-team kort voor de partij worden 'gepromoot' op het kanaal ook aan de aftrap. Het is een trend die je ook regelmatig bij clubs ziet. 

Batshuayi zal wellicht de vervanger zijn voor Romelu Lukaku, die het trainingskamp verliet. Saelemaekers lijkt op rechts te gaan spelen, waardoor Castagne naar links zal verhuizen. Zo kan Carrasco de plaats van Eden Hazard innemen. Wellicht zullen er nog wissels plaatsvinden.

LEES OOK: Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Een goede keuze om Batshuayi en Saelemaekers op te stellen?

Meest recent

Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

15
15
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

82
82
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

45
45
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

113
113
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

631
631
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

183
183
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

38
38
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

123
123
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

84
84
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

324
324
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

63
63
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

56
56
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

484
484
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

516
516
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

364
364
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

486
486
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

671
671
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

990
990
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

38
38
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

624
624
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1461
1461
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

994
994
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

477
477
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1210
1210
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

154
154

Meer sportnieuws