'Saelemaekers en Batshuayi starten tegen Italië'

257 stemmen
'Saelemaekers en Batshuayi starten tegen Italië'

België neemt het zondag om 15u op tegen Italië. Dat is een troostfinale die eigenlijk nergens om draait. Toch zal de bondscoach wellicht niet veel wijzigen.

België wil alsnog met een positief gevoel naar huis vertrekken en deze partij winnend afsluiten. Een goede prestatie zou ook voor wat rust in de media zorgen, waar er nu veel kritiek is op de Rode Duivels. Het Belang van Limburg denkt niet dat er veel veranderingen zitten aan te komen. 

Hans Vanaken zal wel in de basis starten, Youri Tielemans verdwijnt uit de ploeg. Mede daardoor zal Kevin De Bruyne een rij naar achteren worden getrokken. Alexis Saelemaekers komt ook in het elftal in plaats van Eden Hazard, die terugkeerde naar Real Madrid. Timothy Castagne trekt naar links en Yannick Carrasco komt op de plaats van Hazard. Daarnaast zou ook Dedryck Boyata in de plaats van Jason Denayer komen.

Opstelling:

Courtois, Alderweireld, Boyata, Vertonghen, Castagne, Witsel, De Bruyne, Saelemaekers, Vanaken, Carrasco, Lukaku

UPDATE 10/10

Op het Twitter-kanaal van de Rode Duivels bouwen ze de spanning al op voor de match tegen Italië en verspreiden ze een foto van Jason Denayer, Michy Batshuayi en Alexis Saelemaekers. "Laten we de derde plaats grijpen", wordt er geschreven. Doorgaans (niet altijd) komen spelers die door het social media-team kort voor de partij worden 'gepromoot' op het kanaal ook aan de aftrap. Het is een trend die je ook regelmatig bij clubs ziet. 

Batshuayi zal wellicht de vervanger zijn voor Romelu Lukaku, die het trainingskamp verliet. Saelemaekers lijkt op rechts te gaan spelen, waardoor Castagne naar links zal verhuizen. Zo kan Carrasco de plaats van Eden Hazard innemen. Wellicht zullen er nog wissels plaatsvinden.

LEES OOK: Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Een goede keuze om Batshuayi en Saelemaekers op te stellen?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

24
24
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

46
46
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

17
17
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

38
38
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

105
105
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

293
293
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

113
113
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

314
314
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

401
401
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1075
1075
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

114
114
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

424
424
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

159
159
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

176
176
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

85
85
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

257
257
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

50
50

Meer sportnieuws