'Saelemaekers en Batshuayi starten tegen Italië'

257 stemmen
'Saelemaekers en Batshuayi starten tegen Italië'

België neemt het zondag om 15u op tegen Italië. Dat is een troostfinale die eigenlijk nergens om draait. Toch zal de bondscoach wellicht niet veel wijzigen.

België wil alsnog met een positief gevoel naar huis vertrekken en deze partij winnend afsluiten. Een goede prestatie zou ook voor wat rust in de media zorgen, waar er nu veel kritiek is op de Rode Duivels. Het Belang van Limburg denkt niet dat er veel veranderingen zitten aan te komen. 

Hans Vanaken zal wel in de basis starten, Youri Tielemans verdwijnt uit de ploeg. Mede daardoor zal Kevin De Bruyne een rij naar achteren worden getrokken. Alexis Saelemaekers komt ook in het elftal in plaats van Eden Hazard, die terugkeerde naar Real Madrid. Timothy Castagne trekt naar links en Yannick Carrasco komt op de plaats van Hazard. Daarnaast zou ook Dedryck Boyata in de plaats van Jason Denayer komen.

Opstelling:

Courtois, Alderweireld, Boyata, Vertonghen, Castagne, Witsel, De Bruyne, Saelemaekers, Vanaken, Carrasco, Lukaku

UPDATE 10/10

Op het Twitter-kanaal van de Rode Duivels bouwen ze de spanning al op voor de match tegen Italië en verspreiden ze een foto van Jason Denayer, Michy Batshuayi en Alexis Saelemaekers. "Laten we de derde plaats grijpen", wordt er geschreven. Doorgaans (niet altijd) komen spelers die door het social media-team kort voor de partij worden 'gepromoot' op het kanaal ook aan de aftrap. Het is een trend die je ook regelmatig bij clubs ziet. 

Batshuayi zal wellicht de vervanger zijn voor Romelu Lukaku, die het trainingskamp verliet. Saelemaekers lijkt op rechts te gaan spelen, waardoor Castagne naar links zal verhuizen. Zo kan Carrasco de plaats van Eden Hazard innemen. Wellicht zullen er nog wissels plaatsvinden.

LEES OOK: Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Een goede keuze om Batshuayi en Saelemaekers op te stellen?

Meest recent

Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

16
16
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

51
51
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

71
71
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

221
221
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

244
244
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

107
107
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

92
92
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

83
83
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

12
12
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

105
105
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

455
455
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

278
278
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

183
183
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

181
181
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

52
52
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

99
99
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1010
1010
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

522
522
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

223
223
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

78
78
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

320
320
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

101
101
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

118
118
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

121
121
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

207
207

Meer sportnieuws