LDH komt met nieuwe Hazard-update

door
LDH komt met nieuwe Hazard-update

De Rode Duivels zagen donderdagavond niet alleen de finale van de Nations League in rook opgaan, nadat ze tegen Frankrijk een dubbele voorsprong na de pauze nog helemaal weggaven. Tot overmaat van ramp moest ook Eden Hazard andermaal geblesseerd van het veld. Achteraf sprak Roberto Martinez nog de hoop uit dat het niet te ernstig zou zijn, maar de bondscoach dreigt toch slecht nieuws te zullen krijgen.


Goal 
meent immers dat het er niet goed uitziet voor de 30-jarige aanvaller, die een nieuwe blessure aan de hamstring zou hebben opgelopen. De precieze ernst zal wel nog moeten blijken. Vrijdag ondergaat Hazard de nodige tests, op officiële communicatie van de voetbalbond óf zijn werkgever Real Madrid is het voorlopig wachten. De troostfinale in de Nations League tegen Italië van zondag komt alvast in het gedrang. Na de interlandbreak neemt Real het onder meer op tegen Shakhtar Donetsk en FC Barcelona.

UPDATE 15u16
De soep zou dan uiteindelijk toch niet zo heet gegeten worden als ze opgediend werd. Volgens Spaanse media, waaronder Marca, zouden de laatste onderzoeken immers duidelijk gemaakt hebben dat Hazard geen scheur opgelopen heeft in de hamstring. Naar verluidt gaat het om een simpele overbelasting, waardoor hij dus niet al te lang buiten strijd zou zijn. Het is zelfs nog niet helemaal zeker dat hij de selectie van de Rode Duivels zal verlaten, die knoop zou in de komende uren doorgehakt worden.

UPDATE 16u
Het goede nieuws omtrent Hazard wordt nu ook bevestigd door La Dernière Heure, dat meent dat het verdict voor de 114-voudig international meevalt. "De Spaanse pers dacht al dat Hazard de Clasico tegen Barcelona op 24 oktober zou missen, maar nu heerst er weer optimisme. Volgens onze informatie kwam er geen ernstige schade aan het licht tijdens zijn onderzoeken in Turijn", aldus de krant, die eveneens stelt dat de aanvoerder mogelijk zelfs fit geraakt voor het duel tegen Italië. Al zullen Martinez en co ongetwijfeld geen risico's nemen.

LEES OOK: WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Denkt u dat Hazard zondag zal spelen?

Meest recent

Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

74
74
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

83
83
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

21
21
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

159
159
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

82
82
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

460
460
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

434
434
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

160
160
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

908
908
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

114
114
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

356
356
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

472
472
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

226
226
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

67
67
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

462
462
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

204
204
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

109
109
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

324
324
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

168
168
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

429
429
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

237
237
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

467
467
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

408
408
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

55
55
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

68
68

Meer sportnieuws