LDH komt met nieuwe Hazard-update

door
LDH komt met nieuwe Hazard-update

De Rode Duivels zagen donderdagavond niet alleen de finale van de Nations League in rook opgaan, nadat ze tegen Frankrijk een dubbele voorsprong na de pauze nog helemaal weggaven. Tot overmaat van ramp moest ook Eden Hazard andermaal geblesseerd van het veld. Achteraf sprak Roberto Martinez nog de hoop uit dat het niet te ernstig zou zijn, maar de bondscoach dreigt toch slecht nieuws te zullen krijgen.


Goal 
meent immers dat het er niet goed uitziet voor de 30-jarige aanvaller, die een nieuwe blessure aan de hamstring zou hebben opgelopen. De precieze ernst zal wel nog moeten blijken. Vrijdag ondergaat Hazard de nodige tests, op officiële communicatie van de voetbalbond óf zijn werkgever Real Madrid is het voorlopig wachten. De troostfinale in de Nations League tegen Italië van zondag komt alvast in het gedrang. Na de interlandbreak neemt Real het onder meer op tegen Shakhtar Donetsk en FC Barcelona.

UPDATE 15u16
De soep zou dan uiteindelijk toch niet zo heet gegeten worden als ze opgediend werd. Volgens Spaanse media, waaronder Marca, zouden de laatste onderzoeken immers duidelijk gemaakt hebben dat Hazard geen scheur opgelopen heeft in de hamstring. Naar verluidt gaat het om een simpele overbelasting, waardoor hij dus niet al te lang buiten strijd zou zijn. Het is zelfs nog niet helemaal zeker dat hij de selectie van de Rode Duivels zal verlaten, die knoop zou in de komende uren doorgehakt worden.

UPDATE 16u
Het goede nieuws omtrent Hazard wordt nu ook bevestigd door La Dernière Heure, dat meent dat het verdict voor de 114-voudig international meevalt. "De Spaanse pers dacht al dat Hazard de Clasico tegen Barcelona op 24 oktober zou missen, maar nu heerst er weer optimisme. Volgens onze informatie kwam er geen ernstige schade aan het licht tijdens zijn onderzoeken in Turijn", aldus de krant, die eveneens stelt dat de aanvoerder mogelijk zelfs fit geraakt voor het duel tegen Italië. Al zullen Martinez en co ongetwijfeld geen risico's nemen.

LEES OOK: Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Denkt u dat Hazard zondag zal spelen?

Meest recent

'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

28
28
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

166
166
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

43
43
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

311
311
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

160
160
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

174
174
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

360
360
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

89
89
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

309
309
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

246
246
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

514
514
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

151
151
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

501
501
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

107
107
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

75
75
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

244
244
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

61
61
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

167
167
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

195
195
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

95
95
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

344
344
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

582
582
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

114
114
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

34
34
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

545
545

Meer sportnieuws