LDH komt met nieuwe Hazard-update

door
LDH komt met nieuwe Hazard-update

De Rode Duivels zagen donderdagavond niet alleen de finale van de Nations League in rook opgaan, nadat ze tegen Frankrijk een dubbele voorsprong na de pauze nog helemaal weggaven. Tot overmaat van ramp moest ook Eden Hazard andermaal geblesseerd van het veld. Achteraf sprak Roberto Martinez nog de hoop uit dat het niet te ernstig zou zijn, maar de bondscoach dreigt toch slecht nieuws te zullen krijgen.


Goal 
meent immers dat het er niet goed uitziet voor de 30-jarige aanvaller, die een nieuwe blessure aan de hamstring zou hebben opgelopen. De precieze ernst zal wel nog moeten blijken. Vrijdag ondergaat Hazard de nodige tests, op officiële communicatie van de voetbalbond óf zijn werkgever Real Madrid is het voorlopig wachten. De troostfinale in de Nations League tegen Italië van zondag komt alvast in het gedrang. Na de interlandbreak neemt Real het onder meer op tegen Shakhtar Donetsk en FC Barcelona.

UPDATE 15u16
De soep zou dan uiteindelijk toch niet zo heet gegeten worden als ze opgediend werd. Volgens Spaanse media, waaronder Marca, zouden de laatste onderzoeken immers duidelijk gemaakt hebben dat Hazard geen scheur opgelopen heeft in de hamstring. Naar verluidt gaat het om een simpele overbelasting, waardoor hij dus niet al te lang buiten strijd zou zijn. Het is zelfs nog niet helemaal zeker dat hij de selectie van de Rode Duivels zal verlaten, die knoop zou in de komende uren doorgehakt worden.

UPDATE 16u
Het goede nieuws omtrent Hazard wordt nu ook bevestigd door La Dernière Heure, dat meent dat het verdict voor de 114-voudig international meevalt. "De Spaanse pers dacht al dat Hazard de Clasico tegen Barcelona op 24 oktober zou missen, maar nu heerst er weer optimisme. Volgens onze informatie kwam er geen ernstige schade aan het licht tijdens zijn onderzoeken in Turijn", aldus de krant, die eveneens stelt dat de aanvoerder mogelijk zelfs fit geraakt voor het duel tegen Italië. Al zullen Martinez en co ongetwijfeld geen risico's nemen.

LEES OOK: Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

Denkt u dat Hazard zondag zal spelen?

Meest recent

DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

135
135
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

38
38
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

31
31
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

232
232
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

339
339
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

281
281
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

388
388
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

628
628
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

764
764
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

35
35
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

494
494
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1204
1204
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

779
779
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

445
445
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1110
1110
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

133
133
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

226
226
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

153
153
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

238
238
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

672
672
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

444
444
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

41
41
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

924
924
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1515
1515

Meer sportnieuws