'Hazard krijgt dan toch verlossend blessurenieuws'

door
'Hazard krijgt dan toch verlossend blessurenieuws'

De Rode Duivels zagen donderdagavond niet alleen de finale van de Nations League in rook opgaan nadat ze tegen Frankrijk een dubbele voorsprong nog helemaal weggaven. Ze verloren ook weer Eden Hazard, want de aanvoerder moest een kwartier voor tijd geblesseerd naar de kant. Na de partij sprak Roberto Martinez nog de hoop uit dat het niet te ernstig zou zijn, maar de bondscoach lijkt slecht nieuws te zullen krijgen.

Er kwam nog geen officiële communicatie van de KBVB of van Real Madrid, omdat Hazard vrijdag nog tests ondergaat. Maar volgens Goal ziet het er niet goed uit voor de aanvaller en wordt er gevreesd dat hij een nieuwe blessure in de hamstring opgelopen heeft. De precieze ernst daarvan zal nog moeten blijken, maar zondag zou hij al zeker de troostfinale van de Nations League tegen Italië moeten laten schieten.

Er wordt echter gevreesd voor een afwezigheid van een drietal weken, waardoor hij ook nog heel wat wedstrijden met Real Madrid zou moeten missen. Zo komen ook de matchen tegen Shakhtar Donetsk, Osasuna, Elche en vooral de Clasico tegen FC Barcelona in gevaar. Op 24 oktober staan de twee aartsrivalen tegenover elkaar.

UPDATE 15u16
De soep zou dan uiteindelijk toch niet zo heet gegeten worden als ze opgediend werd. Volgens Spaanse media, waaronder Marca, zouden de laatste onderzoeken duidelijk gemaakt hebben dat Hazard geen scheur opgelopen heeft in de hamstring. Het zou om een simpele overbelasting gaan, waardoor hij dus niet al te lang out zou zijn. Het is zelfs nog niet helemaal zeker dat hij de selectie van de Rode Duivels zal verlaten, die knoop zou in de komende uren doorgehakt worden.

LEES OOK: Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Moet Hazard zondag nog spelen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

50
50
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

11
11
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

80
80
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

40
40
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

59
59
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

105
105
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

218
218
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

137
137
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

183
183
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

379
379
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

205
205
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

276
276
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

547
547
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

105
105
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

34
34
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

209
209
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

207
207
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

141
141
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

58
58
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

191
191
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

149
149
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

621
621
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

389
389
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

313
313
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

273
273

Meer sportnieuws