'Hazard krijgt dan toch verlossend blessurenieuws'

door
'Hazard krijgt dan toch verlossend blessurenieuws'

De Rode Duivels zagen donderdagavond niet alleen de finale van de Nations League in rook opgaan nadat ze tegen Frankrijk een dubbele voorsprong nog helemaal weggaven. Ze verloren ook weer Eden Hazard, want de aanvoerder moest een kwartier voor tijd geblesseerd naar de kant. Na de partij sprak Roberto Martinez nog de hoop uit dat het niet te ernstig zou zijn, maar de bondscoach lijkt slecht nieuws te zullen krijgen.

Er kwam nog geen officiële communicatie van de KBVB of van Real Madrid, omdat Hazard vrijdag nog tests ondergaat. Maar volgens Goal ziet het er niet goed uit voor de aanvaller en wordt er gevreesd dat hij een nieuwe blessure in de hamstring opgelopen heeft. De precieze ernst daarvan zal nog moeten blijken, maar zondag zou hij al zeker de troostfinale van de Nations League tegen Italië moeten laten schieten.

Er wordt echter gevreesd voor een afwezigheid van een drietal weken, waardoor hij ook nog heel wat wedstrijden met Real Madrid zou moeten missen. Zo komen ook de matchen tegen Shakhtar Donetsk, Osasuna, Elche en vooral de Clasico tegen FC Barcelona in gevaar. Op 24 oktober staan de twee aartsrivalen tegenover elkaar.

UPDATE 15u16
De soep zou dan uiteindelijk toch niet zo heet gegeten worden als ze opgediend werd. Volgens Spaanse media, waaronder Marca, zouden de laatste onderzoeken duidelijk gemaakt hebben dat Hazard geen scheur opgelopen heeft in de hamstring. Het zou om een simpele overbelasting gaan, waardoor hij dus niet al te lang out zou zijn. Het is zelfs nog niet helemaal zeker dat hij de selectie van de Rode Duivels zal verlaten, die knoop zou in de komende uren doorgehakt worden.

LEES OOK: Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Moet Hazard zondag nog spelen?

Meest recent

'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

79
79
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

55
55
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

23
23
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

146
146
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

202
202
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

264
264
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

64
64
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

355
355
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

282
282
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

391
391
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

190
190
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

86
86
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

188
188
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

72
72
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

382
382
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

574
574
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

88
88
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

295
295
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

243
243
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

514
514
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

454
454
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

718
718
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

594
594
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

160
160

Meer sportnieuws