'Hazard krijgt dan toch verlossend blessurenieuws'

door
'Hazard krijgt dan toch verlossend blessurenieuws'

De Rode Duivels zagen donderdagavond niet alleen de finale van de Nations League in rook opgaan nadat ze tegen Frankrijk een dubbele voorsprong nog helemaal weggaven. Ze verloren ook weer Eden Hazard, want de aanvoerder moest een kwartier voor tijd geblesseerd naar de kant. Na de partij sprak Roberto Martinez nog de hoop uit dat het niet te ernstig zou zijn, maar de bondscoach lijkt slecht nieuws te zullen krijgen.

Er kwam nog geen officiële communicatie van de KBVB of van Real Madrid, omdat Hazard vrijdag nog tests ondergaat. Maar volgens Goal ziet het er niet goed uit voor de aanvaller en wordt er gevreesd dat hij een nieuwe blessure in de hamstring opgelopen heeft. De precieze ernst daarvan zal nog moeten blijken, maar zondag zou hij al zeker de troostfinale van de Nations League tegen Italië moeten laten schieten.

Er wordt echter gevreesd voor een afwezigheid van een drietal weken, waardoor hij ook nog heel wat wedstrijden met Real Madrid zou moeten missen. Zo komen ook de matchen tegen Shakhtar Donetsk, Osasuna, Elche en vooral de Clasico tegen FC Barcelona in gevaar. Op 24 oktober staan de twee aartsrivalen tegenover elkaar.

UPDATE 15u16
De soep zou dan uiteindelijk toch niet zo heet gegeten worden als ze opgediend werd. Volgens Spaanse media, waaronder Marca, zouden de laatste onderzoeken duidelijk gemaakt hebben dat Hazard geen scheur opgelopen heeft in de hamstring. Het zou om een simpele overbelasting gaan, waardoor hij dus niet al te lang out zou zijn. Het is zelfs nog niet helemaal zeker dat hij de selectie van de Rode Duivels zal verlaten, die knoop zou in de komende uren doorgehakt worden.

LEES OOK: Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Moet Hazard zondag nog spelen?

Meest recent

Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

3
3
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

51
51
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

149
149
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

41
41
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

39
39
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

67
67
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

45
45
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

137
137
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

343
343
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

104
104
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

163
163
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

614
614
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

68
68
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

297
297
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

212
212
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

1223
1223
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

247
247
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

907
907
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

617
617
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

689
689
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

606
606
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

140
140
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

37
37
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

173
173

Meer sportnieuws