TRANSFERUURTJE: 'Drie kandidaten voor KV Kortrijk, Real-ster nadert afscheid'

door
TRANSFERUURTJE: 'Drie kandidaten voor KV Kortrijk, Real-ster nadert afscheid'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KV Kortrijk is de zoektocht naar een nieuwe trainer volop aan de gang na het onverwachte vertrek van Luka Elsner. De Kerels willen zo snel mogelijk hun nieuwe trainer voorstellen en er duiken alvast enkele verrassende namen van kandidaten op. Zo zou een terugkeer van Karim Belhocine tot de mogelijkheden behoren, terwijl ook de pas bij Standard ontslagen Mbaye Leye genoemd wordt. Daarnaast zou ook Bernd Storck in beeld zijn.



Club Brugge roerde zich in de zomer stevig op de transfermarkt, maar het lukte niet om Koni De Winter te strikken. De 19-jarige verdediger bevestigt dat er in de zomer interesse was van Blauw-Zwart, maar dat er geen akkoord gevonden werd. Hij is op dit moment echter nog gelukkig bij Juventus, waar hij kan leren van ervaren rotten als Bonucci en Chiellini.

BUITENLAND

Het zou zomaar kunnen dat Gareth Bale na dit seizoen afscheid neemt van het profvoetbal. De Welshman krijgt dit seizoen een nieuwe kans bij Real Madrid, maar beschikt over een aflopend contract en de Koninklijke lijkt voorlopig niet van plan dat te verlengen. Bij een volgende club zou hij bovendien stevig moeten inleveren en de kans wordt klein geacht dat Bale daartoe bereid zal zijn.



Club Brugge maakte in de Champions League kennis met Christopher Nkunku, die tegen Blauw-Zwart al zijn vierde goal in het kampioenenbal maakte. De Franse aanvaller van RB Leipzig is voorlopig één van de sensaties van het seizoen en daardoor loopt hij in de kijker bij heel wat Europese grootmachten. Onder meer Chelsea, Manchester City en Real Madrid zouden op de 23-jarige azen.

Divock Origi zou in januari ook een spraakmakende transfer kunnen maken. Onze landgenoot is op overschot bij Liverpool, maar wordt nu gelinkt aan FC Barcelona. Dat wil in de winter met een beperkt budget nog een extra aanvaller aantrekken en Origi is daarbij één van de opties. Ook Edinson Cavani, Andrea Belotti en Lorenzo Insigne worden nog genoemd.

LEES OOK: Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Voor wie moet KV Kortrijk kiezen?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

48
48
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

43
43
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

65
65
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

48
48
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

79
79
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

98
98
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

92
92
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

70
70
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

190
190
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

126
126
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

152
152
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

227
227
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

238
238
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

44
44
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

222
222
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

400
400
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

109
109
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

650
650
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

319
319
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

502
502
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

425
425
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

437
437
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

72
72

Meer sportnieuws