TRANSFERUURTJE: 'Drie kandidaten voor KV Kortrijk, Real-ster nadert afscheid'

224 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Drie kandidaten voor KV Kortrijk, Real-ster nadert afscheid'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KV Kortrijk is de zoektocht naar een nieuwe trainer volop aan de gang na het onverwachte vertrek van Luka Elsner. De Kerels willen zo snel mogelijk hun nieuwe trainer voorstellen en er duiken alvast enkele verrassende namen van kandidaten op. Zo zou een terugkeer van Karim Belhocine tot de mogelijkheden behoren, terwijl ook de pas bij Standard ontslagen Mbaye Leye genoemd wordt. Daarnaast zou ook Bernd Storck in beeld zijn.



Club Brugge roerde zich in de zomer stevig op de transfermarkt, maar het lukte niet om Koni De Winter te strikken. De 19-jarige verdediger bevestigt dat er in de zomer interesse was van Blauw-Zwart, maar dat er geen akkoord gevonden werd. Hij is op dit moment echter nog gelukkig bij Juventus, waar hij kan leren van ervaren rotten als Bonucci en Chiellini.

BUITENLAND

Het zou zomaar kunnen dat Gareth Bale na dit seizoen afscheid neemt van het profvoetbal. De Welshman krijgt dit seizoen een nieuwe kans bij Real Madrid, maar beschikt over een aflopend contract en de Koninklijke lijkt voorlopig niet van plan dat te verlengen. Bij een volgende club zou hij bovendien stevig moeten inleveren en de kans wordt klein geacht dat Bale daartoe bereid zal zijn.



Club Brugge maakte in de Champions League kennis met Christopher Nkunku, die tegen Blauw-Zwart al zijn vierde goal in het kampioenenbal maakte. De Franse aanvaller van RB Leipzig is voorlopig één van de sensaties van het seizoen en daardoor loopt hij in de kijker bij heel wat Europese grootmachten. Onder meer Chelsea, Manchester City en Real Madrid zouden op de 23-jarige azen.

Divock Origi zou in januari ook een spraakmakende transfer kunnen maken. Onze landgenoot is op overschot bij Liverpool, maar wordt nu gelinkt aan FC Barcelona. Dat wil in de winter met een beperkt budget nog een extra aanvaller aantrekken en Origi is daarbij één van de opties. Ook Edinson Cavani, Andrea Belotti en Lorenzo Insigne worden nog genoemd.

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Voor wie moet KV Kortrijk kiezen?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

43
43
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

68
68
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

18
18
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

131
131
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

89
89
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

237
237
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

63
63
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

417
417
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

370
370
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

150
150
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

666
666
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

125
125
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

103
103
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

93
93
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

182
182
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws