TRANSFERUURTJE: 'Drie kandidaten voor KV Kortrijk, Real-ster nadert afscheid'

224 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Drie kandidaten voor KV Kortrijk, Real-ster nadert afscheid'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KV Kortrijk is de zoektocht naar een nieuwe trainer volop aan de gang na het onverwachte vertrek van Luka Elsner. De Kerels willen zo snel mogelijk hun nieuwe trainer voorstellen en er duiken alvast enkele verrassende namen van kandidaten op. Zo zou een terugkeer van Karim Belhocine tot de mogelijkheden behoren, terwijl ook de pas bij Standard ontslagen Mbaye Leye genoemd wordt. Daarnaast zou ook Bernd Storck in beeld zijn.



Club Brugge roerde zich in de zomer stevig op de transfermarkt, maar het lukte niet om Koni De Winter te strikken. De 19-jarige verdediger bevestigt dat er in de zomer interesse was van Blauw-Zwart, maar dat er geen akkoord gevonden werd. Hij is op dit moment echter nog gelukkig bij Juventus, waar hij kan leren van ervaren rotten als Bonucci en Chiellini.

BUITENLAND

Het zou zomaar kunnen dat Gareth Bale na dit seizoen afscheid neemt van het profvoetbal. De Welshman krijgt dit seizoen een nieuwe kans bij Real Madrid, maar beschikt over een aflopend contract en de Koninklijke lijkt voorlopig niet van plan dat te verlengen. Bij een volgende club zou hij bovendien stevig moeten inleveren en de kans wordt klein geacht dat Bale daartoe bereid zal zijn.



Club Brugge maakte in de Champions League kennis met Christopher Nkunku, die tegen Blauw-Zwart al zijn vierde goal in het kampioenenbal maakte. De Franse aanvaller van RB Leipzig is voorlopig één van de sensaties van het seizoen en daardoor loopt hij in de kijker bij heel wat Europese grootmachten. Onder meer Chelsea, Manchester City en Real Madrid zouden op de 23-jarige azen.

Divock Origi zou in januari ook een spraakmakende transfer kunnen maken. Onze landgenoot is op overschot bij Liverpool, maar wordt nu gelinkt aan FC Barcelona. Dat wil in de winter met een beperkt budget nog een extra aanvaller aantrekken en Origi is daarbij één van de opties. Ook Edinson Cavani, Andrea Belotti en Lorenzo Insigne worden nog genoemd.

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Voor wie moet KV Kortrijk kiezen?

Meest recent

Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

7
7
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

89
89
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

28
28
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

69
69
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

284
284
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

49
49
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

197
197
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

310
310
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1077
1077
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

474
474
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

153
153
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

189
189
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

726
726
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

512
512
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

261
261
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

114
114
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

189
189
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

53
53
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

74
74
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

60
60
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

86
86
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

84
84
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

138
138
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

473
473

Meer sportnieuws