TRANSFERUURTJE: 'Drie kandidaten voor KV Kortrijk, Real-ster nadert afscheid'

door
TRANSFERUURTJE: 'Drie kandidaten voor KV Kortrijk, Real-ster nadert afscheid'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KV Kortrijk is de zoektocht naar een nieuwe trainer volop aan de gang na het onverwachte vertrek van Luka Elsner. De Kerels willen zo snel mogelijk hun nieuwe trainer voorstellen en er duiken alvast enkele verrassende namen van kandidaten op. Zo zou een terugkeer van Karim Belhocine tot de mogelijkheden behoren, terwijl ook de pas bij Standard ontslagen Mbaye Leye genoemd wordt. Daarnaast zou ook Bernd Storck in beeld zijn.



Club Brugge roerde zich in de zomer stevig op de transfermarkt, maar het lukte niet om Koni De Winter te strikken. De 19-jarige verdediger bevestigt dat er in de zomer interesse was van Blauw-Zwart, maar dat er geen akkoord gevonden werd. Hij is op dit moment echter nog gelukkig bij Juventus, waar hij kan leren van ervaren rotten als Bonucci en Chiellini.

BUITENLAND

Het zou zomaar kunnen dat Gareth Bale na dit seizoen afscheid neemt van het profvoetbal. De Welshman krijgt dit seizoen een nieuwe kans bij Real Madrid, maar beschikt over een aflopend contract en de Koninklijke lijkt voorlopig niet van plan dat te verlengen. Bij een volgende club zou hij bovendien stevig moeten inleveren en de kans wordt klein geacht dat Bale daartoe bereid zal zijn.



Club Brugge maakte in de Champions League kennis met Christopher Nkunku, die tegen Blauw-Zwart al zijn vierde goal in het kampioenenbal maakte. De Franse aanvaller van RB Leipzig is voorlopig één van de sensaties van het seizoen en daardoor loopt hij in de kijker bij heel wat Europese grootmachten. Onder meer Chelsea, Manchester City en Real Madrid zouden op de 23-jarige azen.

Divock Origi zou in januari ook een spraakmakende transfer kunnen maken. Onze landgenoot is op overschot bij Liverpool, maar wordt nu gelinkt aan FC Barcelona. Dat wil in de winter met een beperkt budget nog een extra aanvaller aantrekken en Origi is daarbij één van de opties. Ook Edinson Cavani, Andrea Belotti en Lorenzo Insigne worden nog genoemd.

Voor wie moet KV Kortrijk kiezen?

Meest recent

Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

11
11
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

16
16
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

47
47
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

239
239
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

315
315
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

226
226
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

316
316
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

81
81
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

582
582
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

517
517
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

381
381
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

307
307
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

111
111
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

333
333
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

63
63
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

566
566
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

328
328
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

416
416
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

267
267
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

458
458
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

246
246
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

238
238
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1687
1687
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

752
752
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

738
738

Meer sportnieuws