TRANSFERUURTJE: 'Drie kandidaten voor KV Kortrijk, Real-ster nadert afscheid'

door
TRANSFERUURTJE: 'Drie kandidaten voor KV Kortrijk, Real-ster nadert afscheid'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij KV Kortrijk is de zoektocht naar een nieuwe trainer volop aan de gang na het onverwachte vertrek van Luka Elsner. De Kerels willen zo snel mogelijk hun nieuwe trainer voorstellen en er duiken alvast enkele verrassende namen van kandidaten op. Zo zou een terugkeer van Karim Belhocine tot de mogelijkheden behoren, terwijl ook de pas bij Standard ontslagen Mbaye Leye genoemd wordt. Daarnaast zou ook Bernd Storck in beeld zijn.



Club Brugge roerde zich in de zomer stevig op de transfermarkt, maar het lukte niet om Koni De Winter te strikken. De 19-jarige verdediger bevestigt dat er in de zomer interesse was van Blauw-Zwart, maar dat er geen akkoord gevonden werd. Hij is op dit moment echter nog gelukkig bij Juventus, waar hij kan leren van ervaren rotten als Bonucci en Chiellini.

BUITENLAND

Het zou zomaar kunnen dat Gareth Bale na dit seizoen afscheid neemt van het profvoetbal. De Welshman krijgt dit seizoen een nieuwe kans bij Real Madrid, maar beschikt over een aflopend contract en de Koninklijke lijkt voorlopig niet van plan dat te verlengen. Bij een volgende club zou hij bovendien stevig moeten inleveren en de kans wordt klein geacht dat Bale daartoe bereid zal zijn.



Club Brugge maakte in de Champions League kennis met Christopher Nkunku, die tegen Blauw-Zwart al zijn vierde goal in het kampioenenbal maakte. De Franse aanvaller van RB Leipzig is voorlopig één van de sensaties van het seizoen en daardoor loopt hij in de kijker bij heel wat Europese grootmachten. Onder meer Chelsea, Manchester City en Real Madrid zouden op de 23-jarige azen.

Divock Origi zou in januari ook een spraakmakende transfer kunnen maken. Onze landgenoot is op overschot bij Liverpool, maar wordt nu gelinkt aan FC Barcelona. Dat wil in de winter met een beperkt budget nog een extra aanvaller aantrekken en Origi is daarbij één van de opties. Ook Edinson Cavani, Andrea Belotti en Lorenzo Insigne worden nog genoemd.

LEES OOK: Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

Voor wie moet KV Kortrijk kiezen?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

46
46
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

42
42
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

22
22
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

122
122
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

86
86
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

100
100
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

93
93
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

127
127
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

210
210
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

48
48
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

227
227
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

504
504
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

176
176
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

385
385
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

91
91
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

133
133
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

140
140
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

352
352
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

254
254
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

377
377
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

206
206
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

206
206

Meer sportnieuws