KV Kortrijk praat met ex-coach van Anderlecht

door
KV Kortrijk praat met ex-coach van Anderlecht

KV Kortrijk werd deze week opgeschrikt door het plotse vertrek van Luka Elsner. De Sloveen gaat met onmiddellijke ingang aan de slag bij reeksgenoot Standard. Ondertussen worden al enkele namen genoemd als mogelijke opvolger.

Zo denkt Het Nieuwsblad dat Karim Belhocine een logische kandidaat zou zijn. Die zit zonder club nadat zijn contract midden dit jaar niet verlengd werd bij Sporting Charleroi. Een andere naam die de krant naar voren schuift, is die van Mbaye Leye. Dat is verrassend, want die werd nog maar net ontslagen bij uitgerekend ... Standard.

Welke naam het ook wordt, het zal de nasmaak om het vertrek van Elsner niet minder zuur doen smaken. Kortrijk is niet te spreken over wat er gebeurd is en denkt er zelfs over na om juridische stappen te ondernemen. Het laatste over deze zaak is ongetwijfeld nog niet gezegd.    

UPDATE 08/10
Krant van West-Vlaanderen weet dat KV Kortrijk zo snel mogelijk een opvolger voor Luka Elsner wil aanstellen. Het voegt na Karim Belhocine en Mbaye Leye ook nog een derde naam toe aan het rijtje met kandidaten: die van Bernd Storck. De Duitser gooide in het verleden al hoge ogen bij Moeskroen en Cercle Brugge, maar is nu vrij. Hij was de voorbije dagen ook in beeld bij Standard, maar trok uiteindelijk niet naar Sclessin omdat hij er niet zijn volledige staf mocht meenemen.

UPDATE 10u20

De interesse van KV Kortrijk in Karim Belhocine is er wel degelijk. Volgens onze bronnen zijn de eerste gesprekken met de vrije trainer alvast opgestart. Belhocine was in het verleden trainer bij Charleroi en Anderlecht. Hij was ook als speler al drie jaar actief bij KV Kortrijk, waar hij nadien ook assistent-trainer en kort interim-trainer was.

Moet Kortrijk voor Belhocine gaan?

Meest recent

KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

14
14
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

19
19
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

50
50
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

97
97
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

60
60
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

209
209
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

186
186
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

272
272
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

400
400
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

134
134
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

94
94
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

559
559
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

297
297
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

291
291
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

186
186
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

294
294
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

426
426
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

76
76
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

141
141
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

68
68
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

263
263
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

221
221
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

72
72
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

77
77
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99

Meer sportnieuws