KV Kortrijk praat met ex-coach van Anderlecht

276 stemmen
KV Kortrijk praat met ex-coach van Anderlecht

KV Kortrijk werd deze week opgeschrikt door het plotse vertrek van Luka Elsner. De Sloveen gaat met onmiddellijke ingang aan de slag bij reeksgenoot Standard. Ondertussen worden al enkele namen genoemd als mogelijke opvolger.

Zo denkt Het Nieuwsblad dat Karim Belhocine een logische kandidaat zou zijn. Die zit zonder club nadat zijn contract midden dit jaar niet verlengd werd bij Sporting Charleroi. Een andere naam die de krant naar voren schuift, is die van Mbaye Leye. Dat is verrassend, want die werd nog maar net ontslagen bij uitgerekend ... Standard.

Welke naam het ook wordt, het zal de nasmaak om het vertrek van Elsner niet minder zuur doen smaken. Kortrijk is niet te spreken over wat er gebeurd is en denkt er zelfs over na om juridische stappen te ondernemen. Het laatste over deze zaak is ongetwijfeld nog niet gezegd.    

UPDATE 08/10
Krant van West-Vlaanderen weet dat KV Kortrijk zo snel mogelijk een opvolger voor Luka Elsner wil aanstellen. Het voegt na Karim Belhocine en Mbaye Leye ook nog een derde naam toe aan het rijtje met kandidaten: die van Bernd Storck. De Duitser gooide in het verleden al hoge ogen bij Moeskroen en Cercle Brugge, maar is nu vrij. Hij was de voorbije dagen ook in beeld bij Standard, maar trok uiteindelijk niet naar Sclessin omdat hij er niet zijn volledige staf mocht meenemen.

UPDATE 10u20

De interesse van KV Kortrijk in Karim Belhocine is er wel degelijk. Volgens onze bronnen zijn de eerste gesprekken met de vrije trainer alvast opgestart. Belhocine was in het verleden trainer bij Charleroi en Anderlecht. Hij was ook als speler al drie jaar actief bij KV Kortrijk, waar hij nadien ook assistent-trainer en kort interim-trainer was.

Moet Kortrijk voor Belhocine gaan?

Meest recent

'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

24
24
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

23
23
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

26
26
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

254
254
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

94
94
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

611
611
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

73
73
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

43
43
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

73
73
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

65
65
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

160
160
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

301
301
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

272
272
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

482
482
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

897
897
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

142
142
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

854
854
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

213
213
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

649
649
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

228
228
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

65
65
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

193
193
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

171
171
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1197
1197
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

632
632

Meer sportnieuws