KV Kortrijk praat met ex-coach van Anderlecht

door
KV Kortrijk praat met ex-coach van Anderlecht

KV Kortrijk werd deze week opgeschrikt door het plotse vertrek van Luka Elsner. De Sloveen gaat met onmiddellijke ingang aan de slag bij reeksgenoot Standard. Ondertussen worden al enkele namen genoemd als mogelijke opvolger.

Zo denkt Het Nieuwsblad dat Karim Belhocine een logische kandidaat zou zijn. Die zit zonder club nadat zijn contract midden dit jaar niet verlengd werd bij Sporting Charleroi. Een andere naam die de krant naar voren schuift, is die van Mbaye Leye. Dat is verrassend, want die werd nog maar net ontslagen bij uitgerekend ... Standard.

Welke naam het ook wordt, het zal de nasmaak om het vertrek van Elsner niet minder zuur doen smaken. Kortrijk is niet te spreken over wat er gebeurd is en denkt er zelfs over na om juridische stappen te ondernemen. Het laatste over deze zaak is ongetwijfeld nog niet gezegd.    

UPDATE 08/10
Krant van West-Vlaanderen weet dat KV Kortrijk zo snel mogelijk een opvolger voor Luka Elsner wil aanstellen. Het voegt na Karim Belhocine en Mbaye Leye ook nog een derde naam toe aan het rijtje met kandidaten: die van Bernd Storck. De Duitser gooide in het verleden al hoge ogen bij Moeskroen en Cercle Brugge, maar is nu vrij. Hij was de voorbije dagen ook in beeld bij Standard, maar trok uiteindelijk niet naar Sclessin omdat hij er niet zijn volledige staf mocht meenemen.

UPDATE 10u20

De interesse van KV Kortrijk in Karim Belhocine is er wel degelijk. Volgens onze bronnen zijn de eerste gesprekken met de vrije trainer alvast opgestart. Belhocine was in het verleden trainer bij Charleroi en Anderlecht. Hij was ook als speler al drie jaar actief bij KV Kortrijk, waar hij nadien ook assistent-trainer en kort interim-trainer was.

Moet Kortrijk voor Belhocine gaan?

Meest recent

Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

64
64
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

155
155
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

52
52
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

78
78
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

247
247
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

287
287
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

59
59
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

243
243
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

195
195
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

147
147
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

321
321
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

288
288
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

236
236
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

701
701
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

297
297
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

600
600
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

590
590
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

597
597
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

547
547
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

424
424
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

153
153
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

143
143
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

86
86
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

30
30

Meer sportnieuws