Theate blijft bij Rode Duivels voor Nations League

door
Theate blijft bij Rode Duivels voor Nations League

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op de Final Four van de Nations League, waarin donderdag al een confrontatie met Frankrijk wacht. Stilaan wordt het tempo dan ook stevig opgekrikt.

Zo kon Roberto Martinez voor de training op dinsdag een beroep doen op nagenoeg zijn voltallige kern. Alleen Koen Casteels, Jason Denayer en Thorgan Hazard bleven binnen, aldus La Dernière Heure. De krant merkte verder op dat er een verrassend nieuw gezicht zijn opwachting maakte op het oefenveld. Arthur Theate, vast lid van de beloftenkern, mocht namelijk eens komen proeven van het grote werk.

Een tactiek die Martinez wel vaker toepast, want maandag sloten ook Hugo Siquet en Nicolas Raskin aan. Momenteel ziet het er echter niet naar uit dat een van hen woensdag mee zal afreizen richting Italië. Op termijn vormt vooral Theate als linkspoot achterin nochtans een interessante optie. Afwachten of de 21-jarige verdediger van Bologna binnenkort ook een échte kans krijgt bij het nationale elftal.

UPDATE 06/10
Voorlopig blijft Theate bij de selectie van de Rode Duivels. Verschillende media, onder wie Het Nieuwsblad, melden dat de jonge verdediger mee naar Italië zal afreizen voor de Final Four van de Nations League. Hij blijft bij de kern omdat Denayer nog steeds twijfelachtig is en omdat de UEFA toelaat om geblesseerde spelers tijdens het toernooi te vervangen. Voorlopig werd Theate dus nog niet officieel toegevoegd aan de kern, maar hij houdt zich dus wel klaar.


LEES OOK: Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Moet Theate zijn kans krijgen?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

42
42
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

15
15
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

20
20
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

44
44
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

103
103
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

33
33
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

126
126
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

236
236
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

216
216
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

122
122
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

73
73
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

610
610
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

102
102
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

93
93
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

174
174
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

249
249
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

136
136
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

133
133
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

453
453
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

126
126
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

290
290
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

492
492
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

388
388
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

233
233
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

392
392

Meer sportnieuws