'Weldra meer nieuws over stadion van Club Brugge'

door
'Weldra meer nieuws over stadion van Club Brugge'

Is de kogel eindelijk door de kerk? Het lijkt er althans sterk op, want Club Brugge kreeg zopas verlossend nieuws te horen wat betreft de bouw van hun nieuwe voetbalstadion. Gezien de historie van dit dossier, mag er echter nog niet te vroeg victorie worden gekraaid.

Echter krijgt Club Brugge volgens Het Laatste Nieuws vandaag wel groen licht voor de bouw van hun nieuwe tempel. Minister van Omgeving Zuhal Demir zal immers de omgevingsvergunning toekennen voor de bouw van het stadion. Dat is een grote stap in de goede richting voor Blauw-Zwart, dat snel wil starten met de bouwplannen. In 2022 moet de eerste steen al gelegd worden.

Tegelijkertijd is het nog afwachten of dat daadwerkelijk zal kunnen gebeuren.Tijdens het openbaar onderzoek kwamen namelijk 120 bewaren binnen tegen de bouw, waardoor een nieuwe beroepsprocedure allesbehalve valt uit te sluiten. In 45 dagen volgende op de goedkeuring van Zuhal Demir, kunnen belanghebbende partijen nog in beroep gaan.

UPDATE 06/10

De fans van Club Brugge krijgen vandaag meer nieuws over het nieuwe stadion. De Vlaamse ministers Hilde Crevits (CD&V) en Zuhal Demir (N-VA) zullen immers woensdagnamiddag tijdens een persmoment hun handtekeningen zetten onder de omgevingsvergunning voor het nieuwe stadion van voetbalclub Club Brugge. Dat meldt Belga. Dan komt er ook meer tekst en uitleg over het dossier. Wordt vervolgd.

JOUW MENING TELT:
Zal het stadionproject nog vertraging oplopen?

Meest recent

'Real Madrid gaat hard: tweede aanwinst in de maak'

Real Madrid zet zaterdag een punt achter zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen Real Sociedad. ...

7
7
AS Monaco komt met nieuws na hartstilstand Belgisch talent

Vanuit Frankrijk kwam er woensdagavond schokkend nieuws. Tijdens een wedstrijd tussen de beloften ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Witte rook De Bruyne nabij, Bertaccini lonkt naar topclub'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

209
209
‘Strijd om Openda barst los: waanzinnig prijskaartje’

Loïs Openda kende een minder seizoen bij RB Leipzig. De aanvaller kon geen Europees voetbal ...

74
74
Club of Union: Eden Hazard geeft ontnuchterend antwoord

De titelontknoping van de Jupiler Pro League staat voor de deur. Club Brugge en Union SG strijden ...

141
141
Ronaldo vs Messi? ‘Ongelooflijk transferplan in werking’

Cristiano Ronaldo is één van de grootste sterren van het moderne voetbal. De Portugees ...

24
24
RWDM dreigt nu ook icoon te verliezen

Van stabiliteit is de voorbije jaren maar weinig sprake geweest bij RWDM. Sinds de overname door ...

46
46
'Genk pakt uit met opmerkelijke aanwinst'

In de play-offs gaf KRC Genk nog de titel uit handen na een stevige inzinking. Een één ...

174
174
Rijk maar simpel: zo leven Dries en Kat in Turkije

Dries Mertens vierde afgelopen speeldag de landstitel met Galatasaray. De Rode Duivel won dit ...

148
148
'Club Brugge onverbiddelijk: bankzitter moet vertrekken'

Club Brugge speelt zondag nog zijn laatste troeven uit in de strijd om de titel, maar de kans is ...

613
613
Na verloren finale dropt Amorim stevig bommetje bij Man Utd

Manchester United heeft woensdagavond de kans laten liggen om zijn seizoen nog een beetje te redden. ...

106
106
'AA Gent wil slag slaan met Standard-revelatie'

AA Gent sluit zondag zijn seizoen af met een trip naar Union, waar ze wellicht het titelfeest van ...

287
287
'De Bruyne vindt nieuwe thuis: witte rook nabij'

Dinsdagavond nam Kevin De Bruyne een emotioneel afscheid van het Etihad, waar hij zijn laatste ...

570
570
KBVB maakt aanduidingen scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag weten we eindelijk wie zich tot landskampioen kroont. Hoewel er op de overige velden minder ...

127
127
Antwerp leent miljoenen: mysterieuze investeerder onthuld

Een opvallend zicht bij de afscheidsmatch van Toby Alderweireld: de bouwwerf waar ooit Tribune 2 ...

420
420
Jan Mulder emotioneel: "Heb er niets mee te maken!"

Jan Mulder werd recent 80 jaar oud (of jong) maar is nog steeds rad van tong. De Nederlander doet ...

177
177
'Genk gaat all-in: De Condé zet zinnen op topdeal'

De play-offs leverden KRC Genk een kater van jewelste op, al focust Thorsten Fink liever op de ...

258
258
De Bruyne ziet viering brutaal verstoord: beschamend wat gebeurde

Voor Kevin De Bruyne kwam er een einde aan een lange reeks van successen met zijn team Manchester ...

238
238
'Club Brugge zoekt flankaanvaller: buitenkans in beeld'

Club Brugge mag dan wel met ruime voorsprong de meest productieve aanval in onze competitie hebben, ...

351
351
Toptrainer in beeld bij Anderlecht: held of risiconemer?

Na een moeilijk seizoen lonkt er een grote naam om het roer over te nemen bij RSC Anderlecht. ...

736
736

Meer sportnieuws