'Weldra meer nieuws over stadion van Club Brugge'

door
'Weldra meer nieuws over stadion van Club Brugge'

Is de kogel eindelijk door de kerk? Het lijkt er althans sterk op, want Club Brugge kreeg zopas verlossend nieuws te horen wat betreft de bouw van hun nieuwe voetbalstadion. Gezien de historie van dit dossier, mag er echter nog niet te vroeg victorie worden gekraaid.

Echter krijgt Club Brugge volgens Het Laatste Nieuws vandaag wel groen licht voor de bouw van hun nieuwe tempel. Minister van Omgeving Zuhal Demir zal immers de omgevingsvergunning toekennen voor de bouw van het stadion. Dat is een grote stap in de goede richting voor Blauw-Zwart, dat snel wil starten met de bouwplannen. In 2022 moet de eerste steen al gelegd worden.

Tegelijkertijd is het nog afwachten of dat daadwerkelijk zal kunnen gebeuren.Tijdens het openbaar onderzoek kwamen namelijk 120 bewaren binnen tegen de bouw, waardoor een nieuwe beroepsprocedure allesbehalve valt uit te sluiten. In 45 dagen volgende op de goedkeuring van Zuhal Demir, kunnen belanghebbende partijen nog in beroep gaan.

UPDATE 06/10

De fans van Club Brugge krijgen vandaag meer nieuws over het nieuwe stadion. De Vlaamse ministers Hilde Crevits (CD&V) en Zuhal Demir (N-VA) zullen immers woensdagnamiddag tijdens een persmoment hun handtekeningen zetten onder de omgevingsvergunning voor het nieuwe stadion van voetbalclub Club Brugge. Dat meldt Belga. Dan komt er ook meer tekst en uitleg over het dossier. Wordt vervolgd.

LEES OOK: ‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

Zal het stadionproject nog vertraging oplopen?

Meest recent

Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

3
3
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

7
7
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

202
202
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

20
20
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

228
228
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

429
429
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

199
199
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

412
412
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

204
204
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

292
292
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

845
845
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

378
378
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

431
431
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

118
118
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

224
224
Opvolger voor Mignolet: één grote favoriet, vier outsiders

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

289
289
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

370
370
Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

53
53
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

477
477
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

91
91
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

70
70
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

29
29
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

256
256
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

537
537
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

173
173

Meer sportnieuws