'Weldra meer nieuws over stadion van Club Brugge'

door
'Weldra meer nieuws over stadion van Club Brugge'

Is de kogel eindelijk door de kerk? Het lijkt er althans sterk op, want Club Brugge kreeg zopas verlossend nieuws te horen wat betreft de bouw van hun nieuwe voetbalstadion. Gezien de historie van dit dossier, mag er echter nog niet te vroeg victorie worden gekraaid.

Echter krijgt Club Brugge volgens Het Laatste Nieuws vandaag wel groen licht voor de bouw van hun nieuwe tempel. Minister van Omgeving Zuhal Demir zal immers de omgevingsvergunning toekennen voor de bouw van het stadion. Dat is een grote stap in de goede richting voor Blauw-Zwart, dat snel wil starten met de bouwplannen. In 2022 moet de eerste steen al gelegd worden.

Tegelijkertijd is het nog afwachten of dat daadwerkelijk zal kunnen gebeuren.Tijdens het openbaar onderzoek kwamen namelijk 120 bewaren binnen tegen de bouw, waardoor een nieuwe beroepsprocedure allesbehalve valt uit te sluiten. In 45 dagen volgende op de goedkeuring van Zuhal Demir, kunnen belanghebbende partijen nog in beroep gaan.

UPDATE 06/10

De fans van Club Brugge krijgen vandaag meer nieuws over het nieuwe stadion. De Vlaamse ministers Hilde Crevits (CD&V) en Zuhal Demir (N-VA) zullen immers woensdagnamiddag tijdens een persmoment hun handtekeningen zetten onder de omgevingsvergunning voor het nieuwe stadion van voetbalclub Club Brugge. Dat meldt Belga. Dan komt er ook meer tekst en uitleg over het dossier. Wordt vervolgd.

LEES OOK: ‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Zal het stadionproject nog vertraging oplopen?

Meest recent

‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

32
32
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

35
35
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

49
49
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

29
29
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

116
116
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

245
245
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

207
207
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

164
164
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

47
47
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

405
405
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

125
125
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

562
562
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

73
73
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

78
78
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

223
223
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

49
49
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

208
208
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

78
78
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

261
261
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

39
39
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

686
686
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

283
283
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

239
239

Meer sportnieuws