'Martinez kan de kassa van KV Oostende spijzen'

door
'Martinez kan de kassa van KV Oostende spijzen'

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op de Final Four van de Nations League, waarin donderdag al een confrontatie met Frankrijk wacht. Stilaan wordt het tempo dan ook stevig opgekrikt.


Zo kon Roberto Martinez voor de training op dinsdag een beroep doen op nagenoeg zijn voltallige kern. Alleen Koen Casteels, Jason Denayer en Thorgan Hazard bleven binnen, aldus La Dernière Heure. De krant merkte verder op dat er een verrassend nieuw gezicht zijn opwachting maakte op het oefenveld. Arthur Theate, vast lid van de beloftenkern, mocht namelijk eens komen proeven van het grote werk.

Een tactiek die Martinez wel vaker toepast, want maandag sloten ook Hugo Siquet en Nicolas Raskin aan. Momenteel ziet het er echter niet naar uit dat een van hen woensdag mee zal afreizen richting Italië. Op termijn vormt vooral Theate als linkspoot achterin nochtans een interessante optie. Afwachten of de 21-jarige verdediger van Bologna binnenkort ook een échte kans krijgt bij het nationale elftal.

UPDATE 6/10

Arthur Theate blijft mogelijk bij de selectie. Jason Denayer is immers twijfelachtig en mede daardoor traint de linksvoetige verdediger mee met de Rode Duivels. De verdediger, die afgelopen weekend één keer scoorde en een assist gaf bij Bologna, kan KV Oostende nog geld opleveren. Als hij zijn debuut maakt voor Belgiê, krijgt KVO immers nog een bonus uitbetaald van Bologna. De verdediger wordt met verplichte aankoopoptie gehuurd van KVO. Met die bonus erbij zou de totaalprijs oplopen tot ruim 6 miljoen euro. Dat schrijft Het Belang van Limburg.

LEES OOK: Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Gaat Theate bij de selectie blijven?

Meest recent

Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

75
75
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

29
29
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

295
295
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

322
322
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

45
45
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

56
56
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

577
577
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

443
443
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

97
97
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

277
277
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

26
26
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

85
85
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

32
32
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

253
253
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

222
222
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

99
99
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

72
72
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

515
515
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

131
131
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

96
96
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

115
115
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

99
99
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

238
238
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

119
119
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

1068
1068

Meer sportnieuws