Duivels zien opnieuw pion afhaken voor Nations League

358 stemmen
Duivels zien opnieuw pion afhaken voor Nations League

Komende donderdag gaan de Rode Duivels op zoek naar hun eerste finaleplaats op een groot tornooi sinds het EK van 1980. Voor de clash tegen Frankrijk kampt Roberto Martinez met heel wat zorgen wat betreft het defensieve compartiment. Het lot van Thomas Meunier werd inmiddels ook beslecht.


Het zat er al even aan te komen, maar zojuist werd het definitief. De KBVB bevestigde namelijk dat Thomas Meunier het trainingskamp van de Rode Duivels heeft verlaten. De Dortmund-verdediger kampte al een tijdje met last, en er werd dan ook geen risico genomen door de medische staf van de Duivels. Met Thomas Foket werd enkele dagen geleden al een vervanger bij de selectie gehaald door Martinez.

Of Thomas Foket ook minuten zal gegund krijgen tegen Frankrijk blijft nog maar de vraag. Met Timothy Castagne en Alexis Saelemaekers heeft Roberto Martinez immers al twee potentiële vervangers van Meunier in de wedstrijdselectie.

UPDATE 05/10

Opnieuw een tegenslag voor de Rode Duivels, zij het naast het veld. Het Laatste Nieuws weet immers dat ook Thierry Henry moet afhaken voor de ontknoping van de Nations League. De Franse assistent van de Duivels zou zich geblesseerd hebben aan de rug. Daardoor kan hij de trainingen niet voor zijn rekening nemen.

Henry was als assistent al eerder aan de slag bij onze nationale ploeg, die hij na het WK in Rusland uitwuifde voor een avontuur bij AS Monaco. De voormalige topspits van Arsenal keerde echter terug en maakte als T3 deel uit van de technische staf tijdens het afgelopen EK. De Rode Duivels spelen deze donderdag tegen Frankrijk voor een plek in de finale.

  

LEES OOK: Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

Plaatsen de Duivels zich voor de finale?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

25
25
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

67
67
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

67
67
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

96
96
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

115
115
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

277
277
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

452
452
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

106
106
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

221
221
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

320
320
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

302
302
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

567
567
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

361
361
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

136
136
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

192
192
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

418
418
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

534
534
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

364
364
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

169
169
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

414
414
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

60
60
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

507
507
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws