Duivels zien opnieuw pion afhaken voor Nations League

door stemmen
Duivels zien opnieuw pion afhaken voor Nations League

Komende donderdag gaan de Rode Duivels op zoek naar hun eerste finaleplaats op een groot tornooi sinds het EK van 1980. Voor de clash tegen Frankrijk kampt Roberto Martinez met heel wat zorgen wat betreft het defensieve compartiment. Het lot van Thomas Meunier werd inmiddels ook beslecht.


Het zat er al even aan te komen, maar zojuist werd het definitief. De KBVB bevestigde namelijk dat Thomas Meunier het trainingskamp van de Rode Duivels heeft verlaten. De Dortmund-verdediger kampte al een tijdje met last, en er werd dan ook geen risico genomen door de medische staf van de Duivels. Met Thomas Foket werd enkele dagen geleden al een vervanger bij de selectie gehaald door Martinez.

Of Thomas Foket ook minuten zal gegund krijgen tegen Frankrijk blijft nog maar de vraag. Met Timothy Castagne en Alexis Saelemaekers heeft Roberto Martinez immers al twee potentiële vervangers van Meunier in de wedstrijdselectie.

UPDATE 05/10

Opnieuw een tegenslag voor de Rode Duivels, zij het naast het veld. Het Laatste Nieuws weet immers dat ook Thierry Henry moet afhaken voor de ontknoping van de Nations League. De Franse assistent van de Duivels zou zich geblesseerd hebben aan de rug. Daardoor kan hij de trainingen niet voor zijn rekening nemen.

Henry was als assistent al eerder aan de slag bij onze nationale ploeg, die hij na het WK in Rusland uitwuifde voor een avontuur bij AS Monaco. De voormalige topspits van Arsenal keerde echter terug en maakte als T3 deel uit van de technische staf tijdens het afgelopen EK. De Rode Duivels spelen deze donderdag tegen Frankrijk voor een plek in de finale.

  

LEES OOK: Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Plaatsen de Duivels zich voor de finale?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

0
0
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

24
24
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

56
56
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

223
223
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

444
444
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

319
319
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

146
146
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

104
104
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

69
69
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

186
186
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

343
343
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

182
182
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

94
94
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

32
32
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

245
245
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

264
264
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

414
414
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

404
404
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

273
273
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

44
44
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

156
156
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

138
138
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

49
49
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

195
195
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

92
92

Meer sportnieuws