Duivels zien opnieuw pion afhaken voor Nations League

door
Duivels zien opnieuw pion afhaken voor Nations League

Komende donderdag gaan de Rode Duivels op zoek naar hun eerste finaleplaats op een groot tornooi sinds het EK van 1980. Voor de clash tegen Frankrijk kampt Roberto Martinez met heel wat zorgen wat betreft het defensieve compartiment. Het lot van Thomas Meunier werd inmiddels ook beslecht.


Het zat er al even aan te komen, maar zojuist werd het definitief. De KBVB bevestigde namelijk dat Thomas Meunier het trainingskamp van de Rode Duivels heeft verlaten. De Dortmund-verdediger kampte al een tijdje met last, en er werd dan ook geen risico genomen door de medische staf van de Duivels. Met Thomas Foket werd enkele dagen geleden al een vervanger bij de selectie gehaald door Martinez.

Of Thomas Foket ook minuten zal gegund krijgen tegen Frankrijk blijft nog maar de vraag. Met Timothy Castagne en Alexis Saelemaekers heeft Roberto Martinez immers al twee potentiële vervangers van Meunier in de wedstrijdselectie.

UPDATE 05/10

Opnieuw een tegenslag voor de Rode Duivels, zij het naast het veld. Het Laatste Nieuws weet immers dat ook Thierry Henry moet afhaken voor de ontknoping van de Nations League. De Franse assistent van de Duivels zou zich geblesseerd hebben aan de rug. Daardoor kan hij de trainingen niet voor zijn rekening nemen.

Henry was als assistent al eerder aan de slag bij onze nationale ploeg, die hij na het WK in Rusland uitwuifde voor een avontuur bij AS Monaco. De voormalige topspits van Arsenal keerde echter terug en maakte als T3 deel uit van de technische staf tijdens het afgelopen EK. De Rode Duivels spelen deze donderdag tegen Frankrijk voor een plek in de finale.

  

LEES OOK: Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Plaatsen de Duivels zich voor de finale?

Meest recent

Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

44
44
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

83
83
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

83
83
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

124
124
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

50
50
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

268
268
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

61
61
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

198
198
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

272
272
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

127
127
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

317
317
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

179
179
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

615
615
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

122
122
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

109
109
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

414
414
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

155
155
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

281
281
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

203
203
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

49
49
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

122
122
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

119
119
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

63
63

Meer sportnieuws