Duivels zien opnieuw pion afhaken voor Nations League

door
Duivels zien opnieuw pion afhaken voor Nations League

Komende donderdag gaan de Rode Duivels op zoek naar hun eerste finaleplaats op een groot tornooi sinds het EK van 1980. Voor de clash tegen Frankrijk kampt Roberto Martinez met heel wat zorgen wat betreft het defensieve compartiment. Het lot van Thomas Meunier werd inmiddels ook beslecht.


Het zat er al even aan te komen, maar zojuist werd het definitief. De KBVB bevestigde namelijk dat Thomas Meunier het trainingskamp van de Rode Duivels heeft verlaten. De Dortmund-verdediger kampte al een tijdje met last, en er werd dan ook geen risico genomen door de medische staf van de Duivels. Met Thomas Foket werd enkele dagen geleden al een vervanger bij de selectie gehaald door Martinez.

Of Thomas Foket ook minuten zal gegund krijgen tegen Frankrijk blijft nog maar de vraag. Met Timothy Castagne en Alexis Saelemaekers heeft Roberto Martinez immers al twee potentiële vervangers van Meunier in de wedstrijdselectie.

UPDATE 05/10

Opnieuw een tegenslag voor de Rode Duivels, zij het naast het veld. Het Laatste Nieuws weet immers dat ook Thierry Henry moet afhaken voor de ontknoping van de Nations League. De Franse assistent van de Duivels zou zich geblesseerd hebben aan de rug. Daardoor kan hij de trainingen niet voor zijn rekening nemen.

Henry was als assistent al eerder aan de slag bij onze nationale ploeg, die hij na het WK in Rusland uitwuifde voor een avontuur bij AS Monaco. De voormalige topspits van Arsenal keerde echter terug en maakte als T3 deel uit van de technische staf tijdens het afgelopen EK. De Rode Duivels spelen deze donderdag tegen Frankrijk voor een plek in de finale.

  

LEES OOK: Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Plaatsen de Duivels zich voor de finale?

Meest recent

Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

0
0
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

6
6
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

33
33
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

63
63
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

53
53
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

105
105
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

112
112
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

390
390
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

66
66
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

163
163
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

81
81
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

167
167
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

190
190
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

150
150
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

351
351
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

395
395
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

102
102
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

306
306
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

315
315
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

73
73
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

238
238
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

298
298
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

85
85
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

262
262
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

136
136

Meer sportnieuws