Duivels zien opnieuw pion afhaken voor Nations League

358 stemmen
Duivels zien opnieuw pion afhaken voor Nations League

Komende donderdag gaan de Rode Duivels op zoek naar hun eerste finaleplaats op een groot tornooi sinds het EK van 1980. Voor de clash tegen Frankrijk kampt Roberto Martinez met heel wat zorgen wat betreft het defensieve compartiment. Het lot van Thomas Meunier werd inmiddels ook beslecht.


Het zat er al even aan te komen, maar zojuist werd het definitief. De KBVB bevestigde namelijk dat Thomas Meunier het trainingskamp van de Rode Duivels heeft verlaten. De Dortmund-verdediger kampte al een tijdje met last, en er werd dan ook geen risico genomen door de medische staf van de Duivels. Met Thomas Foket werd enkele dagen geleden al een vervanger bij de selectie gehaald door Martinez.

Of Thomas Foket ook minuten zal gegund krijgen tegen Frankrijk blijft nog maar de vraag. Met Timothy Castagne en Alexis Saelemaekers heeft Roberto Martinez immers al twee potentiële vervangers van Meunier in de wedstrijdselectie.

UPDATE 05/10

Opnieuw een tegenslag voor de Rode Duivels, zij het naast het veld. Het Laatste Nieuws weet immers dat ook Thierry Henry moet afhaken voor de ontknoping van de Nations League. De Franse assistent van de Duivels zou zich geblesseerd hebben aan de rug. Daardoor kan hij de trainingen niet voor zijn rekening nemen.

Henry was als assistent al eerder aan de slag bij onze nationale ploeg, die hij na het WK in Rusland uitwuifde voor een avontuur bij AS Monaco. De voormalige topspits van Arsenal keerde echter terug en maakte als T3 deel uit van de technische staf tijdens het afgelopen EK. De Rode Duivels spelen deze donderdag tegen Frankrijk voor een plek in de finale.

  

LEES OOK: Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Plaatsen de Duivels zich voor de finale?

Meest recent

Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

2
2
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

66
66
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

10
10
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

13
13
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

77
77
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

89
89
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

13
13
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

328
328
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

132
132
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

31
31
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

33
33
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

87
87
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

204
204
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

490
490
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

317
317
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

75
75
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

237
237
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

697
697
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

388
388
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

453
453
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

640
640
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

285
285
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

97
97

Meer sportnieuws