Waasland-Beveren zorgt voor fabuleuze comeback in 1B

door
Waasland-Beveren zorgt voor fabuleuze comeback in 1B

In 1B hebben Waasland-Beveren en Virton voor spektakel gezorgd. De bezoekers liepen in een doldwaze eerste twintig minuten met 0-3 uit maar in een zinderende tweede helft kwam de thuisploeg nog op gelijke hoogte en in de slotminuut bekroonde het een mirakel door de wedstrijd ook nog te winnen.

Waasland-Beveren kende tot nu toe een wisselvallig seizoen in 1B en kampeerde in de buik van het klassement. Het team van Schneider had vandaag absoluut een zege nodig om de kloof met Westerlo niet te groot te maken. Tegenstander Virton begon met een volledig nieuwe kern maar sprokkelde al knap zes punten.
Waaslanders worden thuis vernederd
De thuisploeg haspelde een belabberde eerste helft af. Na amper vijf minuten spelen strafte Allach al zwak verdedigen af door de 0-1 in doel te schieten. De ploeg uit de provincie Luxemburg bleef ook nadien de kansen opstapelen en binnen de eerste twintig minuten keken de Waaslanders al tegen een 0-3 achterstand aan na doelpunten van andermaal Allach en Guillaume. Halfweg de eerste periode bracht Maderner de thuisploeg toch terug in de wedstrijd met de 1-3, meteen ook de score halfweg.

Jackers had zich halfweg al drie maal moeten omdraaien.
Geweldige comeback van thuisploeg
Na de pauze ging het team van Schneider op zoek naar de aansluitingstreffer maar de 1-4 hing meer in de lucht dan de 2-3. Op het uur schoot Vinck een prima mogelijkheid nog binnen het bereik van Jackers. Op een kwartier van het einde liet Allach de beste mogelijkheid nog onbenut door oog in oog met Jackers naast te schieten. Aan de overzijde moest Sadin dan weer attent zijn bij een warrige fase voor het doel na een prima uitgespeelde vrije trap van Waasland-Beveren. Sadin hield even later ook Edmundsson van een treffer maar op tien minuten van het einde kreeg de thuisploeg toch weer hoop nadat Schoonbaert bij een hoekschop raak kopte: 2-3. Virton gaf het uiteindelijk nog helemaal weg toen Efford even later de 3-3 in doel verlengde. Het mirakel geschiedde uiteindelijk helemaal: in de slotminuut was het Montes die de 4-3 in doel poeierde, wat een comeback! In de blessuretijd kreeg Schoonbaert nog een tweede gele kaart maar de spectaculaire zege kwam niet meer in gevaar.
Scoreverloop:
0-1 (5') Allach, 0-2 (19') Allach, 0-3 (20') Guillaume, 1-3 (24') Maderner, 2-3 (81') Schoonbaert, 3-3 (87') Efford, 4-3 (90') Montes
Bijzonderheid:
Schoonbaert (Waasland-Beveren) krijgt een tweede gele kaart (90+4').

Zal Waasland-Beveren nog meedoen voor de promotieplekken?

Meest recent

Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

8
8
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

32
32
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

123
123
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

88
88
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

189
189
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

108
108
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

60
60
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

482
482
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

230
230
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

569
569
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

411
411
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

282
282
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

163
163
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

109
109
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

116
116
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

100
100
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

70
70
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

162
162
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

171
171
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

391
391
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

121
121
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

357
357
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

51
51
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

459
459

Meer sportnieuws