TRANSFERUURTJE: 'Vanderhaeghe out, Tielemans op weg naar absolute topclub'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vanderhaeghe out, Tielemans op weg naar absolute topclub'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

RSC Anderlecht
is er nog niet geslaagd om Will Still los te weken bij de Franse club Stade Reims. Ondertussen zou Still volgens Het Laatste Nieuws wel een voorstel gekregen hebben van Standard. De interesse van de Rouches was al bekend, maar ze lijken nu toch een versnelling hoger te schakelen. Volgens de krant zou Still bovendien wel iets zien in een overgang naar Sclessin. Hij was er eerder al aan de slag als video-analist.

Volgens Het Nieuwsblad is de kans zeer groot dat Yves Vanderhaeghe één van de komende dagen wordt ontslagen bij Cercle Brugge. Na de 0-3-nederlaag lijkt dat ontslag een quasi 'zekerheid' te zijn. Vooral vanuit Monaco, dat al tientallen miljoenen euro's investeerde in Cercle Brugge, zijn ze niet tevreden met de gang van zaken en de 8 op 30

BUITENLAND

De komst van Cristiano Ronaldo zorgde voor een positieve sfeer rond Manchester United. De komst van de Portugees is echter ook slecht nieuws voor Edinson Cavani, die minder aan spelen toekomt op Old Trafford. Real Madrid wil volgens Daily Mirror de ervaren aanvaller uit zijn lijden verlossen. De Madrilenen zien in de Uruguayaan een goed alternatief op het moment dat Kylian Mbappé niet haalbaar blijkt deze winter.

Onze landgenoot Youri Tielemans lijkt aan zijn laatste seizoen bij Leicester City bezig te zijn. Volgende zomer lijkt een toptransfer aanstaande. PSG kan Tielemans daarbij helpen. De Parijzenaars zouden tijdens de zomermercato de 29-jarige Braziliaanse middenvelder Casimero willen weghalen bij Real Madrid. De Koninklijke wil wel meewerken als er genoeg geld op tafel komt en Tielemans zou dan de eerste kandidaat zijn om hem op te volgen. De Rode Duivel zou ongeveer 55 miljoen euro moeten kosten.

FC Barcelona lijkt naast Ajax-trainer Erik ten Hag nog een belangrijke Ajax-pion concreet in het vizier te hebben. Volgens Fichajes wil de Catalaanse topclub zich volgend jaar zomer versterken met Ryan Gravenberch. De Ajax-middenvelder staat al enkele jaren op de radar en intern is men overtuigd geraakt sinds zijn doorbraak in de hoofdmacht. Naar verluidt denkt Barcelona na dit seizoen te kunnen toeslaan in Amsterdam gezien zijn relatief kortlopende contract.

Het bestuur van de Blaugrana heeft daarnaast ook de conclusie getrokken dat de selectie van Barça diepgang mist. Volgens OnzeTV hoopt de Catalaanse topclub daarom dat Manchester City wil meewerken aan een transfer van Raheem Sterling. De pijlsnelle aanvaller van de Engelsen beschikt nog over een contract tot de zomer van 2023. Sterling zit momenteel meer op de bank dan hem lief is, maar het is maar de vraag of City wil meewerken.

Manchester City zelf zou volgens La Gazetta dello Sport de beste papieren hebben om Dusan Vlahovic binnen te halen. De 21-jarige Serviër weigerde een lucratieve contractverlenging bij Fiorentina en zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar het Etihad, ondanks interesse van Juventus en AC Milan. Fiorentina zou 40 miljoen euro willen voor zijn sensatie.

LEES OOK: UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

Zal Tielemans ooit voor Real spelen?

Meest recent

'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

6
6
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

36
36
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

81
81
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

259
259
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

15
15
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

100
100
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

36
36
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

481
481
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

181
181
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

103
103
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

135
135
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

339
339
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

45
45
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

116
116
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1394
1394
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

534
534
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

619
619
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

20
20
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

219
219
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

436
436
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

338
338
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

292
292
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

238
238
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

277
277
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

112
112

Meer sportnieuws