TRANSFERUURTJE: 'Vanderhaeghe out, Tielemans op weg naar absolute topclub'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vanderhaeghe out, Tielemans op weg naar absolute topclub'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

RSC Anderlecht
is er nog niet geslaagd om Will Still los te weken bij de Franse club Stade Reims. Ondertussen zou Still volgens Het Laatste Nieuws wel een voorstel gekregen hebben van Standard. De interesse van de Rouches was al bekend, maar ze lijken nu toch een versnelling hoger te schakelen. Volgens de krant zou Still bovendien wel iets zien in een overgang naar Sclessin. Hij was er eerder al aan de slag als video-analist.

Volgens Het Nieuwsblad is de kans zeer groot dat Yves Vanderhaeghe één van de komende dagen wordt ontslagen bij Cercle Brugge. Na de 0-3-nederlaag lijkt dat ontslag een quasi 'zekerheid' te zijn. Vooral vanuit Monaco, dat al tientallen miljoenen euro's investeerde in Cercle Brugge, zijn ze niet tevreden met de gang van zaken en de 8 op 30

BUITENLAND

De komst van Cristiano Ronaldo zorgde voor een positieve sfeer rond Manchester United. De komst van de Portugees is echter ook slecht nieuws voor Edinson Cavani, die minder aan spelen toekomt op Old Trafford. Real Madrid wil volgens Daily Mirror de ervaren aanvaller uit zijn lijden verlossen. De Madrilenen zien in de Uruguayaan een goed alternatief op het moment dat Kylian Mbappé niet haalbaar blijkt deze winter.

Onze landgenoot Youri Tielemans lijkt aan zijn laatste seizoen bij Leicester City bezig te zijn. Volgende zomer lijkt een toptransfer aanstaande. PSG kan Tielemans daarbij helpen. De Parijzenaars zouden tijdens de zomermercato de 29-jarige Braziliaanse middenvelder Casimero willen weghalen bij Real Madrid. De Koninklijke wil wel meewerken als er genoeg geld op tafel komt en Tielemans zou dan de eerste kandidaat zijn om hem op te volgen. De Rode Duivel zou ongeveer 55 miljoen euro moeten kosten.

FC Barcelona lijkt naast Ajax-trainer Erik ten Hag nog een belangrijke Ajax-pion concreet in het vizier te hebben. Volgens Fichajes wil de Catalaanse topclub zich volgend jaar zomer versterken met Ryan Gravenberch. De Ajax-middenvelder staat al enkele jaren op de radar en intern is men overtuigd geraakt sinds zijn doorbraak in de hoofdmacht. Naar verluidt denkt Barcelona na dit seizoen te kunnen toeslaan in Amsterdam gezien zijn relatief kortlopende contract.

Het bestuur van de Blaugrana heeft daarnaast ook de conclusie getrokken dat de selectie van Barça diepgang mist. Volgens OnzeTV hoopt de Catalaanse topclub daarom dat Manchester City wil meewerken aan een transfer van Raheem Sterling. De pijlsnelle aanvaller van de Engelsen beschikt nog over een contract tot de zomer van 2023. Sterling zit momenteel meer op de bank dan hem lief is, maar het is maar de vraag of City wil meewerken.

Manchester City zelf zou volgens La Gazetta dello Sport de beste papieren hebben om Dusan Vlahovic binnen te halen. De 21-jarige Serviër weigerde een lucratieve contractverlenging bij Fiorentina en zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar het Etihad, ondanks interesse van Juventus en AC Milan. Fiorentina zou 40 miljoen euro willen voor zijn sensatie.

LEES OOK: Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Zal Tielemans ooit voor Real spelen?

Meest recent

Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

10
10
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

60
60
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

49
49
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

35
35
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

94
94
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

148
148
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

305
305
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

123
123
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

65
65
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

56
56
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

57
57
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

142
142
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

140
140
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

376
376
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

77
77
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

33
33
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

139
139
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

162
162
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

72
72
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

783
783
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

266
266
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

138
138
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

491
491

Meer sportnieuws