TRANSFERUURTJE: 'Vanderhaeghe out, Tielemans op weg naar absolute topclub'

1039 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Vanderhaeghe out, Tielemans op weg naar absolute topclub'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

RSC Anderlecht
is er nog niet geslaagd om Will Still los te weken bij de Franse club Stade Reims. Ondertussen zou Still volgens Het Laatste Nieuws wel een voorstel gekregen hebben van Standard. De interesse van de Rouches was al bekend, maar ze lijken nu toch een versnelling hoger te schakelen. Volgens de krant zou Still bovendien wel iets zien in een overgang naar Sclessin. Hij was er eerder al aan de slag als video-analist.

Volgens Het Nieuwsblad is de kans zeer groot dat Yves Vanderhaeghe één van de komende dagen wordt ontslagen bij Cercle Brugge. Na de 0-3-nederlaag lijkt dat ontslag een quasi 'zekerheid' te zijn. Vooral vanuit Monaco, dat al tientallen miljoenen euro's investeerde in Cercle Brugge, zijn ze niet tevreden met de gang van zaken en de 8 op 30

BUITENLAND

De komst van Cristiano Ronaldo zorgde voor een positieve sfeer rond Manchester United. De komst van de Portugees is echter ook slecht nieuws voor Edinson Cavani, die minder aan spelen toekomt op Old Trafford. Real Madrid wil volgens Daily Mirror de ervaren aanvaller uit zijn lijden verlossen. De Madrilenen zien in de Uruguayaan een goed alternatief op het moment dat Kylian Mbappé niet haalbaar blijkt deze winter.

Onze landgenoot Youri Tielemans lijkt aan zijn laatste seizoen bij Leicester City bezig te zijn. Volgende zomer lijkt een toptransfer aanstaande. PSG kan Tielemans daarbij helpen. De Parijzenaars zouden tijdens de zomermercato de 29-jarige Braziliaanse middenvelder Casimero willen weghalen bij Real Madrid. De Koninklijke wil wel meewerken als er genoeg geld op tafel komt en Tielemans zou dan de eerste kandidaat zijn om hem op te volgen. De Rode Duivel zou ongeveer 55 miljoen euro moeten kosten.

FC Barcelona lijkt naast Ajax-trainer Erik ten Hag nog een belangrijke Ajax-pion concreet in het vizier te hebben. Volgens Fichajes wil de Catalaanse topclub zich volgend jaar zomer versterken met Ryan Gravenberch. De Ajax-middenvelder staat al enkele jaren op de radar en intern is men overtuigd geraakt sinds zijn doorbraak in de hoofdmacht. Naar verluidt denkt Barcelona na dit seizoen te kunnen toeslaan in Amsterdam gezien zijn relatief kortlopende contract.

Het bestuur van de Blaugrana heeft daarnaast ook de conclusie getrokken dat de selectie van Barça diepgang mist. Volgens OnzeTV hoopt de Catalaanse topclub daarom dat Manchester City wil meewerken aan een transfer van Raheem Sterling. De pijlsnelle aanvaller van de Engelsen beschikt nog over een contract tot de zomer van 2023. Sterling zit momenteel meer op de bank dan hem lief is, maar het is maar de vraag of City wil meewerken.

Manchester City zelf zou volgens La Gazetta dello Sport de beste papieren hebben om Dusan Vlahovic binnen te halen. De 21-jarige Serviër weigerde een lucratieve contractverlenging bij Fiorentina en zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar het Etihad, ondanks interesse van Juventus en AC Milan. Fiorentina zou 40 miljoen euro willen voor zijn sensatie.

LEES OOK: Wonderkind wordt zorgenkind: Sterling opgepakt in Engeland

Zal Tielemans ooit voor Real spelen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

57
57
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

75
75
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

21
21
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

105
105
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

583
583
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

107
107
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

87
87
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

38
38
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

103
103
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

135
135
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

126
126
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

894
894
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

410
410
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

127
127
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

866
866
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

438
438
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

505
505
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

466
466
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

140
140
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

534
534
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

124
124
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

38
38
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

288
288
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

268
268
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

272
272

Meer sportnieuws