TRANSFERUURTJE: 'Vanderhaeghe out, Tielemans op weg naar absolute topclub'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vanderhaeghe out, Tielemans op weg naar absolute topclub'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

RSC Anderlecht
is er nog niet geslaagd om Will Still los te weken bij de Franse club Stade Reims. Ondertussen zou Still volgens Het Laatste Nieuws wel een voorstel gekregen hebben van Standard. De interesse van de Rouches was al bekend, maar ze lijken nu toch een versnelling hoger te schakelen. Volgens de krant zou Still bovendien wel iets zien in een overgang naar Sclessin. Hij was er eerder al aan de slag als video-analist.

Volgens Het Nieuwsblad is de kans zeer groot dat Yves Vanderhaeghe één van de komende dagen wordt ontslagen bij Cercle Brugge. Na de 0-3-nederlaag lijkt dat ontslag een quasi 'zekerheid' te zijn. Vooral vanuit Monaco, dat al tientallen miljoenen euro's investeerde in Cercle Brugge, zijn ze niet tevreden met de gang van zaken en de 8 op 30

BUITENLAND

De komst van Cristiano Ronaldo zorgde voor een positieve sfeer rond Manchester United. De komst van de Portugees is echter ook slecht nieuws voor Edinson Cavani, die minder aan spelen toekomt op Old Trafford. Real Madrid wil volgens Daily Mirror de ervaren aanvaller uit zijn lijden verlossen. De Madrilenen zien in de Uruguayaan een goed alternatief op het moment dat Kylian Mbappé niet haalbaar blijkt deze winter.

Onze landgenoot Youri Tielemans lijkt aan zijn laatste seizoen bij Leicester City bezig te zijn. Volgende zomer lijkt een toptransfer aanstaande. PSG kan Tielemans daarbij helpen. De Parijzenaars zouden tijdens de zomermercato de 29-jarige Braziliaanse middenvelder Casimero willen weghalen bij Real Madrid. De Koninklijke wil wel meewerken als er genoeg geld op tafel komt en Tielemans zou dan de eerste kandidaat zijn om hem op te volgen. De Rode Duivel zou ongeveer 55 miljoen euro moeten kosten.

FC Barcelona lijkt naast Ajax-trainer Erik ten Hag nog een belangrijke Ajax-pion concreet in het vizier te hebben. Volgens Fichajes wil de Catalaanse topclub zich volgend jaar zomer versterken met Ryan Gravenberch. De Ajax-middenvelder staat al enkele jaren op de radar en intern is men overtuigd geraakt sinds zijn doorbraak in de hoofdmacht. Naar verluidt denkt Barcelona na dit seizoen te kunnen toeslaan in Amsterdam gezien zijn relatief kortlopende contract.

Het bestuur van de Blaugrana heeft daarnaast ook de conclusie getrokken dat de selectie van Barça diepgang mist. Volgens OnzeTV hoopt de Catalaanse topclub daarom dat Manchester City wil meewerken aan een transfer van Raheem Sterling. De pijlsnelle aanvaller van de Engelsen beschikt nog over een contract tot de zomer van 2023. Sterling zit momenteel meer op de bank dan hem lief is, maar het is maar de vraag of City wil meewerken.

Manchester City zelf zou volgens La Gazetta dello Sport de beste papieren hebben om Dusan Vlahovic binnen te halen. De 21-jarige Serviër weigerde een lucratieve contractverlenging bij Fiorentina en zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar het Etihad, ondanks interesse van Juventus en AC Milan. Fiorentina zou 40 miljoen euro willen voor zijn sensatie.

LEES OOK: Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

Zal Tielemans ooit voor Real spelen?

Meest recent

Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

20
20
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

25
25
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

52
52
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

11
11
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

102
102
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

439
439
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

110
110
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

283
283
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

59
59
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

415
415
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

118
118
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

51
51
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

357
357
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

117
117
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

246
246
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

285
285
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

759
759
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

96
96
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

206
206
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

506
506
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

62
62
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

317
317
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

331
331
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

134
134
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

682
682

Meer sportnieuws