Beerschot-fans viseren compleet verkeerde speler

307 stemmen
Beerschot-fans viseren compleet verkeerde speler

Beerschot heeft ook in zijn tiende wedstrijd niet zijn eerste zege van het seizoen kunnen pakken. In de kelderkraker op het veld van OH Leuven bleef het 0-0, waardoor de Ratten met een beschamende 2 op 30 afgetekend op de laatste plaats in het klassement blijven hangen. De fans beginnen stilaan hun geduld te verliezen en lieten dat tijdens de wedstrijd ook blijken.

Na een uur spelen moest de match immers enkele minuten stilgelegd worden, omdat de fans van Beerschot massaal rookpotten waren beginnen gooien naar hun eigen doelman. Mike Vanhamel ruimde de boel uiteindelijk maar zelf op en ging vragen aan zijn supporters om toch maar te stoppen. Uiteindelijk konden toestanden als vrijdagavond in KV Mechelen-Standard wel vermeden worden en kon de match na enkele minuten weer hervat worden.

Beerschot greep al in door Peter Maes te ontslaan omwille van de tegenvallende resultaten, maar veel effect sorteerde die ingreep nog niet. Interimaris Marc Noé liep ook tegen een nederlaag aan en opvolger Javier Torrente is met een één op zes begonnen. Het mag dus duidelijk zijn dat de Argentijn tijdens de interlandbreak nog bijzonder veel werk zal hebben.

UPDATE 3/10 

De supporters van Beerschot maakten een ongetwijfeld een vergissing door rookpotten te gooien naar doelman Mike Vanhamel. De goalie acteerde namelijk wederom op een hoog niveau, want ondanks zes geïncasseerde doelpogingen, hield Vanhamel – voor het eerst dit seizoen – de nul. Sporza riep hem dan ook uit tot Man van de Match. “Mike Vanhamel was met voorsprong de beste man bij Beerschot. Hij schudde een aantal fameuze reddingen uit zijn mouwen en behoedde Beerschot voor een nieuwe nederlaag.”

LEES OOK: Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon
99

Foutje van de Beerschot-fans?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: spits vindt de weg naar de netten

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

1
1
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

66
66
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

32
32
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

102
102
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

458
458
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

74
74
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

144
144
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

181
181
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

488
488
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

345
345
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

748
748
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

276
276
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

441
441
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

230
230
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

150
150
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

399
399
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

43
43
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

485
485
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

99
99
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

327
327
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

667
667
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

77
77
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

249
249
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

111
111
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

388
388

Meer sportnieuws