Beerschot-fans viseren compleet verkeerde speler

door
Beerschot-fans viseren compleet verkeerde speler

Beerschot heeft ook in zijn tiende wedstrijd niet zijn eerste zege van het seizoen kunnen pakken. In de kelderkraker op het veld van OH Leuven bleef het 0-0, waardoor de Ratten met een beschamende 2 op 30 afgetekend op de laatste plaats in het klassement blijven hangen. De fans beginnen stilaan hun geduld te verliezen en lieten dat tijdens de wedstrijd ook blijken.

Na een uur spelen moest de match immers enkele minuten stilgelegd worden, omdat de fans van Beerschot massaal rookpotten waren beginnen gooien naar hun eigen doelman. Mike Vanhamel ruimde de boel uiteindelijk maar zelf op en ging vragen aan zijn supporters om toch maar te stoppen. Uiteindelijk konden toestanden als vrijdagavond in KV Mechelen-Standard wel vermeden worden en kon de match na enkele minuten weer hervat worden.

Beerschot greep al in door Peter Maes te ontslaan omwille van de tegenvallende resultaten, maar veel effect sorteerde die ingreep nog niet. Interimaris Marc Noé liep ook tegen een nederlaag aan en opvolger Javier Torrente is met een één op zes begonnen. Het mag dus duidelijk zijn dat de Argentijn tijdens de interlandbreak nog bijzonder veel werk zal hebben.

UPDATE 3/10 

De supporters van Beerschot maakten een ongetwijfeld een vergissing door rookpotten te gooien naar doelman Mike Vanhamel. De goalie acteerde namelijk wederom op een hoog niveau, want ondanks zes geïncasseerde doelpogingen, hield Vanhamel – voor het eerst dit seizoen – de nul. Sporza riep hem dan ook uit tot Man van de Match. “Mike Vanhamel was met voorsprong de beste man bij Beerschot. Hij schudde een aantal fameuze reddingen uit zijn mouwen en behoedde Beerschot voor een nieuwe nederlaag.”

LEES OOK: Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

🚀

Foutje van de Beerschot-fans?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

0
0
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

55
55
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

486
486
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

71
71
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

11
11
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

50
50
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

57
57
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

75
75
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

391
391
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

219
219
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

116
116
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

99
99
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

371
371
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

511
511
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

309
309
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

128
128
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

97
97
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

80
80
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

145
145
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

29
29
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1356
1356
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

81
81
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

188
188
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

321
321
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

50
50

Meer sportnieuws