TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt naast aanwinst, PSG wil monstertransfer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt naast aanwinst, PSG wil monstertransfer'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Niet alleen de spelersgroep onderging bij RSC Anderlecht weer een grondige facelift ten opzichte van vorig seizoen, ook in de technische staf was het een komen en gaan van assistenten bij Anderlecht. Als nieuwe rechterhand van Vincent Kompany mikte Paars-Wit op Will Still, die zo goed als zeker in het Lotto Park leek te landen.
Stade Reims, de huidige club van Still, wou hem echt niet zomaar laten gaan en houdt vast aan de afkoopclausule in zijn contract. Het Laatste Nieuws meldt dat het dossier op Neerpede tegenwoordig dan ook als complex wordt beschouwd, in die mate zelfs dat het eerder lijkt af te springen. De krant stelt echter dat de huidige staf perfect kan blijven functioneren zonder Still.

BUITENLAND

Ronald Koeman
staat op het punt om te worden ontslagen door FC Barcelona. Volgens de Spaanse sportkrant AS is het ongeacht de afloop tegen Atlético Madrid over voor de Nederlander, die wel een gigantische afkoopsom tegemoet kan zien. Naar verluidt krijgt Koeman een bedrag van twaalf miljoen euro (!) mee indien de clubleiding het plan doorzet. Dat is een stevige streep door de rekening van de club, die er financieel erg aan toe is.



Erling Braut Haaland staat voor een monstertransfer in de zomer van 2022. Volgens La Gazzetta dello Sport overweegt Paris Saint-Germain toe te slaan voor de spits van Borussia Dortmund. Maar dat zal een smak geld kosten. Naar verluidt mag de Noorse goalgetter volgend jaar zomer namelijk voor een vastgestelde transfersom van 75 miljoen euro vertrekken, al hoopt 'BVB' zeker honderd miljoen euro binnen te halen met prestatiebonussen. Zaakwaarnemer Mino Raiola hoopt een monstersalaris van vijftig miljoen euro uit de brand te slepen. Dat is meer dan wat Messi en Neymar verdienen.



De financiële problemen van Internazionale zijn nog altijd niet van de baan. Ook in de zomer van 2022 zal de club spelers moeten verkopen om grote chaos te voorkomen. Inter verkocht al Lukaku en Hakimi, maar volgens La Gazzetta dello Sport zijn deze twee megatransfers niet voldoende. Naar verluidt wil de club voor minstens honderd miljoen euro aan spelers verkopen in de zomer van volgend jaar om de financiële problemen aan te pakken. Spelers als Nicolo Barella en Lautaro Martínez worden genoemd.


Niet alleen Kylian Mbappé staat op de schaduwlijst van Real Madrid. Volgens Spaanse media geeft voorzitter Florentino Perez zijn ogen de afgelopen weken goed de kost. Volgens Don Balon mogen onder andere Sergej Milinkovic-Savic (Lazio Roma, ex-Genk), Mikel Oyarzabal (Real Sociedad), Declan Rice (West Ham United) en Victor Oshimen (Napoli, ex-Charleroi) dromen van een overgang naar het Estadio Bernabeu.
Real Madrid heeft ook te kampen gehad met flinke financiële verliezen door de coronacrisis, waardoor de Koninklijke ook openstaan voor eventuele opportuniteiten. Zoals contractvrije spelers bijvoorbeeld. In die optiek wordt Serge Aurier aan Real Madrid gelinkt, zo meldt Daily Star. De Franse vleugelverdediger zag in september zijn contract ontbonden worden bij Tottenham Hotspur, waardoor hij gratis op te pikken is.

LEES OOK: 'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

Zal Anderlecht Still nog kunnen halen?

Meest recent

'Genk strijdt met AC Milan om nieuwe parel'

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

2
2
Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

4
4
Smaakmaker kondigt zomers vertrek bij Club aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

80
80
Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

84
84
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

48
48
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

58
58
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

226
226
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

346
346
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

150
150
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

94
94
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

355
355
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

443
443
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

97
97
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

76
76
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

271
271
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

533
533
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

243
243
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

429
429
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

228
228
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

171
171
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

239
239
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

440
440
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

159
159
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

665
665
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

242
242

Meer sportnieuws