TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt naast aanwinst, PSG wil monstertransfer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt naast aanwinst, PSG wil monstertransfer'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Niet alleen de spelersgroep onderging bij RSC Anderlecht weer een grondige facelift ten opzichte van vorig seizoen, ook in de technische staf was het een komen en gaan van assistenten bij Anderlecht. Als nieuwe rechterhand van Vincent Kompany mikte Paars-Wit op Will Still, die zo goed als zeker in het Lotto Park leek te landen.
Stade Reims, de huidige club van Still, wou hem echt niet zomaar laten gaan en houdt vast aan de afkoopclausule in zijn contract. Het Laatste Nieuws meldt dat het dossier op Neerpede tegenwoordig dan ook als complex wordt beschouwd, in die mate zelfs dat het eerder lijkt af te springen. De krant stelt echter dat de huidige staf perfect kan blijven functioneren zonder Still.

BUITENLAND

Ronald Koeman
staat op het punt om te worden ontslagen door FC Barcelona. Volgens de Spaanse sportkrant AS is het ongeacht de afloop tegen Atlético Madrid over voor de Nederlander, die wel een gigantische afkoopsom tegemoet kan zien. Naar verluidt krijgt Koeman een bedrag van twaalf miljoen euro (!) mee indien de clubleiding het plan doorzet. Dat is een stevige streep door de rekening van de club, die er financieel erg aan toe is.



Erling Braut Haaland staat voor een monstertransfer in de zomer van 2022. Volgens La Gazzetta dello Sport overweegt Paris Saint-Germain toe te slaan voor de spits van Borussia Dortmund. Maar dat zal een smak geld kosten. Naar verluidt mag de Noorse goalgetter volgend jaar zomer namelijk voor een vastgestelde transfersom van 75 miljoen euro vertrekken, al hoopt 'BVB' zeker honderd miljoen euro binnen te halen met prestatiebonussen. Zaakwaarnemer Mino Raiola hoopt een monstersalaris van vijftig miljoen euro uit de brand te slepen. Dat is meer dan wat Messi en Neymar verdienen.



De financiële problemen van Internazionale zijn nog altijd niet van de baan. Ook in de zomer van 2022 zal de club spelers moeten verkopen om grote chaos te voorkomen. Inter verkocht al Lukaku en Hakimi, maar volgens La Gazzetta dello Sport zijn deze twee megatransfers niet voldoende. Naar verluidt wil de club voor minstens honderd miljoen euro aan spelers verkopen in de zomer van volgend jaar om de financiële problemen aan te pakken. Spelers als Nicolo Barella en Lautaro Martínez worden genoemd.


Niet alleen Kylian Mbappé staat op de schaduwlijst van Real Madrid. Volgens Spaanse media geeft voorzitter Florentino Perez zijn ogen de afgelopen weken goed de kost. Volgens Don Balon mogen onder andere Sergej Milinkovic-Savic (Lazio Roma, ex-Genk), Mikel Oyarzabal (Real Sociedad), Declan Rice (West Ham United) en Victor Oshimen (Napoli, ex-Charleroi) dromen van een overgang naar het Estadio Bernabeu.
Real Madrid heeft ook te kampen gehad met flinke financiële verliezen door de coronacrisis, waardoor de Koninklijke ook openstaan voor eventuele opportuniteiten. Zoals contractvrije spelers bijvoorbeeld. In die optiek wordt Serge Aurier aan Real Madrid gelinkt, zo meldt Daily Star. De Franse vleugelverdediger zag in september zijn contract ontbonden worden bij Tottenham Hotspur, waardoor hij gratis op te pikken is.

LEES OOK: Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Zal Anderlecht Still nog kunnen halen?

Meest recent

Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

9
9
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

81
81
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

57
57
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

78
78
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

42
42
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

68
68
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

210
210
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

205
205
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

65
65
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

302
302
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

108
108
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

256
256
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

375
375
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

263
263
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

575
575
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

230
230
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

171
171
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

120
120
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

173
173
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

95
95
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

279
279
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

683
683
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

143
143

Meer sportnieuws