TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt naast aanwinst, PSG wil monstertransfer'

151 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt naast aanwinst, PSG wil monstertransfer'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Niet alleen de spelersgroep onderging bij RSC Anderlecht weer een grondige facelift ten opzichte van vorig seizoen, ook in de technische staf was het een komen en gaan van assistenten bij Anderlecht. Als nieuwe rechterhand van Vincent Kompany mikte Paars-Wit op Will Still, die zo goed als zeker in het Lotto Park leek te landen.
Stade Reims, de huidige club van Still, wou hem echt niet zomaar laten gaan en houdt vast aan de afkoopclausule in zijn contract. Het Laatste Nieuws meldt dat het dossier op Neerpede tegenwoordig dan ook als complex wordt beschouwd, in die mate zelfs dat het eerder lijkt af te springen. De krant stelt echter dat de huidige staf perfect kan blijven functioneren zonder Still.

BUITENLAND

Ronald Koeman
staat op het punt om te worden ontslagen door FC Barcelona. Volgens de Spaanse sportkrant AS is het ongeacht de afloop tegen Atlético Madrid over voor de Nederlander, die wel een gigantische afkoopsom tegemoet kan zien. Naar verluidt krijgt Koeman een bedrag van twaalf miljoen euro (!) mee indien de clubleiding het plan doorzet. Dat is een stevige streep door de rekening van de club, die er financieel erg aan toe is.



Erling Braut Haaland staat voor een monstertransfer in de zomer van 2022. Volgens La Gazzetta dello Sport overweegt Paris Saint-Germain toe te slaan voor de spits van Borussia Dortmund. Maar dat zal een smak geld kosten. Naar verluidt mag de Noorse goalgetter volgend jaar zomer namelijk voor een vastgestelde transfersom van 75 miljoen euro vertrekken, al hoopt 'BVB' zeker honderd miljoen euro binnen te halen met prestatiebonussen. Zaakwaarnemer Mino Raiola hoopt een monstersalaris van vijftig miljoen euro uit de brand te slepen. Dat is meer dan wat Messi en Neymar verdienen.



De financiële problemen van Internazionale zijn nog altijd niet van de baan. Ook in de zomer van 2022 zal de club spelers moeten verkopen om grote chaos te voorkomen. Inter verkocht al Lukaku en Hakimi, maar volgens La Gazzetta dello Sport zijn deze twee megatransfers niet voldoende. Naar verluidt wil de club voor minstens honderd miljoen euro aan spelers verkopen in de zomer van volgend jaar om de financiële problemen aan te pakken. Spelers als Nicolo Barella en Lautaro Martínez worden genoemd.


Niet alleen Kylian Mbappé staat op de schaduwlijst van Real Madrid. Volgens Spaanse media geeft voorzitter Florentino Perez zijn ogen de afgelopen weken goed de kost. Volgens Don Balon mogen onder andere Sergej Milinkovic-Savic (Lazio Roma, ex-Genk), Mikel Oyarzabal (Real Sociedad), Declan Rice (West Ham United) en Victor Oshimen (Napoli, ex-Charleroi) dromen van een overgang naar het Estadio Bernabeu.
Real Madrid heeft ook te kampen gehad met flinke financiële verliezen door de coronacrisis, waardoor de Koninklijke ook openstaan voor eventuele opportuniteiten. Zoals contractvrije spelers bijvoorbeeld. In die optiek wordt Serge Aurier aan Real Madrid gelinkt, zo meldt Daily Star. De Franse vleugelverdediger zag in september zijn contract ontbonden worden bij Tottenham Hotspur, waardoor hij gratis op te pikken is.

LEES OOK: Mbappé ontketent oorlog bij Real: “Hij zei me dat ik vierde keuze ben”

Zal Anderlecht Still nog kunnen halen?

Meest recent

'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

13
13
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

36
36
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

46
46
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

100
100
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

117
117
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

40
40
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

34
34
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

288
288
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

158
158
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

249
249
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

136
136
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

104
104
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

374
374
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

165
165
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

303
303
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

210
210
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

134
134
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

148
148
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

109
109
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

839
839
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

245
245
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

232
232

Meer sportnieuws