TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt naast aanwinst, PSG wil monstertransfer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt naast aanwinst, PSG wil monstertransfer'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Niet alleen de spelersgroep onderging bij RSC Anderlecht weer een grondige facelift ten opzichte van vorig seizoen, ook in de technische staf was het een komen en gaan van assistenten bij Anderlecht. Als nieuwe rechterhand van Vincent Kompany mikte Paars-Wit op Will Still, die zo goed als zeker in het Lotto Park leek te landen.
Stade Reims, de huidige club van Still, wou hem echt niet zomaar laten gaan en houdt vast aan de afkoopclausule in zijn contract. Het Laatste Nieuws meldt dat het dossier op Neerpede tegenwoordig dan ook als complex wordt beschouwd, in die mate zelfs dat het eerder lijkt af te springen. De krant stelt echter dat de huidige staf perfect kan blijven functioneren zonder Still.

BUITENLAND

Ronald Koeman
staat op het punt om te worden ontslagen door FC Barcelona. Volgens de Spaanse sportkrant AS is het ongeacht de afloop tegen Atlético Madrid over voor de Nederlander, die wel een gigantische afkoopsom tegemoet kan zien. Naar verluidt krijgt Koeman een bedrag van twaalf miljoen euro (!) mee indien de clubleiding het plan doorzet. Dat is een stevige streep door de rekening van de club, die er financieel erg aan toe is.



Erling Braut Haaland staat voor een monstertransfer in de zomer van 2022. Volgens La Gazzetta dello Sport overweegt Paris Saint-Germain toe te slaan voor de spits van Borussia Dortmund. Maar dat zal een smak geld kosten. Naar verluidt mag de Noorse goalgetter volgend jaar zomer namelijk voor een vastgestelde transfersom van 75 miljoen euro vertrekken, al hoopt 'BVB' zeker honderd miljoen euro binnen te halen met prestatiebonussen. Zaakwaarnemer Mino Raiola hoopt een monstersalaris van vijftig miljoen euro uit de brand te slepen. Dat is meer dan wat Messi en Neymar verdienen.



De financiële problemen van Internazionale zijn nog altijd niet van de baan. Ook in de zomer van 2022 zal de club spelers moeten verkopen om grote chaos te voorkomen. Inter verkocht al Lukaku en Hakimi, maar volgens La Gazzetta dello Sport zijn deze twee megatransfers niet voldoende. Naar verluidt wil de club voor minstens honderd miljoen euro aan spelers verkopen in de zomer van volgend jaar om de financiële problemen aan te pakken. Spelers als Nicolo Barella en Lautaro Martínez worden genoemd.


Niet alleen Kylian Mbappé staat op de schaduwlijst van Real Madrid. Volgens Spaanse media geeft voorzitter Florentino Perez zijn ogen de afgelopen weken goed de kost. Volgens Don Balon mogen onder andere Sergej Milinkovic-Savic (Lazio Roma, ex-Genk), Mikel Oyarzabal (Real Sociedad), Declan Rice (West Ham United) en Victor Oshimen (Napoli, ex-Charleroi) dromen van een overgang naar het Estadio Bernabeu.
Real Madrid heeft ook te kampen gehad met flinke financiële verliezen door de coronacrisis, waardoor de Koninklijke ook openstaan voor eventuele opportuniteiten. Zoals contractvrije spelers bijvoorbeeld. In die optiek wordt Serge Aurier aan Real Madrid gelinkt, zo meldt Daily Star. De Franse vleugelverdediger zag in september zijn contract ontbonden worden bij Tottenham Hotspur, waardoor hij gratis op te pikken is.

LEES OOK: 'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Zal Anderlecht Still nog kunnen halen?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

7
7
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

17
17
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

32
32
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

75
75
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

167
167
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

54
54
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

68
68
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

42
42
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

181
181
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

42
42
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

36
36
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

63
63
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

100
100
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

289
289
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

130
130
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

175
175
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

136
136
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

102
102
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

476
476
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

92
92
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

17
17
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

164
164

Meer sportnieuws