Stopt ervaren Rode Duivel met de nationale ploeg?

door
Stopt ervaren Rode Duivel met de nationale ploeg?

Bij de Rode Duivels werden heel wat jongens niet opgeroepen. Daar waren verschillende redenen voor. Eén van hen lijkt niet in de plannen van de bondscoach voor te komen.

Christian Benteke zit niet bij de selectie voor de partij tegen Frankrijk in de Nations League. De aanvaller van Crystal Palace wordt al jaren opgeroepen bij de nationale ploeg, maar komt zelden of nooit aan de bak. Benteke is hoogstens derde centrumspits en ziet nu ook Charles De Ketelaere als jonge aanvaller voor hem in de rangorde komen. Al is de Bruggeling meer een aanvallende middenvelder dan een echte spits. Daarvoor scoort hij nog te weinig.

Het Belang van Limburg stelt zich de vraag of Benteke nog zal doorgaan als international. Het is duidelijk dat hij niet meteen zal moeten hopen op een beter statuut. Romelu Lukaku is en blijft de nummer één en ook Michy Batshuayi krijgt al jaren de voorkeur, zelfs als hij niet aan de bak kwam bij zijn club. Benteke is ondertussen 30 jaar oud en liet onlangs al vallen dat hij op het EK niet echt tevreden was.

Martinez sprak gisteren ook over de spits. "We moesten keuzes maken. We hebben elke positie dubbel bezet en met Michy en Romelu hebben we twee centrale aanvallers. Lukebakio en De Ketelaere kunnen daar ook spelen. We hebben genoeg opties met verschillende profielen. Christian heeft niets verkeerd gedaan, maar we moesten de kern reduceren."

LEES OOK: Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Zal Benteke stoppen als international?

Meest recent

Oyen verlaat KRC Genk: dit vangen de Limburgers

Er gaat weldra een volgende Belgische transfer meegedeeld worden. De Nederlandse trainer Robin ...

55
55
Union SG heeft prijs en stelt eerste aanwinst officieel voor

Union SG heeft zopas zijn eerste winteraanwinst aangetrokken. Dat deelde de club via de clubkanalen ...

64
64
'AA Gent zet verrassende naam op verlanglijstje'

AA Gent wil deze mercato een aantal nieuwe spelers halen. Ze worden ondertussen steeds vaker aan ...

74
74
'Union SG legt spits vast: kostprijs een half miljoen euro'

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens Sky Sports Deutschland staat de ...

44
44
Tielemans bepalend, Celtic onderuit in Old Firm

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Aston Villa ontving ...

44
44
Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia maakt zich klaar voor het WK. In maart trekken de Belgen naar Chicago om er ...

81
81
'Club Brugge heeft vervanger Ordoñez al in het vizier'

Joel Ordoñez gaat Club Brugge deze maand of ten laatste in de zomer verlaten. Dat staat vast. ...

224
224
Nieuwe topclub in JPL? 'Kompany waarschuwt'

In België zijn er zeer veel buitenlandse eigenaren en dat is tot op heden niet bepaald vaak een ...

251
251
Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

46
46
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

318
318
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

49
49
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

326
326
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

357
357
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

362
362
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

337
337
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

294
294
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

173
173
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

157
157
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

542
542
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

298
298
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

724
724
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

87
87
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

127
127
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

75
75
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

197
197

Meer sportnieuws