Zo win jij bijna 550 euro met 10 euro inzet op speeldag 10!

door
Zo win jij bijna 550 euro met 10 euro inzet op speeldag 10!

In een tumultueuze partij veegde KV Mechelen vrijdag al de vloer aan met Standard, hopelijk verloopt de rest van speeldag 10 in de Jupiler Pro League in een iets aangenamere sfeer. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws alvast weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op zaterdag begint de actie in het Guldensporenstadion, waar KV Kortrijk en Charleroi elkaar in de ogen kijken. Een duel tussen twee uitersten: de Zebra's kregen tot dusver amper 12 gele kaarten en blinken daarmee uit als fiere leider in het Fair Play klassement, de Kerels zijn met 33 stuks nog steeds de slechtste leerlingen van de klas. Wij gokken dan ook dat de thuisploeg het vaakst op de bon vliegt, goed voor 2,30x onze inzet.



Later op de avond kruisen OH Leuven en Beerschot de degens. Als promovendi ontpopten beide teams zich vorig seizoen nog tot revelaties in de hoogste klasse, nu bengelen ze allebei onderin. Misschien mogen de Antwerpenaren wel hopen op een tweede punt, met OHL dat al maar liefst vijf wedstrijden afsloot op een billijk gelijkspel. Indien de bordjes aan Den Dreef na 90 minuten in evenwicht hangen, is dat 3,80x onze bet waard.

Op zondag zijn alle ogen gericht op de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge. Traditioneel een lastige verplaatsing voor Blauw-Zwart, dat in de laatste zes tripjes naar het Lotto Park wel slechts één keer onderuit ging. In de competitie vielen daarbij telkens minstens drie goals. Als dat scenario zich herhaalt, en Club dus niet verliest terwijl de netten in totaal driemaal trillen, levert dat met behulp van de Bet Builder 2,85x onze inleg op.



Na alle incidenten van donderdag warmt ook de Bosuil zich op voor een kraker. Daar krijgt Antwerp immers AA Gent op bezoek. Twee ploegen die elk nog maar één keer de nul konden houden, én zelf bijna altijd scoren. Doelpunten langs weerskanten lijkt dus haast een garantie. Mocht de Great Old – trouw aan de verhoudingen vooraf – voorts ook meer gele kaarten pakken, rekenen wij ons dankzij de Bet Builder 3,75x onze inzet rijker.

Eindigen doen we met Eupen tegen KRC Genk, een confrontatie tussen de nummers twee en drie in de stand en dus op papier eveneens een topper. Langs Limburgse zijde is het vooral opletten voor de onvermijdelijke Paul Onuachu, met negen treffers in zijn laatste zeven duels weer sterk op dreef. Met de Panda's heeft hij bovendien geen genade, zo getuigen vijf goals in vier ontmoetingen. Twee extra stuks brengt 6,25x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Kortrijk dat haar naam als kaartenkampioen eer aandoet, een draw aan Den Dreef en de ongenadige Onuachu, samen goed voor bijna 55x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Wie zal de topper tussen Anderlecht en Club Brugge winnen?

Meest recent

Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

5
5
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

92
92
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

167
167
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

105
105
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

164
164
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

208
208
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

418
418
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

83
83
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

149
149
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

187
187
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

92
92
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

52
52
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

86
86
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

132
132
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

44
44
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

77
77
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

212
212
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

58
58
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

146
146
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

567
567
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

253
253
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

49
49
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

182
182

Meer sportnieuws