Zo win jij bijna 550 euro met 10 euro inzet op speeldag 10!

door
Zo win jij bijna 550 euro met 10 euro inzet op speeldag 10!

In een tumultueuze partij veegde KV Mechelen vrijdag al de vloer aan met Standard, hopelijk verloopt de rest van speeldag 10 in de Jupiler Pro League in een iets aangenamere sfeer. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws alvast weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op zaterdag begint de actie in het Guldensporenstadion, waar KV Kortrijk en Charleroi elkaar in de ogen kijken. Een duel tussen twee uitersten: de Zebra's kregen tot dusver amper 12 gele kaarten en blinken daarmee uit als fiere leider in het Fair Play klassement, de Kerels zijn met 33 stuks nog steeds de slechtste leerlingen van de klas. Wij gokken dan ook dat de thuisploeg het vaakst op de bon vliegt, goed voor 2,30x onze inzet.



Later op de avond kruisen OH Leuven en Beerschot de degens. Als promovendi ontpopten beide teams zich vorig seizoen nog tot revelaties in de hoogste klasse, nu bengelen ze allebei onderin. Misschien mogen de Antwerpenaren wel hopen op een tweede punt, met OHL dat al maar liefst vijf wedstrijden afsloot op een billijk gelijkspel. Indien de bordjes aan Den Dreef na 90 minuten in evenwicht hangen, is dat 3,80x onze bet waard.

Op zondag zijn alle ogen gericht op de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge. Traditioneel een lastige verplaatsing voor Blauw-Zwart, dat in de laatste zes tripjes naar het Lotto Park wel slechts één keer onderuit ging. In de competitie vielen daarbij telkens minstens drie goals. Als dat scenario zich herhaalt, en Club dus niet verliest terwijl de netten in totaal driemaal trillen, levert dat met behulp van de Bet Builder 2,85x onze inleg op.



Na alle incidenten van donderdag warmt ook de Bosuil zich op voor een kraker. Daar krijgt Antwerp immers AA Gent op bezoek. Twee ploegen die elk nog maar één keer de nul konden houden, én zelf bijna altijd scoren. Doelpunten langs weerskanten lijkt dus haast een garantie. Mocht de Great Old – trouw aan de verhoudingen vooraf – voorts ook meer gele kaarten pakken, rekenen wij ons dankzij de Bet Builder 3,75x onze inzet rijker.

Eindigen doen we met Eupen tegen KRC Genk, een confrontatie tussen de nummers twee en drie in de stand en dus op papier eveneens een topper. Langs Limburgse zijde is het vooral opletten voor de onvermijdelijke Paul Onuachu, met negen treffers in zijn laatste zeven duels weer sterk op dreef. Met de Panda's heeft hij bovendien geen genade, zo getuigen vijf goals in vier ontmoetingen. Twee extra stuks brengt 6,25x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Kortrijk dat haar naam als kaartenkampioen eer aandoet, een draw aan Den Dreef en de ongenadige Onuachu, samen goed voor bijna 55x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Wie zal de topper tussen Anderlecht en Club Brugge winnen?

Meest recent

Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

27
27
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

19
19
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

71
71
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

116
116
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

57
57
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

587
587
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

124
124
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

300
300
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

100
100
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

135
135
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

338
338
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

448
448
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

848
848
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

273
273
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

126
126
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

99
99
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

187
187
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

274
274
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

138
138
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

112
112
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

424
424
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

387
387

Meer sportnieuws