'Martinez niet onder de indruk van De Ketelaere'

door
'Martinez niet onder de indruk van De Ketelaere'

In zijn gewenste centrale rol behoort Charles De Ketelaere intussen zowat iedere wedstrijd tot de absolute uitblinkers bij Club Brugge, en ook in de Champions League gooit het 20-jarig toptalent hoge ogen. Op die manier lijkt niet alleen een transfer, maar ook een vaste plaats bij de Rode Duivels alsmaar dichterbij te komen. Het is echter nog maar de vraag of Roberto Martinez de polyvalente linkspoot zal opnemen in zijn 23-koppige kern voor de Final Four van de Nations League.


Niet alleen zijn de plekjes door de scherpe concurrentie beperkt, De Ketelaere lijkt niet meteen in de bovenste schuif te liggen bij de bondscoach. Nochtans heeft die doorgaans net veel oog voor de beloftevolle jongeren die de toekomst van het Belgisch voetbal zullen bepalen. De Ketelaere was er dan ook al enkele keren bij, maar voorlopig kwam hij niet verder dan één korte invalbeurt. Tot onbegrip van heel wat waarnemers en analisten, die menen dat de aanvaller dringend meer kansen verdient.

Het Nieuwsblad
komt nu evenwel met een verklaring voor Martinez zijn terughoudendheid. Volgens de krant liet De Ketelaere op de trainingen bij het nationale elftal tot dusver immers geen grootse indruk na. "Wel op technisch vlak uiteraard, maar niet op het gebied van mentaliteit. De grinta ontbreekt, de wil om te tonen dat hij zijn voet naast die van de Belgische toppers kan zetten. Zijn flegmatieke houding inspireert niet en dat wil Martinez omkeren. Daarom speelt hij zo weinig", aldus HNB.

LEES OOK: 'WK-selectie Duivels: Garcia broedt op grote surprise'

Denkt u dat De Ketelaere de NL-selectie zal halen?

Meest recent

Lukaku of Højlund? "Hij is de favoriet van Conte"

Romelu Lukaku revalideert momenteel verder aan de zware blessure die zijn seizoen tot dusver ...

12
12
'WK-selectie Duivels: Garcia broedt op grote surprise'

De interland-periode zit erop, in november blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen om hun ...

83
83
Twijfels bij vernieuwd Anderlecht: "Vooral window dressing"

De nieuwe bestuursstructuur van RSC Anderlecht is een feit. De recordkampioen kondigde donderdag aan ...

137
137
Bijzondere situatie Odoi: "Iedereen kende het plan"

Enkele maanden na zijn vertrek bij Antwerp FC, zit Denis Odoi nog steeds zonder club. Even leek hij ...

60
60
'Transferschok Club Brugge: Engels monsterbod in januari'

Club Brugge hoopt dit seizoen opnieuw op een sterke campagne in de Champions League, maar hét ...

324
324
'Bayern doet Bundesliga daveren met transferbom'

Bayern München dendert momenteel door het seizoen en won tot dusver al zijn wedstrijden. ...

69
69
DAZN straks onvermijdelijk? Verregaand plan gelekt

De voorbije maanden was er heel wat te doen omtrent DAZN, dat de mediarechten van het Belgische ...

682
682
Duo krijgt vaste basisplek bij Duivels: "Véél minder niveau"

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

505
505
JPL-hervorming op losse schroeven: Play-Offs tóch behouden?

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen binnen het play-off-format. Zo werd in het ...

222
222
Laatste kans Coucke: "Dan wordt zijn positie onmogelijk"

RSC Anderlecht heeft donderdag zijn nieuwe bestuursstructuur officieel bekend gemaakt. Zo werd ...

174
174
'Alonso op wenken bediend: nieuwe supertransfer Real'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

199
199
'Club blíj́ft cashen: Bundesliga-miljoenen in zicht'

Onder meer met zijn sterke prestaties in de Champions League, heeft Club Brugge de aandacht van heel ...

195
195
Napoli-spelers in shock door De Bruyne: "Zijn instelling…"

Nadat hij de voorbije dagen de Rode Duivels bij de arm nam, maakt Kevin De Bruyne zich op voor de ...

488
488
'Anderlecht verrast: bliksemsnelle spits topprioriteit'

Het gaat om een 20-jarige met Europese minuten op de teller, een dieptezoeker die perfect in het ...

980
980
Wils wanhoop nabij: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Na de schamele twee op 15 voor de interlandbreak hoopt Antwerp zich snel te herpakken. Gemakkelijker ...

311
311
'Anderlecht kan cashen: verrassende toptransfer op til'

RSC Anderlecht heeft een drukke zomer achter de rug, waarin Olivier Renard vooral de potentiële ...

568
568
Amy Sonck verrast iedereen met nieuw statement

Amy Sonck, dochter van ex-Rode Duivel Wesley Sonck, heeft het al meermaals geflikt: sociale media in ...

104
104
Wilmots heeft beet: Standard overtuigt goudhaantje

Voor de interlandbreak ging Standard nog tweemaal onderuit, maar de toekomst oogt stilaan wel weer ...

138
138
OH Leuven hakt knoop door: opvolger Hubert bekend?

Als een donderslag bij heldere hemel moet OH Leuven op zoek naar een nieuwe coach. Tenslotte ...

162
162
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

158
158
Bom onder competitieformat: keert ook Anderlecht kar?

Eind februari werd op een Algemene Vergadering van de Pro League beslist dat de play-offs zouden ...

490
490
Madou doet boekje open over stadiondossier Club Brugge

Na een strijd van twee decennia schijnt er stilaan licht aan het einde van de tunnel voor Club ...

941
941
Anderlecht bevestigt machtswissel: lot Renard bezegeld

Woensdag stond er een bijzondere Raad van Bestuur op het programma bij RSC Anderlecht, waar Marc ...

496
496
'Monsterlijke Courtois doet Real versteld staan'

Thibaut Courtois zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije interlands met de Rode ...

190
190
Goto geeft duidelijke reden voor vertrek bij Anderlecht

Komend weekend staat de elfde speeldag van de Jupiler Pro League alweer voor de deur. Revelatie STVV ...

410
410

Meer sportnieuws