Goed nieuws voor Gent: "Nu zal ik op mijn best presteren"

door
Goed nieuws voor Gent:

AA Gent heeft weer een zeer drukke zomer gekend, waarin het maar liefst negen nieuwe spelers naar de Ghelamco Arena haalde. Het duurde daardoor uiteraard een tijdje vooraleer Hein Vanhaezebrouck die allemaal kon inpassen. Stilaan lijken alle nieuwkomers echter hun draai te vinden, zelfs de meest gecontesteerde van allemaal.


Toen Gent eind augustus aankondigde dat het Darko Lemajic overgenomen had van Rigas FS, werd die transfer immers op hoongelach onthaald. Weinigen hadden begrip dat de Buffalo's een 28-jarige Serviër kochten die nooit hoger dan de Letse competitie gespeeld had. Inmiddels begint Lemajic zijn waarde echter te bewijzen, want zowel tegen Flora Tallinn als Cercle Brugge was hij matchwinnaar.

"Natuurlijk is het niveau hier hoger dan in Riga, maar de eerste maand gaat goed", stelt de targetspits vast in Het Laatste Nieuws. "De aanpassing verloopt vlot, alle spelers en coaches hebben me ook heel hard geholpen daarmee. Ik heb het gevoel dat ik nu op mijn best zal kunnen presteren."

LEES OOK: 'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Zal hij nog een meerwaarde worden voor AA Gent?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

117
117
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

138
138
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

31
31
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

147
147
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

223
223
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

281
281
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

548
548
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

107
107
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

482
482
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

572
572
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

175
175
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

67
67
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

176
176
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

75
75
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

89
89
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

247
247
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

689
689
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

197
197
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

314
314
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

256
256
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

155
155
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

46
46
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

127
127

Meer sportnieuws