Real met de billen bloot, PSG wint klepper tegen City met goal Messi

418 stemmen
Real met de billen bloot, PSG wint klepper tegen City met goal Messi

De klepper van de tweede speeldag in de Champions League tussen PSG en Manchester City is op een Franse zege uitgedraaid. De Parijzenaars haalden het in eigen stadion met 2-0, dankzij onder meer de eerste goal van Lionel Messi. Real Madrid ging in eigen stadion dan weer met de billen bloot, want kleine broertje Sheriff Tiraspol kwam met 1-2 winnen in het Bernabeu.


GROEP A: City en Club aan de leiding
Club Brugge zorgde voor een stunt door met 1-2 te winnen in Leipzig, maar in Poule A was het ook uitkijken naar de clash tussen PSG en Man City. Het duel stond natuurlijk vooral in het teken van het weerzien tussen Lionel Messi (die samen met Kylian Mbappé en Neymar voorin stond) en coach Pep Guardiola, die de Argentijn deze zomer nog naar Engeland hoopte te halen. Al na acht minuten spelen mochten Messi en co voor het eerst juichen, waar controlerende middenvelder Idrissa Gana Gueye de score opende. Een kwartier voor tijd besliste Messi hoogstpersoonlijk het duel; uit een kaats van Mbappé krulde hij in de bovenhoek zijn eerste goal in dienst van PSG binnen. Club Brugge staat nu met 4 punten samen met PSG aan kop in de poule, City staat op 3 punten en Leipzig nog op 0.

GROEP B: Atlético redt zich in Milaan
In Groep B deelden AC Milan en Atlético Madrid de punten. In San Siro kwamen de gastheren wel al snel op 1-0 via Rafael Leao, maar na een tweede gele prent van middenvelder Franck Kessie kwam Milan aardig in de verdrukking. Zes minuten voor tijd bekroonde Antoine Griezmann de Spaanse wederopstanding met de 1-1; zijn eerste sinds zijn rentree in Madrid deze zomer, en de kers op de taart kwam in blessuretijd via Luis Suárez, die een strafschop ijskoud benutte: 1-2.

De andere grootmacht in Groep B, Liverpool, won overtuigend met 1-5 bij FC Porto. Doelpuntenmakers waren Mo Salah (twee keer), Sadio Mané en Roberto Firmino (twee keer). Liverpool staat nu ruim aan kop met 6 punten, Atlético staat op 4 stuks, Porto op 1 en Milan nog op de hatelijke 0.

GROEP C: Dortmund en Ajax foutloos
De groep van Ajax, dat eerder op de avond al won van Besiktas. En ook Borussia Dortmund deed wat het moest doen. Wel hadden de Duitsers het een stuk lastiger met Sporting CP, dan Ajax op speelronde 1. Matchwinner werd Donyell Malen, die op aangeven van Jude Bellingham zijn eerste treffer in Duitse dienst maakte. Het bleef dus bij 1-0, waardoor Ajax en Dortmund samen aan kop gaan in de groep met 6 op 6. Sporting en Besiktas verloren beiden duels.

GROEP D: Complete afgang Real
Tot slot een enorme blamage van Real Madrid, dat met 1-2 van FC Sheriff uit Tiraspol verloor. Karim Benzema scoorde wel, en daarmee trof de Fransman doel in de afgelopen zeventien (!) Champions League-seizoenen op rij. Maar door goals van Djasur Yakhshibaev en Sebastien Thill won Sheriff dus in Bernabeú. Een stunt van formaat. De andere ploegen in de groep, Shakhtar en Inter, speelden eerder vanavond al met 0-0 gelijk tegen elkaar.

Alle uitslagen:
PSG - Manchester City 2-0
Real Madrid - Sheriff 1-2
Porto - Liverpool 1-5
AC Milan - Atletico Madrid 1-2
Borussia Dortmund - Sporting Lissabon 1-0

LEES OOK: Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

Is PSG dit seizoen topfavoriet in de CL?

Meest recent

'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

73
73
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

13
13
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

52
52
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

65
65
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

18
18
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

64
64
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

455
455
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

86
86
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

168
168
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

64
64
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

243
243
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

63
63
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

91
91
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

130
130
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

109
109
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

176
176
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

102
102
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

137
137
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

358
358
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

162
162
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

159
159
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

95
95
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

174
174
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

273
273

Meer sportnieuws