Real met de billen bloot, PSG wint klepper tegen City met goal Messi

door
Real met de billen bloot, PSG wint klepper tegen City met goal Messi

De klepper van de tweede speeldag in de Champions League tussen PSG en Manchester City is op een Franse zege uitgedraaid. De Parijzenaars haalden het in eigen stadion met 2-0, dankzij onder meer de eerste goal van Lionel Messi. Real Madrid ging in eigen stadion dan weer met de billen bloot, want kleine broertje Sheriff Tiraspol kwam met 1-2 winnen in het Bernabeu.


GROEP A: City en Club aan de leiding
Club Brugge zorgde voor een stunt door met 1-2 te winnen in Leipzig, maar in Poule A was het ook uitkijken naar de clash tussen PSG en Man City. Het duel stond natuurlijk vooral in het teken van het weerzien tussen Lionel Messi (die samen met Kylian Mbappé en Neymar voorin stond) en coach Pep Guardiola, die de Argentijn deze zomer nog naar Engeland hoopte te halen. Al na acht minuten spelen mochten Messi en co voor het eerst juichen, waar controlerende middenvelder Idrissa Gana Gueye de score opende. Een kwartier voor tijd besliste Messi hoogstpersoonlijk het duel; uit een kaats van Mbappé krulde hij in de bovenhoek zijn eerste goal in dienst van PSG binnen. Club Brugge staat nu met 4 punten samen met PSG aan kop in de poule, City staat op 3 punten en Leipzig nog op 0.

GROEP B: Atlético redt zich in Milaan
In Groep B deelden AC Milan en Atlético Madrid de punten. In San Siro kwamen de gastheren wel al snel op 1-0 via Rafael Leao, maar na een tweede gele prent van middenvelder Franck Kessie kwam Milan aardig in de verdrukking. Zes minuten voor tijd bekroonde Antoine Griezmann de Spaanse wederopstanding met de 1-1; zijn eerste sinds zijn rentree in Madrid deze zomer, en de kers op de taart kwam in blessuretijd via Luis Suárez, die een strafschop ijskoud benutte: 1-2.

De andere grootmacht in Groep B, Liverpool, won overtuigend met 1-5 bij FC Porto. Doelpuntenmakers waren Mo Salah (twee keer), Sadio Mané en Roberto Firmino (twee keer). Liverpool staat nu ruim aan kop met 6 punten, Atlético staat op 4 stuks, Porto op 1 en Milan nog op de hatelijke 0.

GROEP C: Dortmund en Ajax foutloos
De groep van Ajax, dat eerder op de avond al won van Besiktas. En ook Borussia Dortmund deed wat het moest doen. Wel hadden de Duitsers het een stuk lastiger met Sporting CP, dan Ajax op speelronde 1. Matchwinner werd Donyell Malen, die op aangeven van Jude Bellingham zijn eerste treffer in Duitse dienst maakte. Het bleef dus bij 1-0, waardoor Ajax en Dortmund samen aan kop gaan in de groep met 6 op 6. Sporting en Besiktas verloren beiden duels.

GROEP D: Complete afgang Real
Tot slot een enorme blamage van Real Madrid, dat met 1-2 van FC Sheriff uit Tiraspol verloor. Karim Benzema scoorde wel, en daarmee trof de Fransman doel in de afgelopen zeventien (!) Champions League-seizoenen op rij. Maar door goals van Djasur Yakhshibaev en Sebastien Thill won Sheriff dus in Bernabeú. Een stunt van formaat. De andere ploegen in de groep, Shakhtar en Inter, speelden eerder vanavond al met 0-0 gelijk tegen elkaar.

Alle uitslagen:
PSG - Manchester City 2-0
Real Madrid - Sheriff 1-2
Porto - Liverpool 1-5
AC Milan - Atletico Madrid 1-2
Borussia Dortmund - Sporting Lissabon 1-0

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Guardiola slaat terug: critici likken wonden
Guardiola slaat terug: critici likken wonden
43

Is PSG dit seizoen topfavoriet in de CL?

Meest recent

"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

43
43
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

85
85
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

26
26
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

106
106
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

334
334
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

80
80
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

89
89
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

261
261
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

23
23
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

378
378
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

242
242
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

274
274
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

53
53
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

217
217
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

135
135
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

45
45
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

85
85
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

867
867
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

541
541
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

204
204
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

110
110
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

193
193
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

404
404
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

96
96
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

60
60

Meer sportnieuws