Real met de billen bloot, PSG wint klepper tegen City met goal Messi

door
Real met de billen bloot, PSG wint klepper tegen City met goal Messi

De klepper van de tweede speeldag in de Champions League tussen PSG en Manchester City is op een Franse zege uitgedraaid. De Parijzenaars haalden het in eigen stadion met 2-0, dankzij onder meer de eerste goal van Lionel Messi. Real Madrid ging in eigen stadion dan weer met de billen bloot, want kleine broertje Sheriff Tiraspol kwam met 1-2 winnen in het Bernabeu.


GROEP A: City en Club aan de leiding
Club Brugge zorgde voor een stunt door met 1-2 te winnen in Leipzig, maar in Poule A was het ook uitkijken naar de clash tussen PSG en Man City. Het duel stond natuurlijk vooral in het teken van het weerzien tussen Lionel Messi (die samen met Kylian Mbappé en Neymar voorin stond) en coach Pep Guardiola, die de Argentijn deze zomer nog naar Engeland hoopte te halen. Al na acht minuten spelen mochten Messi en co voor het eerst juichen, waar controlerende middenvelder Idrissa Gana Gueye de score opende. Een kwartier voor tijd besliste Messi hoogstpersoonlijk het duel; uit een kaats van Mbappé krulde hij in de bovenhoek zijn eerste goal in dienst van PSG binnen. Club Brugge staat nu met 4 punten samen met PSG aan kop in de poule, City staat op 3 punten en Leipzig nog op 0.

GROEP B: Atlético redt zich in Milaan
In Groep B deelden AC Milan en Atlético Madrid de punten. In San Siro kwamen de gastheren wel al snel op 1-0 via Rafael Leao, maar na een tweede gele prent van middenvelder Franck Kessie kwam Milan aardig in de verdrukking. Zes minuten voor tijd bekroonde Antoine Griezmann de Spaanse wederopstanding met de 1-1; zijn eerste sinds zijn rentree in Madrid deze zomer, en de kers op de taart kwam in blessuretijd via Luis Suárez, die een strafschop ijskoud benutte: 1-2.

De andere grootmacht in Groep B, Liverpool, won overtuigend met 1-5 bij FC Porto. Doelpuntenmakers waren Mo Salah (twee keer), Sadio Mané en Roberto Firmino (twee keer). Liverpool staat nu ruim aan kop met 6 punten, Atlético staat op 4 stuks, Porto op 1 en Milan nog op de hatelijke 0.

GROEP C: Dortmund en Ajax foutloos
De groep van Ajax, dat eerder op de avond al won van Besiktas. En ook Borussia Dortmund deed wat het moest doen. Wel hadden de Duitsers het een stuk lastiger met Sporting CP, dan Ajax op speelronde 1. Matchwinner werd Donyell Malen, die op aangeven van Jude Bellingham zijn eerste treffer in Duitse dienst maakte. Het bleef dus bij 1-0, waardoor Ajax en Dortmund samen aan kop gaan in de groep met 6 op 6. Sporting en Besiktas verloren beiden duels.

GROEP D: Complete afgang Real
Tot slot een enorme blamage van Real Madrid, dat met 1-2 van FC Sheriff uit Tiraspol verloor. Karim Benzema scoorde wel, en daarmee trof de Fransman doel in de afgelopen zeventien (!) Champions League-seizoenen op rij. Maar door goals van Djasur Yakhshibaev en Sebastien Thill won Sheriff dus in Bernabeú. Een stunt van formaat. De andere ploegen in de groep, Shakhtar en Inter, speelden eerder vanavond al met 0-0 gelijk tegen elkaar.

Alle uitslagen:
PSG - Manchester City 2-0
Real Madrid - Sheriff 1-2
Porto - Liverpool 1-5
AC Milan - Atletico Madrid 1-2
Borussia Dortmund - Sporting Lissabon 1-0

LEES OOK: UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

Is PSG dit seizoen topfavoriet in de CL?

Meest recent

Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

22
22
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

92
92
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

34
34
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

28
28
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

240
240
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

30
30
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

52
52
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

38
38
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

173
173
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

41
41
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

59
59
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

42
42
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

178
178
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

240
240
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

211
211
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

187
187
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

69
69
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

160
160
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

308
308
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

275
275
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

116
116
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

376
376
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

150
150
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

212
212

Meer sportnieuws