'Frankrijk krijgt nieuwe klap voor Nations League-duel met Duivels'

door
'Frankrijk krijgt nieuwe klap voor Nations League-duel met Duivels'

Op 7 oktober spelen de Rode Duivels in de halve finales van de Nations League tegen Frankrijk. Les Blues zullen in dat duel geen beroep kunnen doen op Kingsley Coman, die onlangs een hartoperatie onderging.


Dat verklaarde Bayern-coach Julian Nagelsmann op een persconferentie voor de CL-wedstrijd van woensdag tegen Dynamo Kiev. De Franse ster mist ook de wedstrijd tegen de Oekraïeners. Het Bundesligaduel tegen Frankfurt van dit weekend haalt hij misschien wel. De Nations League zal hij dan weer aan zich voorbij laten gaan.

"Zondag is hij misschien een optie tegen Frankfurt, want daarna volgt een pauze tijdens de interlandperiode. We zullen deze tijd benutten om hem weer in vorm te krijgen. Hij zal niet aansluiten bij de nationale ploeg, want hij is nog niet klaar na zijn operatie", liet nagelsmann optekenen. De wedstrijd tegen de Rode Duivels vindt plaats in Turijn. In de andere halve finale staan Italië en Spanje tegenover elkaar.

UPDATE 19u10

Naast Coman mist Frankrijk misschien wel nog een speler. En niet de minste. Zo heeft N'Golo Kanté een coronabesmetting opgelopen en mist hij het CL-duel van Chelsea tegen Juventus. Dat vertelde coach Thomas Tuchel op zijn persbabbel in aanloop naar de wedstrijd van woensdag.

Kanté zal - zoals de regels het willen in Groot-Brittanië - tien dagen in quarantaine moeten gaan. Dat zou betekenen dat de middenvelder de halve finale in de Nations League tegen ons land aan zich voorbij zou moeten laten gaan. Die vindt plaats op donderdag 7 oktober. Zo lijken de Rode Duivels een gehavend Frankrijk te zullen treffen. 

LEES OOK: WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Wie gaat naar de finale?

Meest recent

'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

45
45
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

38
38
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

52
52
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

16
16
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

86
86
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

204
204
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

52
52
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

229
229
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

43
43
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

528
528
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

361
361
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

59
59
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

459
459
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

213
213
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

380
380
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

554
554
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

509
509
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

210
210
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

92
92
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

317
317
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

118
118
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

560
560
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

192
192
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

228
228
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

62
62

Meer sportnieuws