'Vormer schikt zich in nieuwe rol bij Club Brugge'

517 stemmen
'Vormer schikt zich in nieuwe rol bij Club Brugge'

Na het knappe 1-1 gelijkspel tegen PSG staat Club Brugge dinsdag voor haar tweede opdracht in de Champions League: een bezoek aan RB Leipzig. Maandagochtend reisde Blauw-Zwart af naar Duitsland, mét Ruud Vormer van de partij.


De aanvoerder zit opnieuw in de selectie, nadat hij de voorbije weken aan de kant stond met een blessure aan de achillespees. Die fysieke problemen lijken nu dus achter de rug, al is het nog maar de vraag of Vormer ook aan de aftrap zal verschijnen. Per slot van rekening werd de 33-jarige Nederlander tegen PSG nog gepasseerd door Philippe Clement, die de voorkeur gaf aan Mats Rits op het middenveld. Aangezien de landskampioen ook in de Red Bull Arena een fysieke slag wacht, zou dat dinsdag opnieuw het geval kunnen zijn. Afwachten dus of Vormer in actie komt. Een basisplaats lijkt alvast onwaarschijnlijk.

UPDATE 18u05
Hoewel hij deel uitmaakt van de 22-koppige selectie voor de verplaatsing naar Leipzig, valt het dus te betwijlen of Vormer er ook in de sportieve plannen voorkomt. Die bedenking maakt men zich tevens bij Het Laatste Nieuws. "Het blijft wel de vraag of hij effectief in aanmerking komt voor speelminuten", klinkt het namelijk bij het dagblad.

Eenzelfde geluid bij Het Nieuwsblad, zij het met de volgende toevoeging. "De aanwezigheid van de kapitein kan gezien zijn ervaring waardevol zijn", aldus de krant. Zelfs indien hij de grasmat niet betreedt, rekent Clement dus op Vormer om een bijdrage te leveren in de Brugse kleedkamer. Een rol die hij wellicht alsmaar vaker zal moeten vervullen.

Denkt u dat Vormer zal spelen in Leipzig?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

59
59
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

1
1
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

84
84
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

88
88
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

203
203
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

194
194
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

239
239
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

121
121
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

137
137
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

64
64
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

318
318
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

382
382
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

30
30
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

83
83
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

191
191
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

76
76
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

124
124
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

94
94
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

578
578
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

272
272
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

382
382
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

218
218
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

272
272
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

73
73
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

303
303
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

186
186

Meer sportnieuws