TRANSFERUURTJE: 'Beslissing over Martinez gevallen, Juve stuurt grote naam door'

232
TRANSFERUURTJE: 'Beslissing over Martinez gevallen, Juve stuurt grote naam door'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije week werd er duchtig gespeculeerd dat Roberto Martinez weldra de Rode Duivels zou kunnen verlaten om bij FC Barcelona aan de slag te gaan. Maar die overgang lijkt voorlopig in de koelkast te zitten, want volgens Spaanse media kan Barça het zich momenteel niet veroorloven om Ronald Koeman te ontslaan. De Financial Fair Play-regels in Spanje zorgen ervoor dat ze op dit moment de ontslagvergoeding van de Nederlander niet kunnen betalen.



BUITENLAND

Juventus lijkt in januari een grote naam door te gaan sturen. Aaron Ramsey komt in Turijn niet meer aan de bak, terwijl hij wel nog een zwaar contract heeft. Juventus wil dus absoluut van hem af en zou zelfs bereid zijn de Welshman gratis te laten vertrekken. Hij kan terugkeren naar de Premier League, waar West Ham, Newcastle en Everton klaarstaan om hem te verwelkomen.

De Premier League kan ook één van zijn grotere namen verliezen, want Alexandre Lacazette ziet zijn contract bij Arsenal op het einde van het seizoen aflopen. De Fransman is dus vanaf januari vrij om met andere clubs te onderhandelen en vanuit La Liga is er alvast de nodige interesse. FC Barcelona en Atletico Madrid zouden hem op hun lijstje gezet hebben en zouden eventueel zelfs al in januari kunnen toeslaan.



Niemand lijkt er nog aan te twijfelen dat Erling Haaland na dit seizoen Borussia Dortmund zal verlaten, maar de Duitse club blijft zich tegen dat idee verzetten. Zij noemen de berichten dat ze Haaland zouden moeten verkopen 'bullshit' en stellen dat alleen zij zullen beslissen of Haaland verkocht zal worden. Al zal dat natuurlijk wel gebeuren in samenspraak met de speler en zijn makelaar Mino Raiola.

Bij Real Madrid twijfelen ze nog over de toekomst van Isco. De middenvelder ziet zijn contract op het einde van het seizoen aflopen en de Koninklijke is er nog niet uit of het hem wil laten bijtekenen. Met AC Milan ligt er alvast een kaper op de kust. Zij zouden Isco al in januari willen binnenhalen, waardoor Real wel nog een (bescheiden) transfersom zou kunnen vangen.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Kan Dortmund er nog in slagen om Haaland te houden?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

15
15
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

131
131
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

29
29
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

54
54
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

65
65
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

102
102
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

125
125
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

48
48
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

293
293
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

656
656
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

83
83
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

157
157
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

189
189
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

357
357
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

671
671
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

251
251
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

595
595
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

105
105

Meer sportnieuws