Virton snoept nu ook Deinze punten af en loopt weg van Moeskroen

46
Virton snoept nu ook Deinze punten af en loopt weg van Moeskroen

In onze op één na hoogste afdeling heeft Deinze nagelaten om voorlopig alleen aan kop te komen in 1B. Het team van Wim De Decker was een uur lang oppermachtig maar na een rode kaart veranderde het spelbeeld nog. Virton vierde zijn zesde punt als een overwinning.

Deinze toonde eerder dit seizoen al dat het mogelijk een aardig woordje mee kan spreken in de titeldebatten in 1B. De Oost-Vlamingen legden al prima voetbal op de mat maar verspeelden net iets te vaak punten in de slotfase. Mits winst op het veld van Virton klom het alvast voor even naar de koppositie. De ploeg uit de provincie Luxemburg sprokkelde met een volledig nieuwe ploeg al vijf punten.
Deinze halfweg op weg naar leidersplaats
De bezoekers namen de beste start in het Stadium Yvan Georges. Na een paar minuten spelen vloog een kopbal van Prychynenko nipt naast. De volgende mogelijkheid leverde wel een doelpunt op: van dichtbij tikte De Belder de 0-1 in doel. Virton reageerde halfweg de eerste helft met een vrije trap van Guillaume die op de lat vloog. Deinze controleerde en gaf amper grote kansen weg. Op slag van rust vloog een lage schuiver van Abrahams nog in de handen van Sadin. Halfweg leek Deinze goede zaken te doen in 1B.

Deinze voetbalt de meeste kansen bij mekaar en staat halfweg op voorsprong.
Rode kaart zorgt nog voor ommekeer
Ook na de pauze behield Deinze relatief eenvoudig de controle tot kapitein Prychynenko op het uur werd uitgesloten na een uiterst domme tweede gele kaart. Met een man minder liep het plots stroever voor de bezoekers en op dik tien minuten van het einde herstelde Anne de schade voor de thuisploeg met een schot in de korte hoek: 1-1. Een tienkoppig Deinze bleef moedig strijden en Hendrickx schoot de volgende mogelijkheid niet zo ver over de kooi van Sadin. Virton kreeg nog een paar halve mogelijkheden op de zege maar uiteindelijk was Dansoko nog bijna de held in de slotminuut, de invaller besloot na een fraaie actie echter voorlangs. Deinze verliest zo opnieuw dure punten. Dat mag het team van De Decker zich opnieuw aanwrijven, al net iets te vaak gaf zijn team de punten zelf uit handen.
Scoreverloop:
0-1 (8') De Belder, 1-1 (78') Anne
Bijzonderheid:
Prychynenko (Deinze) krijgt een tweede gele kaart (59').

LEES OOK: Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Verdiende Deinze dit seizoen al meer punten?

Meest recent

Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

3
3
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

2
2
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

5
5
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

13
13
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

79
79
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

17
17
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

169
169
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

79
79
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

177
177
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

63
63
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

58
58
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

213
213
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

51
51
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

103
103
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

49
49
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

253
253
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

52
52
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

143
143
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

83
83
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

231
231
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

216
216
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

37
37
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

279
279

Meer sportnieuws