'Martinez stap dichter bij FC Barcelona'

400 stemmen
'Martinez stap dichter bij FC Barcelona'

Het begint er meer en meer op te lijken dat de Belgische voetbalbond sneller dan verwacht op zoek moet gaan naar een nieuwe bondscoach. Roberto Martinez wordt immers al enkele dagen nadrukkelijk aan FC Barcelona gelinkt. En volgens SPORT drukt voorzitter Joan Laporta stevig door voor zijn komst.


Het Catalaanse medium beweert dat ook Xavi Hernandez openstaat om de touwtjes op Camp Nou in handen te nemen. Hij zou richting Catalonië gecommuniceerd hebben dat hij openstaat voor de job, ondanks zijn dienstverband bij het Qatarese Al-Sadd. Xavi is een degelijke optie voor Laporta en de socio's zouden blij zijn als het clubicoon zijn terugkeer maakt, maar naar verluidt is hij niet de eerste keuze van de president. Die zou namelijk vinden dat Xavi momenteel nog wat ervaring mist. Zeker gezien de huidige omstandigheden.

Laporta ziet daarom meer heil zien in de komst van Martinez, de als hoofdcoach inmiddels wat meer watertjes doorzwommen heeft. Ook de aanwezigheid van zijn goede vriend Jordi Cruyff als raadgever van de preses, speelt in het voordeel van Martinez. Bovendien zou hij vrij gemakkelijk bij de KBVB kunnen vertrekken. Volgens SPORT is het dan ook slechts een kwestie van de juiste timing te vinden.

UPDATE 10u55

Ook de Spaanse krant Marca stelt dat Roberto Martinez de opvolger zal worden van Ronald Koeman. De bondscoach van de Rode Duivels heeft nog een contract lopen bij de Belgische voetbalbond tot na het WK 2022 in Qatar, maar Martinez heeft ook een opstapclausule in zijn huidig contract staan. Marca stelt dat die vergoeding ter waarde van anderhalf miljoen euro geen probleem vormt voor het financieel geplaagde Barça.

LEES OOK: Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Zal Martinez de volgende coach van Barça worden?

Meest recent

Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

8
8
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

31
31
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

130
130
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

160
160
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

16
16
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

759
759
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

27
27
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

30
30
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

72
72
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

323
323
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

119
119
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

133
133
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

60
60
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

94
94
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

60
60
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

57
57
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

228
228
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

142
142
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

119
119
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

38
38
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

299
299
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

188
188
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

65
65
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

53
53

Meer sportnieuws