Torrente beleeft dramatisch debuut bij negenkoppig Beerschot

233 stemmen
Torrente beleeft dramatisch debuut bij negenkoppig Beerschot

Benieuwd hoe nieuwe coach Torrente de kennismaking met het Belgische voetbal en vooral zijn eigen elftal heeft ervaren deze namiddag. De Mannekes schoten zichzelf immers andermaal in de voet met twee ultra domme rode kaarten en liepen vervolgens enkel achter de feiten aan. De situatie van de hekkensluiter is stilaan precair te noemen.

Beerschot verraste eerder deze week met de aanstelling van de nobele onbekende Torrente als coach. De Argentijn was jarenlang de rechterhand van Bielsa maar het was pas de eerste keer dat hij als T1 aan de slag ging in Europa. De nieuwe coach ging meteen met de grove bezem door zijn basiself, maar liefst vier nieuwe namen stonden aan de aftrap. De stilaan verguisde Frans verhuisde alvast naar de bank. Bij de Panda's waren er quasi geen zorgen, N'Dri keerde wel terug in de basis ten koste van Lambert.
Gebrek aan voetbalverstand breekt Beerschot zuur op
Andermaal begon de fusieploeg dramatisch aan de partij. Na amper vijf minuten spelen verspeelde van den Bergh (één van de nieuwe namen in het elftal) de bal, haalde vervolgens Nuhu onderuit en scheidsrechter Verboomen trok meteen de rode kaart, nog bijna een volledige wedstrijd moesten de Mannekes met een man minder verder. Eupen profiteerde quasi meteen toen Peeters een paar minuten later de bal op het hoofd van Beck schilderde en die kopte de Panda's op voorsprong: 0-1. Een gefrustreerd Beerschot probeerde nadien iets aan de achterstand te doen maar iets voorbij het halfuur werden de zorgen nog wat groter voor de thuisploeg. De Smet haalde rond de middellijn uit met een belachelijke tackle op Nuhu, de middenvelder kreeg net zoals ploegmaat van den Bergh rechtstreeks rood. Eupen hield zijn tegenstander bij de rust nog min of meer in leven, een tweede doelpunt bleef Beerschot voorlopig bespaard.

Het beeld van de eerste helft, halfweg staat Beerschot terecht met negen man op het veld.
Negental van Beerschot verweert zich nog kranig
Met twee man minder was het uiteraard een onbegonnen zaak voor de thuisploeg. De eerste kansen op de definitieve doodsteek werden bij Eupen wel gemist door zowel Kayembe (prima gepakt door Vanhamel) als Prevljak en Beck. Op het uur was de 0-2 wel een feit toen Kayembe na een prima aanval vanop een meter of twintig in de benedenhoek raak trof. De bezoekers kregen nadien nog een paar kansen om de score verder uit te diepen en in het slot van de wedstrijd werd het nog 0-3 via sluipschutter Prevljak. Zo rukt het team van Krämer op naar de tweede plek, de zorgen van Beerschot worden alleen maar groter onderin.
Scoreverloop:
0-1 (9') Beck, 0-2 (62') Kayembe, 0-3 (88') Prevljak
Bijzonderheid:
van den Bergh (Beerschot) krijgt de rode kaart (5').
De Smet (Beerschot) krijgt een rode kaart (39').

LEES OOK: Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi
539

Zal Beerschot zich nog redden?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

80
80
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

26
26
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

131
131
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

240
240
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

279
279
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

180
180
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

235
235
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

133
133
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

133
133
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

280
280
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

260
260
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

110
110
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

41
41
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

86
86
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

576
576
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

201
201
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

449
449
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

527
527
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

185
185
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

99
99
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

154
154
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

93
93
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws