Torrente beleeft dramatisch debuut bij negenkoppig Beerschot

door
Torrente beleeft dramatisch debuut bij negenkoppig Beerschot

Benieuwd hoe nieuwe coach Torrente de kennismaking met het Belgische voetbal en vooral zijn eigen elftal heeft ervaren deze namiddag. De Mannekes schoten zichzelf immers andermaal in de voet met twee ultra domme rode kaarten en liepen vervolgens enkel achter de feiten aan. De situatie van de hekkensluiter is stilaan precair te noemen.

Beerschot verraste eerder deze week met de aanstelling van de nobele onbekende Torrente als coach. De Argentijn was jarenlang de rechterhand van Bielsa maar het was pas de eerste keer dat hij als T1 aan de slag ging in Europa. De nieuwe coach ging meteen met de grove bezem door zijn basiself, maar liefst vier nieuwe namen stonden aan de aftrap. De stilaan verguisde Frans verhuisde alvast naar de bank. Bij de Panda's waren er quasi geen zorgen, N'Dri keerde wel terug in de basis ten koste van Lambert.
Gebrek aan voetbalverstand breekt Beerschot zuur op
Andermaal begon de fusieploeg dramatisch aan de partij. Na amper vijf minuten spelen verspeelde van den Bergh (één van de nieuwe namen in het elftal) de bal, haalde vervolgens Nuhu onderuit en scheidsrechter Verboomen trok meteen de rode kaart, nog bijna een volledige wedstrijd moesten de Mannekes met een man minder verder. Eupen profiteerde quasi meteen toen Peeters een paar minuten later de bal op het hoofd van Beck schilderde en die kopte de Panda's op voorsprong: 0-1. Een gefrustreerd Beerschot probeerde nadien iets aan de achterstand te doen maar iets voorbij het halfuur werden de zorgen nog wat groter voor de thuisploeg. De Smet haalde rond de middellijn uit met een belachelijke tackle op Nuhu, de middenvelder kreeg net zoals ploegmaat van den Bergh rechtstreeks rood. Eupen hield zijn tegenstander bij de rust nog min of meer in leven, een tweede doelpunt bleef Beerschot voorlopig bespaard.

Het beeld van de eerste helft, halfweg staat Beerschot terecht met negen man op het veld.
Negental van Beerschot verweert zich nog kranig
Met twee man minder was het uiteraard een onbegonnen zaak voor de thuisploeg. De eerste kansen op de definitieve doodsteek werden bij Eupen wel gemist door zowel Kayembe (prima gepakt door Vanhamel) als Prevljak en Beck. Op het uur was de 0-2 wel een feit toen Kayembe na een prima aanval vanop een meter of twintig in de benedenhoek raak trof. De bezoekers kregen nadien nog een paar kansen om de score verder uit te diepen en in het slot van de wedstrijd werd het nog 0-3 via sluipschutter Prevljak. Zo rukt het team van Krämer op naar de tweede plek, de zorgen van Beerschot worden alleen maar groter onderin.
Scoreverloop:
0-1 (9') Beck, 0-2 (62') Kayembe, 0-3 (88') Prevljak
Bijzonderheid:
van den Bergh (Beerschot) krijgt de rode kaart (5').
De Smet (Beerschot) krijgt een rode kaart (39').

LEES OOK: Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Zal Beerschot zich nog redden?

Meest recent

Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

14
14
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

64
64
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

193
193
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

17
17
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

50
50
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

76
76
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

99
99
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

98
98
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

65
65
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

377
377
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

245
245
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

80
80
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

734
734
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

121
121
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

155
155
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

293
293
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

171
171
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

75
75
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

841
841
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

364
364
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

349
349
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

74
74
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

134
134
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

317
317

Meer sportnieuws