Torrente beleeft dramatisch debuut bij negenkoppig Beerschot

233 stemmen
Torrente beleeft dramatisch debuut bij negenkoppig Beerschot

Benieuwd hoe nieuwe coach Torrente de kennismaking met het Belgische voetbal en vooral zijn eigen elftal heeft ervaren deze namiddag. De Mannekes schoten zichzelf immers andermaal in de voet met twee ultra domme rode kaarten en liepen vervolgens enkel achter de feiten aan. De situatie van de hekkensluiter is stilaan precair te noemen.

Beerschot verraste eerder deze week met de aanstelling van de nobele onbekende Torrente als coach. De Argentijn was jarenlang de rechterhand van Bielsa maar het was pas de eerste keer dat hij als T1 aan de slag ging in Europa. De nieuwe coach ging meteen met de grove bezem door zijn basiself, maar liefst vier nieuwe namen stonden aan de aftrap. De stilaan verguisde Frans verhuisde alvast naar de bank. Bij de Panda's waren er quasi geen zorgen, N'Dri keerde wel terug in de basis ten koste van Lambert.
Gebrek aan voetbalverstand breekt Beerschot zuur op
Andermaal begon de fusieploeg dramatisch aan de partij. Na amper vijf minuten spelen verspeelde van den Bergh (één van de nieuwe namen in het elftal) de bal, haalde vervolgens Nuhu onderuit en scheidsrechter Verboomen trok meteen de rode kaart, nog bijna een volledige wedstrijd moesten de Mannekes met een man minder verder. Eupen profiteerde quasi meteen toen Peeters een paar minuten later de bal op het hoofd van Beck schilderde en die kopte de Panda's op voorsprong: 0-1. Een gefrustreerd Beerschot probeerde nadien iets aan de achterstand te doen maar iets voorbij het halfuur werden de zorgen nog wat groter voor de thuisploeg. De Smet haalde rond de middellijn uit met een belachelijke tackle op Nuhu, de middenvelder kreeg net zoals ploegmaat van den Bergh rechtstreeks rood. Eupen hield zijn tegenstander bij de rust nog min of meer in leven, een tweede doelpunt bleef Beerschot voorlopig bespaard.

Het beeld van de eerste helft, halfweg staat Beerschot terecht met negen man op het veld.
Negental van Beerschot verweert zich nog kranig
Met twee man minder was het uiteraard een onbegonnen zaak voor de thuisploeg. De eerste kansen op de definitieve doodsteek werden bij Eupen wel gemist door zowel Kayembe (prima gepakt door Vanhamel) als Prevljak en Beck. Op het uur was de 0-2 wel een feit toen Kayembe na een prima aanval vanop een meter of twintig in de benedenhoek raak trof. De bezoekers kregen nadien nog een paar kansen om de score verder uit te diepen en in het slot van de wedstrijd werd het nog 0-3 via sluipschutter Prevljak. Zo rukt het team van Krämer op naar de tweede plek, de zorgen van Beerschot worden alleen maar groter onderin.
Scoreverloop:
0-1 (9') Beck, 0-2 (62') Kayembe, 0-3 (88') Prevljak
Bijzonderheid:
van den Bergh (Beerschot) krijgt de rode kaart (5').
De Smet (Beerschot) krijgt een rode kaart (39').

LEES OOK: Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

🚀

Zal Beerschot zich nog redden?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

33
33
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

58
58
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

16
16
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

74
74
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

122
122
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

85
85
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

225
225
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

61
61
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

409
409
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

364
364
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

295
295
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

80
80
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

148
148
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

655
655
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

41
41
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

122
122
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

100
100
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

202
202
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

180
180
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

98
98
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

717
717
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

213
213

Meer sportnieuws