Torrente beleeft dramatisch debuut bij negenkoppig Beerschot

door
Torrente beleeft dramatisch debuut bij negenkoppig Beerschot

Benieuwd hoe nieuwe coach Torrente de kennismaking met het Belgische voetbal en vooral zijn eigen elftal heeft ervaren deze namiddag. De Mannekes schoten zichzelf immers andermaal in de voet met twee ultra domme rode kaarten en liepen vervolgens enkel achter de feiten aan. De situatie van de hekkensluiter is stilaan precair te noemen.

Beerschot verraste eerder deze week met de aanstelling van de nobele onbekende Torrente als coach. De Argentijn was jarenlang de rechterhand van Bielsa maar het was pas de eerste keer dat hij als T1 aan de slag ging in Europa. De nieuwe coach ging meteen met de grove bezem door zijn basiself, maar liefst vier nieuwe namen stonden aan de aftrap. De stilaan verguisde Frans verhuisde alvast naar de bank. Bij de Panda's waren er quasi geen zorgen, N'Dri keerde wel terug in de basis ten koste van Lambert.
Gebrek aan voetbalverstand breekt Beerschot zuur op
Andermaal begon de fusieploeg dramatisch aan de partij. Na amper vijf minuten spelen verspeelde van den Bergh (één van de nieuwe namen in het elftal) de bal, haalde vervolgens Nuhu onderuit en scheidsrechter Verboomen trok meteen de rode kaart, nog bijna een volledige wedstrijd moesten de Mannekes met een man minder verder. Eupen profiteerde quasi meteen toen Peeters een paar minuten later de bal op het hoofd van Beck schilderde en die kopte de Panda's op voorsprong: 0-1. Een gefrustreerd Beerschot probeerde nadien iets aan de achterstand te doen maar iets voorbij het halfuur werden de zorgen nog wat groter voor de thuisploeg. De Smet haalde rond de middellijn uit met een belachelijke tackle op Nuhu, de middenvelder kreeg net zoals ploegmaat van den Bergh rechtstreeks rood. Eupen hield zijn tegenstander bij de rust nog min of meer in leven, een tweede doelpunt bleef Beerschot voorlopig bespaard.

Het beeld van de eerste helft, halfweg staat Beerschot terecht met negen man op het veld.
Negental van Beerschot verweert zich nog kranig
Met twee man minder was het uiteraard een onbegonnen zaak voor de thuisploeg. De eerste kansen op de definitieve doodsteek werden bij Eupen wel gemist door zowel Kayembe (prima gepakt door Vanhamel) als Prevljak en Beck. Op het uur was de 0-2 wel een feit toen Kayembe na een prima aanval vanop een meter of twintig in de benedenhoek raak trof. De bezoekers kregen nadien nog een paar kansen om de score verder uit te diepen en in het slot van de wedstrijd werd het nog 0-3 via sluipschutter Prevljak. Zo rukt het team van Krämer op naar de tweede plek, de zorgen van Beerschot worden alleen maar groter onderin.
Scoreverloop:
0-1 (9') Beck, 0-2 (62') Kayembe, 0-3 (88') Prevljak
Bijzonderheid:
van den Bergh (Beerschot) krijgt de rode kaart (5').
De Smet (Beerschot) krijgt een rode kaart (39').

LEES OOK: Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Zal Beerschot zich nog redden?

Meest recent

Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

131
131
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

10
10
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

20
20
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

160
160
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

107
107
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

80
80
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

85
85
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

88
88
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

23
23
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

798
798
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

89
89
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

48
48
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

296
296
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

678
678
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

113
113
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

78
78
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

379
379
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

565
565
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

251
251
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

496
496
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

91
91
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

149
149
Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

167
167
Ruben Van Gucht breekt alle taboes: "Het is te klein"

Er is zelden een week dat Ruben Van Gucht niet in het nieuws verschijnt. De VRT-man kwam de ...

56
56
'Kompany lonkt naar JPL: smaakmaker hoog op lijstje'

Voor Bayern München zit de winterstop erop, zondag hervat de Duitse kampioen met een thuismatch ...

244
244

Meer sportnieuws