Torrente beleeft dramatisch debuut bij negenkoppig Beerschot

door
Torrente beleeft dramatisch debuut bij negenkoppig Beerschot

Benieuwd hoe nieuwe coach Torrente de kennismaking met het Belgische voetbal en vooral zijn eigen elftal heeft ervaren deze namiddag. De Mannekes schoten zichzelf immers andermaal in de voet met twee ultra domme rode kaarten en liepen vervolgens enkel achter de feiten aan. De situatie van de hekkensluiter is stilaan precair te noemen.

Beerschot verraste eerder deze week met de aanstelling van de nobele onbekende Torrente als coach. De Argentijn was jarenlang de rechterhand van Bielsa maar het was pas de eerste keer dat hij als T1 aan de slag ging in Europa. De nieuwe coach ging meteen met de grove bezem door zijn basiself, maar liefst vier nieuwe namen stonden aan de aftrap. De stilaan verguisde Frans verhuisde alvast naar de bank. Bij de Panda's waren er quasi geen zorgen, N'Dri keerde wel terug in de basis ten koste van Lambert.
Gebrek aan voetbalverstand breekt Beerschot zuur op
Andermaal begon de fusieploeg dramatisch aan de partij. Na amper vijf minuten spelen verspeelde van den Bergh (één van de nieuwe namen in het elftal) de bal, haalde vervolgens Nuhu onderuit en scheidsrechter Verboomen trok meteen de rode kaart, nog bijna een volledige wedstrijd moesten de Mannekes met een man minder verder. Eupen profiteerde quasi meteen toen Peeters een paar minuten later de bal op het hoofd van Beck schilderde en die kopte de Panda's op voorsprong: 0-1. Een gefrustreerd Beerschot probeerde nadien iets aan de achterstand te doen maar iets voorbij het halfuur werden de zorgen nog wat groter voor de thuisploeg. De Smet haalde rond de middellijn uit met een belachelijke tackle op Nuhu, de middenvelder kreeg net zoals ploegmaat van den Bergh rechtstreeks rood. Eupen hield zijn tegenstander bij de rust nog min of meer in leven, een tweede doelpunt bleef Beerschot voorlopig bespaard.

Het beeld van de eerste helft, halfweg staat Beerschot terecht met negen man op het veld.
Negental van Beerschot verweert zich nog kranig
Met twee man minder was het uiteraard een onbegonnen zaak voor de thuisploeg. De eerste kansen op de definitieve doodsteek werden bij Eupen wel gemist door zowel Kayembe (prima gepakt door Vanhamel) als Prevljak en Beck. Op het uur was de 0-2 wel een feit toen Kayembe na een prima aanval vanop een meter of twintig in de benedenhoek raak trof. De bezoekers kregen nadien nog een paar kansen om de score verder uit te diepen en in het slot van de wedstrijd werd het nog 0-3 via sluipschutter Prevljak. Zo rukt het team van Krämer op naar de tweede plek, de zorgen van Beerschot worden alleen maar groter onderin.
Scoreverloop:
0-1 (9') Beck, 0-2 (62') Kayembe, 0-3 (88') Prevljak
Bijzonderheid:
van den Bergh (Beerschot) krijgt de rode kaart (5').
De Smet (Beerschot) krijgt een rode kaart (39').

LEES OOK: Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Zal Beerschot zich nog redden?

Meest recent

Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

25
25
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

228
228
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

26
26
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

134
134
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

69
69
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

41
41
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

148
148
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

32
32
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

205
205
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

169
169
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

31
31
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

339
339
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

113
113
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

55
55
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

88
88
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

57
57
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

278
278
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

393
393
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

88
88
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

501
501
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

141
141
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

690
690
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

249
249
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

195
195
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

681
681

Meer sportnieuws