Ervaren kracht KV Mechelen: "Voor een andere club ga ik niet meer spelen"

door
Ervaren kracht KV Mechelen:

KV Mechelen gaat zondag op bezoek bij Sporting Charleroi. De Kakkers willen nog wat meer weglopen van de onderste regionen van de klassering. Met een 2-0-thuiszege vorige week tegen OH Leuven zetten ze alvast al een grote stap in de goede richting.


Charleroi belooft echter een lastigere opdracht te worden. De Carolo's verkochten vorige week hun huid erg duur tegen landskampioen Club Brugge. Nikola Storm is alvast weer paraat voor de strijd en dat is een grote opsteker voor KVM. Oudgediende Onur Kaya neemt naar alle waarschijnlijkheid weer plaats op de bank.

Voor dat statuut toont de ervaren middenvelder echter begrip. "Het zou geen goed teken zijn als je die rol accepteert. Maar ik ben ervaren genoeg om te begrijpen dat de coach andere spelers opstelt", vertelt hij in Het Laatste Nieuws. De 35-jarige Kaya weet overigens nog niet wat er komen gaat na zijn contract bij KVM. Maar hij denkt niet meer ergens anders te voetballen. "Ik zie me niet meer bij een andere club spelen. (...) De titel in 1B, de beker, goede jaren in 1A. Ik ben hier al vier jaar, hé. Als ik niet meer bij KV kan bijtekenen na dit seizoen, dan denk ik wel dat ik stop", klinkt het.

Kaya stapte in de zomer van 2018 over van Zulte Waregem naar KV Mechelen. Op zijn teller: 93 wedstrijden, 5 goals en 20 assists. In de jonge(re) jaren van zijn carrière speelde hij voor Vitesse, Charleroi en het ter ziele gegane KSC Lokeren. Zijn contract bij KVM loopt af op 30 juni 2022.    

LEES OOK: KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Trending:

Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

Moet KVM langer met hem doorgaan?

Meest recent

WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

27
27
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

76
76
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

283
283
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

84
84
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

30
30
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

501
501
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

65
65
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

741
741
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

143
143
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

142
142
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

278
278
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

96
96
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

746
746
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

541
541
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

346
346
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

218
218
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

749
749
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

54
54
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

365
365
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

353
353
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

441
441
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1262
1262
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

73
73
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2190
2190
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

144
144

Meer sportnieuws