'Barcelona verneemt kostplaatje van Martinez'

door
'Barcelona verneemt kostplaatje van Martinez'

Roberto Martinez maakt volgende week bekend met welke 23 Rode Duivels hij begin oktober een gooi wil doen naar de eindzege in de Nations League. Maar mogelijk wordt dat zijn laatste wapenfeit als Belgisch selectieheer. Per slot van rekening wordt de Spanjaard steeds nadrukkelijker aan FC Barcelona gelinkt, waar de positie van Ronald Koeman alsmaar meer onhoudbaar wordt.


Intussen zou voorzitter Joan Laporta reeds werken maken van een mogelijke opvolger, waarbij Martinez volgens Goal in de bovenste schuif ligt. De bondscoach zou zelfs al gesprekken hebben gevoerd met Barça, al is er van concrete onderhandelingen naar verluidt nog geen sprake. Wel zegt de fiere Catalaan zeker niet op voorhand 'neen' tegen een overgang naar Camp Nou. De genoemde bron stelt zelfs dat hij de KBVB heeft laten weten gecharmeerd te zijn door de interesse van Barça. Hoewel de knoop nog lang niet is doorgehakt, worden de geruchten dus steeds concreter.

UPDATE 15u20
Het afscheid van Martinez lijkt wel degelijk dichterbij te komen. Nog bij Goal valt niet alleen te lezen dat de Spanjaard geneigd is om in te gaan op een eventueel voorstel van Barcelona, mocht het zover komen, intussen geraken ook meer details bekend omtrent de potentiële overstap. Zo zou Martinez sowieso willen wachten tot ná de Final Four, wat voor de Blaugrana naar verluidt alvast geen onoverkomelijk probleem vormt.

Martinez zou er immers zo hoog in het vaandel worden gedragen dat men dat geduld gerust wil opbrengen. Daarnaast zou ook het kostplaatje, ondanks de financiële malaise in Camp Nou, reeds goedgekeurd zijn. Volgens bovenstaande bron gaat het om een vergoeding van anderhalf miljoen die de KBVB nog in de wacht zou slepen. Of Martinez ook zijn staf, inclusief Thierry Henry, kan meenemen valt daarentegen nog af te wachten.


LEES OOK: 'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Martinez zou een goede keuze zijn voor Barcelona

Meest recent

'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

34
34
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

132
132
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

61
61
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

264
264
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

347
347
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

44
44
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

232
232
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

484
484
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

142
142
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

188
188
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

286
286
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

289
289
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

352
352
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

522
522
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

173
173
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

294
294
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

489
489
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

381
381
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

195
195
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

427
427
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

335
335
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

197
197
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

728
728
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

283
283
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

366
366

Meer sportnieuws