'Barcelona verneemt kostplaatje van Martinez'

435 stemmen
'Barcelona verneemt kostplaatje van Martinez'

Roberto Martinez maakt volgende week bekend met welke 23 Rode Duivels hij begin oktober een gooi wil doen naar de eindzege in de Nations League. Maar mogelijk wordt dat zijn laatste wapenfeit als Belgisch selectieheer. Per slot van rekening wordt de Spanjaard steeds nadrukkelijker aan FC Barcelona gelinkt, waar de positie van Ronald Koeman alsmaar meer onhoudbaar wordt.


Intussen zou voorzitter Joan Laporta reeds werken maken van een mogelijke opvolger, waarbij Martinez volgens Goal in de bovenste schuif ligt. De bondscoach zou zelfs al gesprekken hebben gevoerd met Barça, al is er van concrete onderhandelingen naar verluidt nog geen sprake. Wel zegt de fiere Catalaan zeker niet op voorhand 'neen' tegen een overgang naar Camp Nou. De genoemde bron stelt zelfs dat hij de KBVB heeft laten weten gecharmeerd te zijn door de interesse van Barça. Hoewel de knoop nog lang niet is doorgehakt, worden de geruchten dus steeds concreter.

UPDATE 15u20
Het afscheid van Martinez lijkt wel degelijk dichterbij te komen. Nog bij Goal valt niet alleen te lezen dat de Spanjaard geneigd is om in te gaan op een eventueel voorstel van Barcelona, mocht het zover komen, intussen geraken ook meer details bekend omtrent de potentiële overstap. Zo zou Martinez sowieso willen wachten tot ná de Final Four, wat voor de Blaugrana naar verluidt alvast geen onoverkomelijk probleem vormt.

Martinez zou er immers zo hoog in het vaandel worden gedragen dat men dat geduld gerust wil opbrengen. Daarnaast zou ook het kostplaatje, ondanks de financiële malaise in Camp Nou, reeds goedgekeurd zijn. Volgens bovenstaande bron gaat het om een vergoeding van anderhalf miljoen die de KBVB nog in de wacht zou slepen. Of Martinez ook zijn staf, inclusief Thierry Henry, kan meenemen valt daarentegen nog af te wachten.


LEES OOK: Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

🚀

Martinez zou een goede keuze zijn voor Barcelona

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

37
37
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

29
29
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

31
31
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

88
88
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

79
79
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

85
85
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

71
71
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

103
103
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

35
35
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

90
90
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

164
164
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

223
223
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

525
525
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

64
64
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

179
179
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

479
479
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

870
870
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

125
125
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

377
377
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

179
179
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

713
713
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

610
610
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

187
187
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

381
381

Meer sportnieuws