'Wesley (Club Brugge) was op weg naar ... Manchester United'

door
'Wesley (Club Brugge) was op weg naar ... Manchester United'

Na jarenlang blessureleed hoopt Wesley Moraes in het oude nest van Club Brugge opnieuw voetballer te worden. Na zijn basisplaats tegen Charleroi van afgelopen weekend lijken de eerste pasjes alvast gezet, al is het nog maar de vraag of hij ook vrijdagavond tegen OH Leuven weer in actie komt.


Blauw-Zwart wil namelijk ongetwijfeld omspringen met de 24-jarige Braziliaan, terug van weggeweest na zijn recordtransfer richting Aston Villa in de zomer van 2019. De toen pas naar de Premier League gepromoveerde ploeg uit Birmingham betaalde destijds maar liefst 25 miljoen, op dat moment een nieuwe mijlpaal voor beide clubs. Tijdens zijn eerste maanden ging Wesley er ook meer dan degelijk van start. De sterke spits ontpopte zich tot vaste titularis, scoorde zes doelpunten en werd zelfs geselecteerd voor het nationale elftal.

Op nieuwjaarsdag sloeg het noodlot echter toe, want op bezoek bij Burnley scheurde hij de kruisbanden van zijn knie. Brute pech, zo vertelt zijn begeleider Gilberto Tavaras nu in Het Laatste Nieuws. Volgens hem stond Wesley immers op een zucht van een nieuwe toptransfer. "Na een half seizoen in Engeland kon hij naar Manchester United. Door die blessure zijn de onderhandelingen meteen afgesprongen", klinkt het tenslotte. Een gemiste kans dus voor de eenmalig international, die zich nu vol focust op de volgende stap in zijn revalidatie.

LEES OOK: Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Wesley kon, voor zijn blessure, mee aan de absolute top

Meest recent

Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

28
28
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

135
135
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

37
37
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

90
90
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

220
220
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

38
38
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

339
339
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

42
42
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

954
954
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

474
474
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

232
232
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

196
196
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

119
119
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

243
243
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

72
72
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

515
515
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

582
582
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

150
150
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

199
199
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

149
149
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

349
349
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

140
140
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

303
303
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

991
991

Meer sportnieuws