Zo win jij ruim 600 euro met 10 euro inzet op speeldag 9!

28 stemmen
Zo win jij ruim 600 euro met 10 euro inzet op speeldag 9!

Op speeldag negen van de Jupiler Pro League staan er opnieuw tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op vrijdagavond geven Club Brugge en OH Leuven het startschot. De voorbije twee weken vielen er in totaal maar liefst 11 rode kaarten te noteren op de Belgische velden, waarvan drie in de wedstrijden van Club en OHL. Hoewel het doorgaans de tegenstander was die met tien man verder moest, gokken wij daarom dat er ook nu weer iemand vroegtijdig de kleedkamer mag opzoeken in Jan Breydel. Indien die voorspelling uitkomt, rekenen wij ons 4,75x onze inleg rijker.



Daags nadien begint Javier Torrente aan zijn ambtstermijn bij Beerschot, dat Eupen over de vloer krijgt. Meteen een taaie klant, want buitenshuis pronken de Panda’s met een fraaie 10 op 12. De nul houden lukte hen tot dusver wel nog geen enkele keer, iets waar ook Beerschot voorlopig maar niet in slaagt. Mocht een eerste zege nog wat langer uitblijven voor de thuisploeg, én de netten langs weerskanten trillen, levert dat dankzij de Bet Builder 2,20x onze inzet op.

Aan de Gaverbeek warmt men zich terwijl al op voor de derby tussen Zulte Waregem en KV Kortrijk. Een felle burenstrijd, die ook nu ongetwijfeld weer op het scherp van de snee zal worden uitgevochten. De reputatie van de bezoekers, met 31 gele kaarten afgetekend onderin in het Fair Play klassement, laat alvast weinig aan de verbeelding over. Minstens vier man op de bon, waarvan het merendeel langs Kortrijkse kant, is met de Bet Builder 4,25x ons inleggeld waard.



Op zondag neemt Union het op tegen Antwerp, na een deugddoende negen op negen genaderd tot op twee punten van het verrassende nummer twee in de stand. Het stamnummer één heeft wel nog maar pas een vermoeiende partij tegen KRC Genk in de benen, én kijkt bovendien met een half oog vooruit naar de Europese opdracht van aanstaande donderdag. Toch laten wij een quotering van niet minder dan 5,60x onze bet bij een Antwerpse zege niet liggen.

Eindigen doen we aan de kust, waar KV Oostende de degens kruist met Anderlecht. Een verplaatsing die Vincent Kompany niet zo goed ligt, want sinds zijn terugkeer kon Paars-Wit er nog geen enkele keer winnen. Wel werd er telkens vlotjes gescoord, zowel door KVO áls RSCA. De laatste twee jaar telkens minstens vier keer zelfs. Tegenwoordig staan beide teams hun kanonnen iets minder scherp afgericht, maar mocht het opnieuw prijs zijn brengt dat 2,60x onze inzet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een bitsig West-Vlaams streekduel, Antwerp dat aan het langste eind trekt tegen Union en een doelpuntenfestival aan de kust, samen goed voor ruim 60x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Wie zal de 'Vlasico' winnen?

Meest recent

Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

53
53
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

257
257
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

47
47
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

102
102
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

88
88
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

73
73
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

273
273
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

59
59
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

353
353
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

569
569
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

223
223
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

279
279
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

88
88
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

847
847
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

465
465
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

143
143
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

441
441
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

561
561
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

77
77
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

106
106
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

207
207
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

56
56
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

472
472
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

473
473
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

137
137

Meer sportnieuws