Zo win jij ruim 600 euro met 10 euro inzet op speeldag 9!

door
Zo win jij ruim 600 euro met 10 euro inzet op speeldag 9!

Op speeldag negen van de Jupiler Pro League staan er opnieuw tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op vrijdagavond geven Club Brugge en OH Leuven het startschot. De voorbije twee weken vielen er in totaal maar liefst 11 rode kaarten te noteren op de Belgische velden, waarvan drie in de wedstrijden van Club en OHL. Hoewel het doorgaans de tegenstander was die met tien man verder moest, gokken wij daarom dat er ook nu weer iemand vroegtijdig de kleedkamer mag opzoeken in Jan Breydel. Indien die voorspelling uitkomt, rekenen wij ons 4,75x onze inleg rijker.



Daags nadien begint Javier Torrente aan zijn ambtstermijn bij Beerschot, dat Eupen over de vloer krijgt. Meteen een taaie klant, want buitenshuis pronken de Panda’s met een fraaie 10 op 12. De nul houden lukte hen tot dusver wel nog geen enkele keer, iets waar ook Beerschot voorlopig maar niet in slaagt. Mocht een eerste zege nog wat langer uitblijven voor de thuisploeg, én de netten langs weerskanten trillen, levert dat dankzij de Bet Builder 2,20x onze inzet op.

Aan de Gaverbeek warmt men zich terwijl al op voor de derby tussen Zulte Waregem en KV Kortrijk. Een felle burenstrijd, die ook nu ongetwijfeld weer op het scherp van de snee zal worden uitgevochten. De reputatie van de bezoekers, met 31 gele kaarten afgetekend onderin in het Fair Play klassement, laat alvast weinig aan de verbeelding over. Minstens vier man op de bon, waarvan het merendeel langs Kortrijkse kant, is met de Bet Builder 4,25x ons inleggeld waard.



Op zondag neemt Union het op tegen Antwerp, na een deugddoende negen op negen genaderd tot op twee punten van het verrassende nummer twee in de stand. Het stamnummer één heeft wel nog maar pas een vermoeiende partij tegen KRC Genk in de benen, én kijkt bovendien met een half oog vooruit naar de Europese opdracht van aanstaande donderdag. Toch laten wij een quotering van niet minder dan 5,60x onze bet bij een Antwerpse zege niet liggen.

Eindigen doen we aan de kust, waar KV Oostende de degens kruist met Anderlecht. Een verplaatsing die Vincent Kompany niet zo goed ligt, want sinds zijn terugkeer kon Paars-Wit er nog geen enkele keer winnen. Wel werd er telkens vlotjes gescoord, zowel door KVO áls RSCA. De laatste twee jaar telkens minstens vier keer zelfs. Tegenwoordig staan beide teams hun kanonnen iets minder scherp afgericht, maar mocht het opnieuw prijs zijn brengt dat 2,60x onze inzet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een bitsig West-Vlaams streekduel, Antwerp dat aan het langste eind trekt tegen Union en een doelpuntenfestival aan de kust, samen goed voor ruim 60x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

Wie zal de 'Vlasico' winnen?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

25
25
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

7
7
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

40
40
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

40
40
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

81
81
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

103
103
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

111
111
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

91
91
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

78
78
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

79
79
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

369
369
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

54
54
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

198
198
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

222
222
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

303
303
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

159
159
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

208
208
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

448
448
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

110
110
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

637
637
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

355
355
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

150
150
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

171
171

Meer sportnieuws