Zo win jij ruim 600 euro met 10 euro inzet op speeldag 9!

door
Zo win jij ruim 600 euro met 10 euro inzet op speeldag 9!

Op speeldag negen van de Jupiler Pro League staan er opnieuw tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op vrijdagavond geven Club Brugge en OH Leuven het startschot. De voorbije twee weken vielen er in totaal maar liefst 11 rode kaarten te noteren op de Belgische velden, waarvan drie in de wedstrijden van Club en OHL. Hoewel het doorgaans de tegenstander was die met tien man verder moest, gokken wij daarom dat er ook nu weer iemand vroegtijdig de kleedkamer mag opzoeken in Jan Breydel. Indien die voorspelling uitkomt, rekenen wij ons 4,75x onze inleg rijker.



Daags nadien begint Javier Torrente aan zijn ambtstermijn bij Beerschot, dat Eupen over de vloer krijgt. Meteen een taaie klant, want buitenshuis pronken de Panda’s met een fraaie 10 op 12. De nul houden lukte hen tot dusver wel nog geen enkele keer, iets waar ook Beerschot voorlopig maar niet in slaagt. Mocht een eerste zege nog wat langer uitblijven voor de thuisploeg, én de netten langs weerskanten trillen, levert dat dankzij de Bet Builder 2,20x onze inzet op.

Aan de Gaverbeek warmt men zich terwijl al op voor de derby tussen Zulte Waregem en KV Kortrijk. Een felle burenstrijd, die ook nu ongetwijfeld weer op het scherp van de snee zal worden uitgevochten. De reputatie van de bezoekers, met 31 gele kaarten afgetekend onderin in het Fair Play klassement, laat alvast weinig aan de verbeelding over. Minstens vier man op de bon, waarvan het merendeel langs Kortrijkse kant, is met de Bet Builder 4,25x ons inleggeld waard.



Op zondag neemt Union het op tegen Antwerp, na een deugddoende negen op negen genaderd tot op twee punten van het verrassende nummer twee in de stand. Het stamnummer één heeft wel nog maar pas een vermoeiende partij tegen KRC Genk in de benen, én kijkt bovendien met een half oog vooruit naar de Europese opdracht van aanstaande donderdag. Toch laten wij een quotering van niet minder dan 5,60x onze bet bij een Antwerpse zege niet liggen.

Eindigen doen we aan de kust, waar KV Oostende de degens kruist met Anderlecht. Een verplaatsing die Vincent Kompany niet zo goed ligt, want sinds zijn terugkeer kon Paars-Wit er nog geen enkele keer winnen. Wel werd er telkens vlotjes gescoord, zowel door KVO áls RSCA. De laatste twee jaar telkens minstens vier keer zelfs. Tegenwoordig staan beide teams hun kanonnen iets minder scherp afgericht, maar mocht het opnieuw prijs zijn brengt dat 2,60x onze inzet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een bitsig West-Vlaams streekduel, Antwerp dat aan het langste eind trekt tegen Union en een doelpuntenfestival aan de kust, samen goed voor ruim 60x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Wie zal de 'Vlasico' winnen?

Meest recent

Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

13
13
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

111
111
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

125
125
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

120
120
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

46
46
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

283
283
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

152
152
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

478
478
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

182
182
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

242
242
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

476
476
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

713
713
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

328
328
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

722
722
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

126
126
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

385
385
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

613
613
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

546
546
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

262
262
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

451
451
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

591
591
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

156
156
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

335
335

Meer sportnieuws