Zo win jij ruim 600 euro met 10 euro inzet op speeldag 9!

door
Zo win jij ruim 600 euro met 10 euro inzet op speeldag 9!

Op speeldag negen van de Jupiler Pro League staan er opnieuw tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op vrijdagavond geven Club Brugge en OH Leuven het startschot. De voorbije twee weken vielen er in totaal maar liefst 11 rode kaarten te noteren op de Belgische velden, waarvan drie in de wedstrijden van Club en OHL. Hoewel het doorgaans de tegenstander was die met tien man verder moest, gokken wij daarom dat er ook nu weer iemand vroegtijdig de kleedkamer mag opzoeken in Jan Breydel. Indien die voorspelling uitkomt, rekenen wij ons 4,75x onze inleg rijker.



Daags nadien begint Javier Torrente aan zijn ambtstermijn bij Beerschot, dat Eupen over de vloer krijgt. Meteen een taaie klant, want buitenshuis pronken de Panda’s met een fraaie 10 op 12. De nul houden lukte hen tot dusver wel nog geen enkele keer, iets waar ook Beerschot voorlopig maar niet in slaagt. Mocht een eerste zege nog wat langer uitblijven voor de thuisploeg, én de netten langs weerskanten trillen, levert dat dankzij de Bet Builder 2,20x onze inzet op.

Aan de Gaverbeek warmt men zich terwijl al op voor de derby tussen Zulte Waregem en KV Kortrijk. Een felle burenstrijd, die ook nu ongetwijfeld weer op het scherp van de snee zal worden uitgevochten. De reputatie van de bezoekers, met 31 gele kaarten afgetekend onderin in het Fair Play klassement, laat alvast weinig aan de verbeelding over. Minstens vier man op de bon, waarvan het merendeel langs Kortrijkse kant, is met de Bet Builder 4,25x ons inleggeld waard.



Op zondag neemt Union het op tegen Antwerp, na een deugddoende negen op negen genaderd tot op twee punten van het verrassende nummer twee in de stand. Het stamnummer één heeft wel nog maar pas een vermoeiende partij tegen KRC Genk in de benen, én kijkt bovendien met een half oog vooruit naar de Europese opdracht van aanstaande donderdag. Toch laten wij een quotering van niet minder dan 5,60x onze bet bij een Antwerpse zege niet liggen.

Eindigen doen we aan de kust, waar KV Oostende de degens kruist met Anderlecht. Een verplaatsing die Vincent Kompany niet zo goed ligt, want sinds zijn terugkeer kon Paars-Wit er nog geen enkele keer winnen. Wel werd er telkens vlotjes gescoord, zowel door KVO áls RSCA. De laatste twee jaar telkens minstens vier keer zelfs. Tegenwoordig staan beide teams hun kanonnen iets minder scherp afgericht, maar mocht het opnieuw prijs zijn brengt dat 2,60x onze inzet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een bitsig West-Vlaams streekduel, Antwerp dat aan het langste eind trekt tegen Union en een doelpuntenfestival aan de kust, samen goed voor ruim 60x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Wie zal de 'Vlasico' winnen?

Meest recent

'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

74
74
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

23
23
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

44
44
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

133
133
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

25
25
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

68
68
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

122
122
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

64
64
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

131
131
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

80
80
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

148
148
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

52
52
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

319
319
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

388
388
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

174
174
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

76
76
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

360
360
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

253
253
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

41
41
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

414
414
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

109
109
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

102
102
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

562
562
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

131
131
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

567
567

Meer sportnieuws