Zo win jij ruim 600 euro met 10 euro inzet op speeldag 9!

door
Zo win jij ruim 600 euro met 10 euro inzet op speeldag 9!

Op speeldag negen van de Jupiler Pro League staan er opnieuw tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op vrijdagavond geven Club Brugge en OH Leuven het startschot. De voorbije twee weken vielen er in totaal maar liefst 11 rode kaarten te noteren op de Belgische velden, waarvan drie in de wedstrijden van Club en OHL. Hoewel het doorgaans de tegenstander was die met tien man verder moest, gokken wij daarom dat er ook nu weer iemand vroegtijdig de kleedkamer mag opzoeken in Jan Breydel. Indien die voorspelling uitkomt, rekenen wij ons 4,75x onze inleg rijker.



Daags nadien begint Javier Torrente aan zijn ambtstermijn bij Beerschot, dat Eupen over de vloer krijgt. Meteen een taaie klant, want buitenshuis pronken de Panda’s met een fraaie 10 op 12. De nul houden lukte hen tot dusver wel nog geen enkele keer, iets waar ook Beerschot voorlopig maar niet in slaagt. Mocht een eerste zege nog wat langer uitblijven voor de thuisploeg, én de netten langs weerskanten trillen, levert dat dankzij de Bet Builder 2,20x onze inzet op.

Aan de Gaverbeek warmt men zich terwijl al op voor de derby tussen Zulte Waregem en KV Kortrijk. Een felle burenstrijd, die ook nu ongetwijfeld weer op het scherp van de snee zal worden uitgevochten. De reputatie van de bezoekers, met 31 gele kaarten afgetekend onderin in het Fair Play klassement, laat alvast weinig aan de verbeelding over. Minstens vier man op de bon, waarvan het merendeel langs Kortrijkse kant, is met de Bet Builder 4,25x ons inleggeld waard.



Op zondag neemt Union het op tegen Antwerp, na een deugddoende negen op negen genaderd tot op twee punten van het verrassende nummer twee in de stand. Het stamnummer één heeft wel nog maar pas een vermoeiende partij tegen KRC Genk in de benen, én kijkt bovendien met een half oog vooruit naar de Europese opdracht van aanstaande donderdag. Toch laten wij een quotering van niet minder dan 5,60x onze bet bij een Antwerpse zege niet liggen.

Eindigen doen we aan de kust, waar KV Oostende de degens kruist met Anderlecht. Een verplaatsing die Vincent Kompany niet zo goed ligt, want sinds zijn terugkeer kon Paars-Wit er nog geen enkele keer winnen. Wel werd er telkens vlotjes gescoord, zowel door KVO áls RSCA. De laatste twee jaar telkens minstens vier keer zelfs. Tegenwoordig staan beide teams hun kanonnen iets minder scherp afgericht, maar mocht het opnieuw prijs zijn brengt dat 2,60x onze inzet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een bitsig West-Vlaams streekduel, Antwerp dat aan het langste eind trekt tegen Union en een doelpuntenfestival aan de kust, samen goed voor ruim 60x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

Wie zal de 'Vlasico' winnen?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

183
183
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

47
47
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

28
28
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

101
101
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

301
301
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

170
170
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

363
363
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

162
162
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

208
208
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

36
36
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

49
49
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

635
635
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

760
760
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

129
129
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

307
307
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

382
382
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

462
462
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

406
406
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

394
394
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

609
609
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

410
410
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

465
465
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

239
239
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws