AA Gent reageert op Raman-geruchten

460 stemmen
AA Gent reageert op Raman-geruchten

Het zijn bijzondere dagen voor Benito Raman. Nog geen week na het bezoek aan zijn ex-ploeg Standard, kijkt de 26-jarige aanvaller van Anderlecht met AA Gent alweer een voormalige werkgever in de ogen. Bovendien had hij naar verluidt net zo goed in het andere kamp kunnen staan. La Dernière Heure meent namelijk dat, behalve Beerschot en Antwerp, ook de Buffalo's afgelopen zomer hun voormalig jeugdproduct terug naar de Ghelamco Arena wilden halen.


Uiteindelijk koos Raman, die na de degradatie bij Schalke 04 mocht en wou beschikken, dus echter voor Paars-Wit. Al verliepen de zaken zowel volgens zijn makelaar Peter Smeets als de toonaangevende figuren in Gent toch net iets anders, zo lezen we in Het Nieuwsblad. Smeets vertelt daar immers dat de entourage van Raman, eens het duidelijk was dat de eenmalige Rode Duivel zijn zinnen had gezet op een terugkeer naar België, zélf contact opnam met de Buffalo's.

Daar lag het contact met Hein Vanhaezebrouck echter moeilijk, en dreigde hun cliënt niet in het systeem te passen. Dat laatste bevestigt Michel Louwagie. "Wij deden Raman nooit een voorstel. Hein wilde liever nog een duelsterke spits", aldus de Gentse manager. Vanhaezebrouck op zijn beurt stelt eveneens dat Raman nooit op de radar stond, al geeft hij wel nog mee hem zeker te waarderen en fan te zijn van zijn type. Van een probleem tussen beiden lijkt dus geen sprake.

LEES OOK: Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

AA Gent had moeten doordrukken voor Raman

Meest recent

Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

23
23
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

20
20
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

18
18
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

178
178
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

106
106
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

230
230
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

147
147
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

277
277
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

405
405
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

199
199
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

71
71
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

67
67
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

85
85
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

151
151
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

198
198
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

286
286
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

552
552
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

134
134
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1061
1061
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

357
357
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

118
118
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

552
552
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

334
334
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

247
247
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

393
393

Meer sportnieuws