AA Gent reageert op Raman-geruchten

door
AA Gent reageert op Raman-geruchten

Het zijn bijzondere dagen voor Benito Raman. Nog geen week na het bezoek aan zijn ex-ploeg Standard, kijkt de 26-jarige aanvaller van Anderlecht met AA Gent alweer een voormalige werkgever in de ogen. Bovendien had hij naar verluidt net zo goed in het andere kamp kunnen staan. La Dernière Heure meent namelijk dat, behalve Beerschot en Antwerp, ook de Buffalo's afgelopen zomer hun voormalig jeugdproduct terug naar de Ghelamco Arena wilden halen.


Uiteindelijk koos Raman, die na de degradatie bij Schalke 04 mocht en wou beschikken, dus echter voor Paars-Wit. Al verliepen de zaken zowel volgens zijn makelaar Peter Smeets als de toonaangevende figuren in Gent toch net iets anders, zo lezen we in Het Nieuwsblad. Smeets vertelt daar immers dat de entourage van Raman, eens het duidelijk was dat de eenmalige Rode Duivel zijn zinnen had gezet op een terugkeer naar België, zélf contact opnam met de Buffalo's.

Daar lag het contact met Hein Vanhaezebrouck echter moeilijk, en dreigde hun cliënt niet in het systeem te passen. Dat laatste bevestigt Michel Louwagie. "Wij deden Raman nooit een voorstel. Hein wilde liever nog een duelsterke spits", aldus de Gentse manager. Vanhaezebrouck op zijn beurt stelt eveneens dat Raman nooit op de radar stond, al geeft hij wel nog mee hem zeker te waarderen en fan te zijn van zijn type. Van een probleem tussen beiden lijkt dus geen sprake.

LEES OOK: Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

AA Gent had moeten doordrukken voor Raman

Meest recent

Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

7
7
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

56
56
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

112
112
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

47
47
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

102
102
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

221
221
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

70
70
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

213
213
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

140
140
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

142
142
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

350
350
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

159
159
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

280
280
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

151
151
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

189
189
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

368
368
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

504
504
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

112
112
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

424
424
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

330
330
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

722
722
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

206
206
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

209
209

Meer sportnieuws