AA Gent reageert op Raman-geruchten

460 stemmen
AA Gent reageert op Raman-geruchten

Het zijn bijzondere dagen voor Benito Raman. Nog geen week na het bezoek aan zijn ex-ploeg Standard, kijkt de 26-jarige aanvaller van Anderlecht met AA Gent alweer een voormalige werkgever in de ogen. Bovendien had hij naar verluidt net zo goed in het andere kamp kunnen staan. La Dernière Heure meent namelijk dat, behalve Beerschot en Antwerp, ook de Buffalo's afgelopen zomer hun voormalig jeugdproduct terug naar de Ghelamco Arena wilden halen.


Uiteindelijk koos Raman, die na de degradatie bij Schalke 04 mocht en wou beschikken, dus echter voor Paars-Wit. Al verliepen de zaken zowel volgens zijn makelaar Peter Smeets als de toonaangevende figuren in Gent toch net iets anders, zo lezen we in Het Nieuwsblad. Smeets vertelt daar immers dat de entourage van Raman, eens het duidelijk was dat de eenmalige Rode Duivel zijn zinnen had gezet op een terugkeer naar België, zélf contact opnam met de Buffalo's.

Daar lag het contact met Hein Vanhaezebrouck echter moeilijk, en dreigde hun cliënt niet in het systeem te passen. Dat laatste bevestigt Michel Louwagie. "Wij deden Raman nooit een voorstel. Hein wilde liever nog een duelsterke spits", aldus de Gentse manager. Vanhaezebrouck op zijn beurt stelt eveneens dat Raman nooit op de radar stond, al geeft hij wel nog mee hem zeker te waarderen en fan te zijn van zijn type. Van een probleem tussen beiden lijkt dus geen sprake.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

🚀

AA Gent had moeten doordrukken voor Raman

Meest recent

Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

7
7
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

37
37
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

74
74
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

130
130
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

164
164
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

100
100
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

116
116
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

54
54
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

438
438
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

100
100
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

301
301
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

338
338
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

899
899
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

131
131
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

652
652
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

196
196
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

188
188
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

342
342
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

101
101
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

521
521
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

212
212
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

298
298
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

161
161
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

222
222
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

120
120

Meer sportnieuws