Clement tempert verwachtingen rond Izquierdo en Vormer

door
Clement tempert verwachtingen rond Izquierdo en Vormer

Vrijdagavond trapt Club Brugge de negende speeldag in de Jupiler Pro League op gang met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Op die manier heeft het ook voldoende tijd om zich klaar te stomen voor de uitwedstrijd in de Champions League van dinsdag tegen RB Leipzig, maar daarover wou Philippe Clement het op zijn persconferentie donderdag nog niet hebben. Waarover de trainer dan wél sprak, kan je hieronder lezen.


De revalidatie van José Izquierdo: "Zijn herstel verloopt positief, er valt een evolutie te zien van week tot week. Maar dat betekent niet dat je hem in de komende weken al fit moet verwachten. Hij kan al veel dingen doen met de kinés en af en toe zelfs een beetje buiten met de bal, maar hij heeft nog een lange weg af te leggen."

De blessure van Ruud Vormer: "Het gaat al veel beter met zijn achillespees. Ruud is zelf ook superenthousiast en hij kon vandaag al de rondo in de opwarming meedoen zonder last. Hij zei me dat hij al weken niet meer zo vlot uit zijn bed geraakt was, want het was blijkbaar toch al een paar weken dat die achillespees stijf was bij het opstaan. De verwachting is dat hij in de loop van volgende week weer aansluit. Of dat in het begin of aan het einde zal zijn, dat zullen we zien. We willen geen risico nemen. OHL zal hij sowieso missen, Leipzig zal ook kort dag worden."

Andere blessures: "Providence is nog out, maar dat weten jullie. Verder zijn er geen nieuwe blessures te melden."

De ontwikkeling van Sowah: "Kamal voelt zich al goed thuis, daarvoor moet ik ook de spelersgroep en iedereen die voor Club Brugge werkt danken. Dat heeft hij ook nodig om goed te kunnen functioneren. Op fysiek vlak heeft hij zich snel aangepast en hij heeft ook kwaliteiten die in ons spel passen. De komende maanden willen we wel nog werken aan een aantal zaken, zoals zijn scorend vermogen. Als hij dat nog kan opkrikken, kan hij nog een grote stap zetten in zijn carrière."

Wesley: "Ik heb hem nog gekend toen hij hier binnenkwam, hij moet toen 18 geweest zijn. Natuurlijk is hij sindsdien veranderd, hij is volwassener geworden. Maar als persoon is hij niet heel hard veranderd omdat hij in de Premier League heeft gespeeld."

De start van het seizoen: "Natuurlijk staan we liever eerste dan veel lager in de stand. Maar het was een hobbelige start, met goede en minder goede momenten en soms onnodig puntenverlies. Daar hebben we lessen uit getrokken. Maar als je ziet dat we nu eerste staan, dan wil dat zeggen dat niemand een perfecte start genomen heeft."

De 6-1 in Gent: "We hebben natuurlijk duidelijk besproken wat daar fout gelopen is. Je ziet dat er sindsdien ook een duidelijke reactie geweest is. Er is meer standvastigheid in de ploeg gekomen."

LEES OOK: Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Moet Club er alles aan doen om Vormer klaar te stomen voor Leipzig?

Meest recent

Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

8
8
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

12
12
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

65
65
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

215
215
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

142
142
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

94
94
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

259
259
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

156
156
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

280
280
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

143
143
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

78
78
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

589
589
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

264
264
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

659
659
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

455
455
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

291
291
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

174
174
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

134
134
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

102
102
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

72
72
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

175
175
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

189
189
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

405
405
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

122
122

Meer sportnieuws