Clement tempert verwachtingen rond Izquierdo en Vormer

door
Clement tempert verwachtingen rond Izquierdo en Vormer

Vrijdagavond trapt Club Brugge de negende speeldag in de Jupiler Pro League op gang met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Op die manier heeft het ook voldoende tijd om zich klaar te stomen voor de uitwedstrijd in de Champions League van dinsdag tegen RB Leipzig, maar daarover wou Philippe Clement het op zijn persconferentie donderdag nog niet hebben. Waarover de trainer dan wél sprak, kan je hieronder lezen.


De revalidatie van José Izquierdo: "Zijn herstel verloopt positief, er valt een evolutie te zien van week tot week. Maar dat betekent niet dat je hem in de komende weken al fit moet verwachten. Hij kan al veel dingen doen met de kinés en af en toe zelfs een beetje buiten met de bal, maar hij heeft nog een lange weg af te leggen."

De blessure van Ruud Vormer: "Het gaat al veel beter met zijn achillespees. Ruud is zelf ook superenthousiast en hij kon vandaag al de rondo in de opwarming meedoen zonder last. Hij zei me dat hij al weken niet meer zo vlot uit zijn bed geraakt was, want het was blijkbaar toch al een paar weken dat die achillespees stijf was bij het opstaan. De verwachting is dat hij in de loop van volgende week weer aansluit. Of dat in het begin of aan het einde zal zijn, dat zullen we zien. We willen geen risico nemen. OHL zal hij sowieso missen, Leipzig zal ook kort dag worden."

Andere blessures: "Providence is nog out, maar dat weten jullie. Verder zijn er geen nieuwe blessures te melden."

De ontwikkeling van Sowah: "Kamal voelt zich al goed thuis, daarvoor moet ik ook de spelersgroep en iedereen die voor Club Brugge werkt danken. Dat heeft hij ook nodig om goed te kunnen functioneren. Op fysiek vlak heeft hij zich snel aangepast en hij heeft ook kwaliteiten die in ons spel passen. De komende maanden willen we wel nog werken aan een aantal zaken, zoals zijn scorend vermogen. Als hij dat nog kan opkrikken, kan hij nog een grote stap zetten in zijn carrière."

Wesley: "Ik heb hem nog gekend toen hij hier binnenkwam, hij moet toen 18 geweest zijn. Natuurlijk is hij sindsdien veranderd, hij is volwassener geworden. Maar als persoon is hij niet heel hard veranderd omdat hij in de Premier League heeft gespeeld."

De start van het seizoen: "Natuurlijk staan we liever eerste dan veel lager in de stand. Maar het was een hobbelige start, met goede en minder goede momenten en soms onnodig puntenverlies. Daar hebben we lessen uit getrokken. Maar als je ziet dat we nu eerste staan, dan wil dat zeggen dat niemand een perfecte start genomen heeft."

De 6-1 in Gent: "We hebben natuurlijk duidelijk besproken wat daar fout gelopen is. Je ziet dat er sindsdien ook een duidelijke reactie geweest is. Er is meer standvastigheid in de ploeg gekomen."

LEES OOK: 'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Moet Club er alles aan doen om Vormer klaar te stomen voor Leipzig?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

31
31
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

149
149
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

200
200
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

42
42
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

220
220
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

110
110
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

111
111
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

81
81
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

196
196
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

78
78
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

145
145
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1248
1248
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

68
68
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

81
81
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

546
546
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

246
246
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

125
125
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

160
160
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

142
142
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

34
34
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1090
1090
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

134
134
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

64
64
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

406
406
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

911
911

Meer sportnieuws