Clement tempert verwachtingen rond Izquierdo en Vormer

door
Clement tempert verwachtingen rond Izquierdo en Vormer

Vrijdagavond trapt Club Brugge de negende speeldag in de Jupiler Pro League op gang met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Op die manier heeft het ook voldoende tijd om zich klaar te stomen voor de uitwedstrijd in de Champions League van dinsdag tegen RB Leipzig, maar daarover wou Philippe Clement het op zijn persconferentie donderdag nog niet hebben. Waarover de trainer dan wél sprak, kan je hieronder lezen.


De revalidatie van José Izquierdo: "Zijn herstel verloopt positief, er valt een evolutie te zien van week tot week. Maar dat betekent niet dat je hem in de komende weken al fit moet verwachten. Hij kan al veel dingen doen met de kinés en af en toe zelfs een beetje buiten met de bal, maar hij heeft nog een lange weg af te leggen."

De blessure van Ruud Vormer: "Het gaat al veel beter met zijn achillespees. Ruud is zelf ook superenthousiast en hij kon vandaag al de rondo in de opwarming meedoen zonder last. Hij zei me dat hij al weken niet meer zo vlot uit zijn bed geraakt was, want het was blijkbaar toch al een paar weken dat die achillespees stijf was bij het opstaan. De verwachting is dat hij in de loop van volgende week weer aansluit. Of dat in het begin of aan het einde zal zijn, dat zullen we zien. We willen geen risico nemen. OHL zal hij sowieso missen, Leipzig zal ook kort dag worden."

Andere blessures: "Providence is nog out, maar dat weten jullie. Verder zijn er geen nieuwe blessures te melden."

De ontwikkeling van Sowah: "Kamal voelt zich al goed thuis, daarvoor moet ik ook de spelersgroep en iedereen die voor Club Brugge werkt danken. Dat heeft hij ook nodig om goed te kunnen functioneren. Op fysiek vlak heeft hij zich snel aangepast en hij heeft ook kwaliteiten die in ons spel passen. De komende maanden willen we wel nog werken aan een aantal zaken, zoals zijn scorend vermogen. Als hij dat nog kan opkrikken, kan hij nog een grote stap zetten in zijn carrière."

Wesley: "Ik heb hem nog gekend toen hij hier binnenkwam, hij moet toen 18 geweest zijn. Natuurlijk is hij sindsdien veranderd, hij is volwassener geworden. Maar als persoon is hij niet heel hard veranderd omdat hij in de Premier League heeft gespeeld."

De start van het seizoen: "Natuurlijk staan we liever eerste dan veel lager in de stand. Maar het was een hobbelige start, met goede en minder goede momenten en soms onnodig puntenverlies. Daar hebben we lessen uit getrokken. Maar als je ziet dat we nu eerste staan, dan wil dat zeggen dat niemand een perfecte start genomen heeft."

De 6-1 in Gent: "We hebben natuurlijk duidelijk besproken wat daar fout gelopen is. Je ziet dat er sindsdien ook een duidelijke reactie geweest is. Er is meer standvastigheid in de ploeg gekomen."

LEES OOK: Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Moet Club er alles aan doen om Vormer klaar te stomen voor Leipzig?

Meest recent

OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

8
8
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

66
66
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

25
25
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

26
26
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

31
31
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

83
83
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

198
198
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

88
88
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

138
138
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

104
104
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

85
85
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

228
228
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

72
72
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

16
16
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

46
46
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

158
158
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

150
150
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

103
103
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

160
160
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

310
310
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

282
282
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

77
77
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

128
128
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

236
236

Meer sportnieuws