Clement tempert verwachtingen rond Izquierdo en Vormer

door
Clement tempert verwachtingen rond Izquierdo en Vormer

Vrijdagavond trapt Club Brugge de negende speeldag in de Jupiler Pro League op gang met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Op die manier heeft het ook voldoende tijd om zich klaar te stomen voor de uitwedstrijd in de Champions League van dinsdag tegen RB Leipzig, maar daarover wou Philippe Clement het op zijn persconferentie donderdag nog niet hebben. Waarover de trainer dan wél sprak, kan je hieronder lezen.


De revalidatie van José Izquierdo: "Zijn herstel verloopt positief, er valt een evolutie te zien van week tot week. Maar dat betekent niet dat je hem in de komende weken al fit moet verwachten. Hij kan al veel dingen doen met de kinés en af en toe zelfs een beetje buiten met de bal, maar hij heeft nog een lange weg af te leggen."

De blessure van Ruud Vormer: "Het gaat al veel beter met zijn achillespees. Ruud is zelf ook superenthousiast en hij kon vandaag al de rondo in de opwarming meedoen zonder last. Hij zei me dat hij al weken niet meer zo vlot uit zijn bed geraakt was, want het was blijkbaar toch al een paar weken dat die achillespees stijf was bij het opstaan. De verwachting is dat hij in de loop van volgende week weer aansluit. Of dat in het begin of aan het einde zal zijn, dat zullen we zien. We willen geen risico nemen. OHL zal hij sowieso missen, Leipzig zal ook kort dag worden."

Andere blessures: "Providence is nog out, maar dat weten jullie. Verder zijn er geen nieuwe blessures te melden."

De ontwikkeling van Sowah: "Kamal voelt zich al goed thuis, daarvoor moet ik ook de spelersgroep en iedereen die voor Club Brugge werkt danken. Dat heeft hij ook nodig om goed te kunnen functioneren. Op fysiek vlak heeft hij zich snel aangepast en hij heeft ook kwaliteiten die in ons spel passen. De komende maanden willen we wel nog werken aan een aantal zaken, zoals zijn scorend vermogen. Als hij dat nog kan opkrikken, kan hij nog een grote stap zetten in zijn carrière."

Wesley: "Ik heb hem nog gekend toen hij hier binnenkwam, hij moet toen 18 geweest zijn. Natuurlijk is hij sindsdien veranderd, hij is volwassener geworden. Maar als persoon is hij niet heel hard veranderd omdat hij in de Premier League heeft gespeeld."

De start van het seizoen: "Natuurlijk staan we liever eerste dan veel lager in de stand. Maar het was een hobbelige start, met goede en minder goede momenten en soms onnodig puntenverlies. Daar hebben we lessen uit getrokken. Maar als je ziet dat we nu eerste staan, dan wil dat zeggen dat niemand een perfecte start genomen heeft."

De 6-1 in Gent: "We hebben natuurlijk duidelijk besproken wat daar fout gelopen is. Je ziet dat er sindsdien ook een duidelijke reactie geweest is. Er is meer standvastigheid in de ploeg gekomen."

LEES OOK: Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Moet Club er alles aan doen om Vormer klaar te stomen voor Leipzig?

Meest recent

WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

4
4
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

30
30
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

12
12
Deschacht: "Hij had vroeger moeten vertrekken bij Anderlecht"

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

62
62
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

21
21
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

89
89
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

101
101
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

198
198
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

297
297
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

119
119
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

65
65
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

180
180
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

161
161
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

91
91
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

322
322
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

151
151
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

221
221
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

159
159
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

88
88
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

226
226
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

103
103
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

161
161
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

308
308
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

371
371
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

30
30

Meer sportnieuws