'Bayern München zet titanenstrijd voor verdediger in gang'

door
'Bayern München zet titanenstrijd voor verdediger in gang'

Het seizoen 2021/22 is eigenlijk nog maar net uit de startblokken geschoten, maar achter de schermen zijn er heel wat clubs die nu al werk maken van volgend seizoen. Bij Bayern München zijn ze nu bijvoorbeeld al bezig met een aanwinst voor volgende zomer, waarmee ze een heuse titanenstrijd in gang zouden kunnen zetten.


De Duitse recordkampioen heeft immers contact opgenomen met de entourage van Antonio Rüdiger voor verkennende gesprekken, zo schrijft Goal. De 28-jarige verdediger ziet zijn contract bij Chelsea op het einde van het seizoen aflopen en dat lokt bij heel wat Europese grootmachten interesse. Ook Real Madrid en Paris Saint-Germain zouden immers zijn situatie in de gaten houden.

Chelsea wil Rüdiger ook dolgraag aan boord houden, want Thomas Tuchel zou de Duitser één van de beste verdedigers ter wereld vinden. Alleen wil Rüdiger ook naar die status verloond worden en één van de best betaalde spelers van de Blues worden. De onderhandelingen verlopen daardoor vooralsnog behoorlijk moeizaam. Bij Bayern zouden ze in Rüdiger dan weer een mogelijke vervanger zien voor Niklas Sule, die ook einde contract is.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

Zou hij een aanwinst zijn voor Bayern?

Meest recent

Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

9
9
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

19
19
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

153
153
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

219
219
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

74
74
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

122
122
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

163
163
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

265
265
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

283
283
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

64
64
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

30
30
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

661
661
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

347
347
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

505
505
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

134
134
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

539
539
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1143
1143
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

328
328
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

706
706
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

341
341
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

236
236
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

157
157
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

92
92

Meer sportnieuws