'Bayern München zet titanenstrijd voor verdediger in gang'

142 stemmen
'Bayern München zet titanenstrijd voor verdediger in gang'

Het seizoen 2021/22 is eigenlijk nog maar net uit de startblokken geschoten, maar achter de schermen zijn er heel wat clubs die nu al werk maken van volgend seizoen. Bij Bayern München zijn ze nu bijvoorbeeld al bezig met een aanwinst voor volgende zomer, waarmee ze een heuse titanenstrijd in gang zouden kunnen zetten.


De Duitse recordkampioen heeft immers contact opgenomen met de entourage van Antonio Rüdiger voor verkennende gesprekken, zo schrijft Goal. De 28-jarige verdediger ziet zijn contract bij Chelsea op het einde van het seizoen aflopen en dat lokt bij heel wat Europese grootmachten interesse. Ook Real Madrid en Paris Saint-Germain zouden immers zijn situatie in de gaten houden.

Chelsea wil Rüdiger ook dolgraag aan boord houden, want Thomas Tuchel zou de Duitser één van de beste verdedigers ter wereld vinden. Alleen wil Rüdiger ook naar die status verloond worden en één van de best betaalde spelers van de Blues worden. De onderhandelingen verlopen daardoor vooralsnog behoorlijk moeizaam. Bij Bayern zouden ze in Rüdiger dan weer een mogelijke vervanger zien voor Niklas Sule, die ook einde contract is.

LEES OOK: 'Bayern in actie: ruildeal bezorgt Kompany nieuwe steunpilaar'

🚀

Zou hij een aanwinst zijn voor Bayern?

Meest recent

El Ouahdi onthult last-minute poging KBVB: harde afwijzing

De Rode Duivels zagen de afgelopen maanden heel wat spelers voor een ander land kiezen. De keuze van ...

8
8
Chelsea maakt Arsenal en Trossard compleet belachelijk

Arsenal stond dicht bij zijn eerste Champions League. De Londenaren kwamen op voorsprong, maar PSG ...

28
28
‘Grote stunt als opvolger Wouter Vrancken bij STVV?’

Sint-Truiden VV was dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. Onder Wouter ...

82
82
Pijnlijk verdict Verschaeren: “Wie zit op hem te wachten?"

RSC Anderlecht zal een aantal spelers de club zien verlaten. Gilles De Bilde sprak bij DAZN over ...

161
161
Transfers tussen Club en Feyenoord: Rigaux reageert

Dévy Rigaux is de nieuwe sportief directeur van Feyenoord. Hij kwam over van Club Brugge. ...

142
142
‘Standard zoekt geld: topspelers in de kijker’

Standard is op zoek naar versterking en er worden veel namen genoemd. Ook aan uitgaande zijde gaat ...

116
116
Stijnen terug naar Club Brugge? "Misplaatste arrogantie"

Bij Club Brugge haalden ze Ivan Leko terug als coach en die bezorgde hen de landstitel. Er is nog ...

202
202
Praet kan cirkel rondmaken met emotionele transfer

Dennis Praet nam afscheid van Royal Antwerp FC. De ervaren ex-Rode Duivel kende een anonieme periode ...

238
238
Inter vernedert Club met Stankovic-bom: “Dit doet pijn”

Club Brugge dreigt één van zijn strafste transfers van het seizoen alweer kwijt te ...

892
892
“Lukaku naar Anderlecht? Ik zou het niet doen”

RSC Anderlecht hoopt Romelu Lukaku zo snel mogelijk te zien terugkeren, maar de spits en zijn ...

243
243
Club Brugge twijfelt: drie 'eigen' jongens op weg naar de uitgang?

Club Brugge gaat deze zomer heel wat spelers verliezen. Er zijn vooral sterkhouders die de club gaan ...

480
480
Twee teleurstellingen bij Anderlecht: houden of verkopen?

Bij RSC Anderlecht moéten zeker geen zestien spelers weg. Dergelijke lijstjes worden snel ...

386
386
Arteta ook grootmoedig: "PSG is de beste ter wereld"

De voorbije jaren faalde Arsenal regelmatig in 'money time', maar dit seizoen moest anders worden. ...

82
82
Enorme domper Schotland: ster moet afhaken voor WK

Elf dagen voor de start van het toernooi zijn de meeste WK-deelnemers begonnen aan hun ...

48
48
Luis Enrique schaart zich in bijzonder fraai rijtje

Paris Saint-Germain blijft de primus van Europa. Het heeft zaterdagavond immers zijn titel in de ...

56
56
Arteta voelt zich bekocht: "Als ik die fase terugzie..."

Nadat ze al de titel in de Premier League in de wacht gesleept hadden, droomde Arsenal ervan om ook ...

250
250
CL-zege met zwart randje: rellen met PSG-fans in Parijs

Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht ...

71
71
Van der Elst voorspelt: Club wil transferblunder voorkomen

Club Brugge gaat een bewogen transferzomer tegemoet. Daarin zal het wellicht heel wat sterkhouders ...

338
338
PSG doet Arsenal-droom sneuvelen vanop de stip

De finale van de Champions League is zaterdagavond uitgedraaid op een thriller. PSG haalde tegen ...

52
52
'Union houdt voet bij stuk: knaltransfer nog niet rond'

Union staat alweer voor een hete transferzomer. Voorzitter Alex Muzio en CEO Philippe Bormans ...

114
114
'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Charles De Ketelaere is intussen al enkele jaren een gevestigde waarde in de Serie A, waar hij ...

117
117
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans huiveren bij trainersbom

Bij Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer op volle toeren. De club wil weer ...

767
767
Charleroi pakt uit met piepjonge doelpuntenmachine

Voor Charleroi was het een seizoen met twee gezichten. In de winter presteerden de Carolo's zeer ...

34
34
WK-koorts stijgt: Rode Duivels bijna compleet

De start van het WK nadert met rasse schreden. Dat geldt ook voor de Rode Duivels. Zij zetten ...

80
80
'Straffe wending: Slot meteen aan slag bij Europese topper'

Zaterdag viel er een stevige trainersbom in het Engelse voetbal. Liverpool maakte immers bekend dat ...

91
91

Meer sportnieuws