Besiktas-coach vraagt om straf Balotelli: "Nooit accepteren"

door
Besiktas-coach vraagt om straf Balotelli:

Afgelopen weekend nam Mario Balotelli eindelijk wraak op Besiktas-trainer Sergen Yalcin. Het Italiaanse enfant terrible van Adana Demirspor werd in het verleden 'hersenloos' genoemd door de oefenmeester en vierde de late 3-3 uitbundig richting zijn oude kwelgeest. Besiktas verwacht dat Balotelli hiervoor gestraft worden.


Er leek voor de Turks kampioen geen vuiltje aan de lucht met een 3-0 voorsprong. De bezoekers kwamen echter terug tot 3-3, na de gelijkmaker in de 97e minuut. Balotelli greep het moment aan om Yalcin te beledigen door met twee vingers naar zijn hoofd te wijzen. "We veroordelen de actie ten zeerste", begint Besiktas in een officieel statement op de clubwebsite. "We zijn benieuwd welke straf de speler in kwestie zal krijgen. We zullen een dergelijke actie nooit accepteren. Een voetballer met een strafblad, die illegaal en onethisch gedrag vertoonde, werd vanaf het moment dat hij binnen de lijnen kwam tot hij naar de kleedkamer ging gedoogd door de scheidsrechter en de vierde man. Het recht van onze leden om wedstrijden te kijken met daarin gezonde en sportieve waarden, mag ze nooit worden ontnomen."

De gespannen relatie ontstond in 2011, bij een oefenwedstrijd tussen Los Angeles Galaxy en Manchester City. Balotelli kreeg de schijnwerpers op zich door voor de Engelse topclub in kansrijke positie met een onbegrijpelijk hakje op de proppen te komen. Manager Roberto Mancini haalde de aanvaller direct naar de kant, waarna Yalcin zich met de situatie bemoeide. "Deze jongen heeft geen hersens", aldus de Turkse coach destijds. "Je kan een blunder maken, dat is inherent aan voetbal. Maar dit is respectloos jegens de opponent en het weerspiegelt het karakter van de speler."

LEES OOK: Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Moet Balotelli een sanctie krijgen?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

57
57
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

20
20
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

34
34
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

145
145
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

200
200
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

172
172
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

266
266
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

79
79
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

173
173
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

178
178
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

967
967
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

81
81
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

115
115
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

344
344
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

146
146
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

488
488
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

240
240
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

209
209
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

434
434
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

716
716

Meer sportnieuws