Besiktas-coach vraagt om straf Balotelli: "Nooit accepteren"

door
Besiktas-coach vraagt om straf Balotelli:

Afgelopen weekend nam Mario Balotelli eindelijk wraak op Besiktas-trainer Sergen Yalcin. Het Italiaanse enfant terrible van Adana Demirspor werd in het verleden 'hersenloos' genoemd door de oefenmeester en vierde de late 3-3 uitbundig richting zijn oude kwelgeest. Besiktas verwacht dat Balotelli hiervoor gestraft worden.


Er leek voor de Turks kampioen geen vuiltje aan de lucht met een 3-0 voorsprong. De bezoekers kwamen echter terug tot 3-3, na de gelijkmaker in de 97e minuut. Balotelli greep het moment aan om Yalcin te beledigen door met twee vingers naar zijn hoofd te wijzen. "We veroordelen de actie ten zeerste", begint Besiktas in een officieel statement op de clubwebsite. "We zijn benieuwd welke straf de speler in kwestie zal krijgen. We zullen een dergelijke actie nooit accepteren. Een voetballer met een strafblad, die illegaal en onethisch gedrag vertoonde, werd vanaf het moment dat hij binnen de lijnen kwam tot hij naar de kleedkamer ging gedoogd door de scheidsrechter en de vierde man. Het recht van onze leden om wedstrijden te kijken met daarin gezonde en sportieve waarden, mag ze nooit worden ontnomen."

De gespannen relatie ontstond in 2011, bij een oefenwedstrijd tussen Los Angeles Galaxy en Manchester City. Balotelli kreeg de schijnwerpers op zich door voor de Engelse topclub in kansrijke positie met een onbegrijpelijk hakje op de proppen te komen. Manager Roberto Mancini haalde de aanvaller direct naar de kant, waarna Yalcin zich met de situatie bemoeide. "Deze jongen heeft geen hersens", aldus de Turkse coach destijds. "Je kan een blunder maken, dat is inherent aan voetbal. Maar dit is respectloos jegens de opponent en het weerspiegelt het karakter van de speler."

LEES OOK: Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Moet Balotelli een sanctie krijgen?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

47
47
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

220
220
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

135
135
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

362
362
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

165
165
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

103
103
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

486
486
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

79
79
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

284
284
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

266
266
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

541
541
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

805
805
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

868
868
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

352
352
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

303
303
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

647
647
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

358
358
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

373
373
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

176
176
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

260
260
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

368
368
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

734
734
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

412
412

Meer sportnieuws