Besiktas-coach vraagt om straf Balotelli: "Nooit accepteren"

218 stemmen
Besiktas-coach vraagt om straf Balotelli:

Afgelopen weekend nam Mario Balotelli eindelijk wraak op Besiktas-trainer Sergen Yalcin. Het Italiaanse enfant terrible van Adana Demirspor werd in het verleden 'hersenloos' genoemd door de oefenmeester en vierde de late 3-3 uitbundig richting zijn oude kwelgeest. Besiktas verwacht dat Balotelli hiervoor gestraft worden.


Er leek voor de Turks kampioen geen vuiltje aan de lucht met een 3-0 voorsprong. De bezoekers kwamen echter terug tot 3-3, na de gelijkmaker in de 97e minuut. Balotelli greep het moment aan om Yalcin te beledigen door met twee vingers naar zijn hoofd te wijzen. "We veroordelen de actie ten zeerste", begint Besiktas in een officieel statement op de clubwebsite. "We zijn benieuwd welke straf de speler in kwestie zal krijgen. We zullen een dergelijke actie nooit accepteren. Een voetballer met een strafblad, die illegaal en onethisch gedrag vertoonde, werd vanaf het moment dat hij binnen de lijnen kwam tot hij naar de kleedkamer ging gedoogd door de scheidsrechter en de vierde man. Het recht van onze leden om wedstrijden te kijken met daarin gezonde en sportieve waarden, mag ze nooit worden ontnomen."

De gespannen relatie ontstond in 2011, bij een oefenwedstrijd tussen Los Angeles Galaxy en Manchester City. Balotelli kreeg de schijnwerpers op zich door voor de Engelse topclub in kansrijke positie met een onbegrijpelijk hakje op de proppen te komen. Manager Roberto Mancini haalde de aanvaller direct naar de kant, waarna Yalcin zich met de situatie bemoeide. "Deze jongen heeft geen hersens", aldus de Turkse coach destijds. "Je kan een blunder maken, dat is inherent aan voetbal. Maar dit is respectloos jegens de opponent en het weerspiegelt het karakter van de speler."

Moet Balotelli een sanctie krijgen?

Meest recent

Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

0
0
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

125
125
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

82
82
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

171
171
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

93
93
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

67
67
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

434
434
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

176
176
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

384
384
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

349
349
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

157
157
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

666
666
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

209
209
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

572
572
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

153
153
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

796
796
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

264
264
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

934
934
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

542
542
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

212
212
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

393
393
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1495
1495
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

506
506
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

342
342
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

511
511

Meer sportnieuws