TRANSFERUURTJE: 'Lang en CDK gegeerd, Martinez richting exit'

door
TRANSFERUURTJE: 'Lang en CDK gegeerd, Martinez richting exit'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Noa Lang en Charles De Ketelaere hebben zich de voorbije weken weer stevig in de kijker gespeeld bij Club Brugge en dat zorgt ervoor dat de interesse in de twee goudhaantjes weer oplaait. Beiden zouden bijvoorbeeld op het lijstje staan bij AC Milan. De makelaar van Lang heeft de interesse in ieder geval al bevestigd.



Beerschot heeft dinsdag zijn nieuwe trainer eindelijk gevonden. De Argentijn Javier Torrente moet de Ratten in eerste klasse houden. De 52-jarige heeft in Europa geen ervaring als hoofdtrainer, maar was wel jarenlang de assistent van de vermaarde Marcelo Bielsa. Hij krijgt assistentie van zijn broer Diego Torrente, Greg Vanderidt en Frank Magerman.

Ook Anderlecht heeft versterking voor zijn technische staf gevonden. De Nederlander Willem Weijs werd immers voorgesteld als nieuwe assistent van Vincent Kompany. Hij komt over van Willem II en moet het vertrek van Aaron Danks en Craig Bellamy helpen opvangen. Ook de komst van Will Still lijkt nog steeds aan de orde.



De kans lijkt inmiddels alsmaar groter te worden dat Roberto Martinez de Rode Duivels nog zal verlaten. Hij blijft immers gelinkt worden aan een overstap naar FC Barcelona, al is een overgang zeker nog niet voor morgen. Pas na de Final Four van de Nations League zou Martinez over zijn toekomst beslissen en bovendien moet eerst Ronald Koeman nog ontslagen worden. Daarnaast zou Martinez ook nog niet dé topkandidaat zijn, die eer is voorlopig nog weggelegd voor Xavi Hernandez.

KRC Genk pakte uit met een contractverlenging voor Paul Onuachu, waardoor de Nigeriaanse topschutter tot 2024 bij de club vast blijft liggen. Genk zorgde wel voor verwarring, want het stelde dat Onuachu voor een jaar bijtekende. Uit de eerdere communicatie van de club bleek echter dat hij al vastlag tot 2024. Of het dus om een contractverlenging of louter een herziening gaat, is dus niet duidelijk. De verwachting is daarnaast dat Junya Ito ook snel een nieuw contract zal tekenen.



Opvallende wending bij KV Mechelen, want dat zou van plan zijn om Joachim Van Damme een nieuw contract aan te bieden. De ervaren middenvelder vertoefde tot voor enkele weken nochtans in de B-kern na enkele gemiste afspraken, maar werd inmiddels weer in de armen gesloten. Dat kan hem nu dus een extra beloning opleveren.

LEES OOK: Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Wie zal als eerste een transfer versieren?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
'De Roeck topkandidaat bij club in Jupiler Pro League'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

0
0
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

0
0
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

25
25
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

182
182
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

216
216
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

371
371
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

79
79
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

281
281
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

236
236
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

241
241
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

226
226
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

47
47
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

73
73
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

184
184
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

144
144
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

51
51
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

125
125
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

186
186
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

125
125
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

181
181
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

239
239
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

253
253
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

799
799
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

191
191
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

99
99

Meer sportnieuws