TRANSFERUURTJE: 'Lang en CDK gegeerd, Martinez richting exit'

door
TRANSFERUURTJE: 'Lang en CDK gegeerd, Martinez richting exit'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Noa Lang en Charles De Ketelaere hebben zich de voorbije weken weer stevig in de kijker gespeeld bij Club Brugge en dat zorgt ervoor dat de interesse in de twee goudhaantjes weer oplaait. Beiden zouden bijvoorbeeld op het lijstje staan bij AC Milan. De makelaar van Lang heeft de interesse in ieder geval al bevestigd.



Beerschot heeft dinsdag zijn nieuwe trainer eindelijk gevonden. De Argentijn Javier Torrente moet de Ratten in eerste klasse houden. De 52-jarige heeft in Europa geen ervaring als hoofdtrainer, maar was wel jarenlang de assistent van de vermaarde Marcelo Bielsa. Hij krijgt assistentie van zijn broer Diego Torrente, Greg Vanderidt en Frank Magerman.

Ook Anderlecht heeft versterking voor zijn technische staf gevonden. De Nederlander Willem Weijs werd immers voorgesteld als nieuwe assistent van Vincent Kompany. Hij komt over van Willem II en moet het vertrek van Aaron Danks en Craig Bellamy helpen opvangen. Ook de komst van Will Still lijkt nog steeds aan de orde.



De kans lijkt inmiddels alsmaar groter te worden dat Roberto Martinez de Rode Duivels nog zal verlaten. Hij blijft immers gelinkt worden aan een overstap naar FC Barcelona, al is een overgang zeker nog niet voor morgen. Pas na de Final Four van de Nations League zou Martinez over zijn toekomst beslissen en bovendien moet eerst Ronald Koeman nog ontslagen worden. Daarnaast zou Martinez ook nog niet dé topkandidaat zijn, die eer is voorlopig nog weggelegd voor Xavi Hernandez.

KRC Genk pakte uit met een contractverlenging voor Paul Onuachu, waardoor de Nigeriaanse topschutter tot 2024 bij de club vast blijft liggen. Genk zorgde wel voor verwarring, want het stelde dat Onuachu voor een jaar bijtekende. Uit de eerdere communicatie van de club bleek echter dat hij al vastlag tot 2024. Of het dus om een contractverlenging of louter een herziening gaat, is dus niet duidelijk. De verwachting is daarnaast dat Junya Ito ook snel een nieuw contract zal tekenen.



Opvallende wending bij KV Mechelen, want dat zou van plan zijn om Joachim Van Damme een nieuw contract aan te bieden. De ervaren middenvelder vertoefde tot voor enkele weken nochtans in de B-kern na enkele gemiste afspraken, maar werd inmiddels weer in de armen gesloten. Dat kan hem nu dus een extra beloning opleveren.

LEES OOK: Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Wie zal als eerste een transfer versieren?

Meest recent

Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

4
4
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

55
55
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

83
83
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

27
27
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

55
55
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

231
231
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

42
42
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

177
177
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

177
177
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

61
61
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

21
21
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

65
65
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

182
182
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

90
90
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

69
69
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

113
113
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

374
374
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

39
39
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

163
163
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

144
144
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

278
278
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

9
9
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

335
335

Meer sportnieuws