TRANSFERUURTJE: 'Lang en CDK gegeerd, Martinez richting exit'

door
TRANSFERUURTJE: 'Lang en CDK gegeerd, Martinez richting exit'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Noa Lang en Charles De Ketelaere hebben zich de voorbije weken weer stevig in de kijker gespeeld bij Club Brugge en dat zorgt ervoor dat de interesse in de twee goudhaantjes weer oplaait. Beiden zouden bijvoorbeeld op het lijstje staan bij AC Milan. De makelaar van Lang heeft de interesse in ieder geval al bevestigd.



Beerschot heeft dinsdag zijn nieuwe trainer eindelijk gevonden. De Argentijn Javier Torrente moet de Ratten in eerste klasse houden. De 52-jarige heeft in Europa geen ervaring als hoofdtrainer, maar was wel jarenlang de assistent van de vermaarde Marcelo Bielsa. Hij krijgt assistentie van zijn broer Diego Torrente, Greg Vanderidt en Frank Magerman.

Ook Anderlecht heeft versterking voor zijn technische staf gevonden. De Nederlander Willem Weijs werd immers voorgesteld als nieuwe assistent van Vincent Kompany. Hij komt over van Willem II en moet het vertrek van Aaron Danks en Craig Bellamy helpen opvangen. Ook de komst van Will Still lijkt nog steeds aan de orde.



De kans lijkt inmiddels alsmaar groter te worden dat Roberto Martinez de Rode Duivels nog zal verlaten. Hij blijft immers gelinkt worden aan een overstap naar FC Barcelona, al is een overgang zeker nog niet voor morgen. Pas na de Final Four van de Nations League zou Martinez over zijn toekomst beslissen en bovendien moet eerst Ronald Koeman nog ontslagen worden. Daarnaast zou Martinez ook nog niet dé topkandidaat zijn, die eer is voorlopig nog weggelegd voor Xavi Hernandez.

KRC Genk pakte uit met een contractverlenging voor Paul Onuachu, waardoor de Nigeriaanse topschutter tot 2024 bij de club vast blijft liggen. Genk zorgde wel voor verwarring, want het stelde dat Onuachu voor een jaar bijtekende. Uit de eerdere communicatie van de club bleek echter dat hij al vastlag tot 2024. Of het dus om een contractverlenging of louter een herziening gaat, is dus niet duidelijk. De verwachting is daarnaast dat Junya Ito ook snel een nieuw contract zal tekenen.



Opvallende wending bij KV Mechelen, want dat zou van plan zijn om Joachim Van Damme een nieuw contract aan te bieden. De ervaren middenvelder vertoefde tot voor enkele weken nochtans in de B-kern na enkele gemiste afspraken, maar werd inmiddels weer in de armen gesloten. Dat kan hem nu dus een extra beloning opleveren.

LEES OOK: Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Wie zal als eerste een transfer versieren?

Meest recent

'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

0
0
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

15
15
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

279
279
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

104
104
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

352
352
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

79
79
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

342
342
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

65
65
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

484
484
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

292
292
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

236
236
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

143
143
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

366
366
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

289
289
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

489
489
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

43
43
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

400
400
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

179
179
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

229
229
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

412
412
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

516
516
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

290
290
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

159
159
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

82
82
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

66
66

Meer sportnieuws