TRANSFERUURTJE: 'Lang en CDK gegeerd, Martinez richting exit'

door
TRANSFERUURTJE: 'Lang en CDK gegeerd, Martinez richting exit'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Noa Lang en Charles De Ketelaere hebben zich de voorbije weken weer stevig in de kijker gespeeld bij Club Brugge en dat zorgt ervoor dat de interesse in de twee goudhaantjes weer oplaait. Beiden zouden bijvoorbeeld op het lijstje staan bij AC Milan. De makelaar van Lang heeft de interesse in ieder geval al bevestigd.



Beerschot heeft dinsdag zijn nieuwe trainer eindelijk gevonden. De Argentijn Javier Torrente moet de Ratten in eerste klasse houden. De 52-jarige heeft in Europa geen ervaring als hoofdtrainer, maar was wel jarenlang de assistent van de vermaarde Marcelo Bielsa. Hij krijgt assistentie van zijn broer Diego Torrente, Greg Vanderidt en Frank Magerman.

Ook Anderlecht heeft versterking voor zijn technische staf gevonden. De Nederlander Willem Weijs werd immers voorgesteld als nieuwe assistent van Vincent Kompany. Hij komt over van Willem II en moet het vertrek van Aaron Danks en Craig Bellamy helpen opvangen. Ook de komst van Will Still lijkt nog steeds aan de orde.



De kans lijkt inmiddels alsmaar groter te worden dat Roberto Martinez de Rode Duivels nog zal verlaten. Hij blijft immers gelinkt worden aan een overstap naar FC Barcelona, al is een overgang zeker nog niet voor morgen. Pas na de Final Four van de Nations League zou Martinez over zijn toekomst beslissen en bovendien moet eerst Ronald Koeman nog ontslagen worden. Daarnaast zou Martinez ook nog niet dé topkandidaat zijn, die eer is voorlopig nog weggelegd voor Xavi Hernandez.

KRC Genk pakte uit met een contractverlenging voor Paul Onuachu, waardoor de Nigeriaanse topschutter tot 2024 bij de club vast blijft liggen. Genk zorgde wel voor verwarring, want het stelde dat Onuachu voor een jaar bijtekende. Uit de eerdere communicatie van de club bleek echter dat hij al vastlag tot 2024. Of het dus om een contractverlenging of louter een herziening gaat, is dus niet duidelijk. De verwachting is daarnaast dat Junya Ito ook snel een nieuw contract zal tekenen.



Opvallende wending bij KV Mechelen, want dat zou van plan zijn om Joachim Van Damme een nieuw contract aan te bieden. De ervaren middenvelder vertoefde tot voor enkele weken nochtans in de B-kern na enkele gemiste afspraken, maar werd inmiddels weer in de armen gesloten. Dat kan hem nu dus een extra beloning opleveren.

LEES OOK: Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Wie zal als eerste een transfer versieren?

Meest recent

72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

1
1
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

38
38
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

248
248
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

221
221
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

254
254
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

191
191
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

284
284
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

458
458
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

525
525
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

416
416
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

217
217
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

452
452
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

437
437
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

413
413
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

417
417
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

464
464
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

581
581
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

721
721
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

40
40
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

723
723
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

324
324
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1552
1552
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

512
512
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

497
497
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

505
505

Meer sportnieuws