Beerschot stelt verrassende naam aan als hoofdcoach, ook assistenten bekend

444 stemmen
Beerschot stelt verrassende naam aan als hoofdcoach, ook assistenten bekend

Ook na het ontslag van Peter Maes blijft de lijdensweg van Beerschot maar duren. Afgelopen weekend gingen de Antwerpenaren nu ook met 3-1 onderuit op bezoek bij KV Oostende, waardoor ze na acht speeldagen met één schamel puntje eenzaam op de laatste plaats blijven hangen. Bovendien blijft het gissen wie de volgende hoofdcoach zal worden.


Laszlo Bölöni en Bernd Storck worden genoemd, maar voorlopig blijft het slechts bij vage geruchten. Toch lijkt er volgens Het Nieuwsblad weldra een doorbraak in de maak. De krant stelt immers dat Beerschot "finale gesprekken" aan het voeren is met een kandidaat-trainer. Of we daarom ook snel witte rook mogen verwachten op het Kiel, valt desalniettemin af te wachten.

UPDATE 21/09

Een verrassende wending in Beerschot haar zoektocht naar een nieuwe T1, zo schrijft Het Nieuwsblad. Volgens de krant heeft de rode lantaarn namelijk een opvallend plan in petto om het degradatiespook af te wenden. Als opvolger voor Maes zou de club niet één man aan het roer willen plaatsen, maar een coachingteam dat bestaat uit meerdere trainers aanstellen. Drie om precies te zijn: twee Vlamingen en één buitenlander. Om wie het dan exact gaat, is voorlopig nog een mysterie. Wel zou de buitenlandse pion de eindverantwoordelijkheid dragen.

UPDATE 19u20

De naam van de buitenlandse pion die de eindverantwoordelijkheid zou dragen, is vandaag naar buiten gekomen. Beerschot stelt op zijn website immers Javier Torrente voor als nieuwe coach. Dat is een 52-jarige Argentijn die lange tijd de rechterhand was van Marcelo Bielsa, onder meer toen die aan het hoofd stond van de nationale ploeg van Argentinië. Op clubniveau coachte Torrente onder andere de Argentijnse club Newell's Old Boys.

Beerschot maakt in één klap ook de assistenten van Torrente bekend. Greg Vanderidt, Frank Magerman en Diego Torrente (broer van) zullen de nieuwe T1 bijstaan. Vanderidt komt over van Rupel Boom, waar hij hoofdcoach was. Magerman was vroeger nog actief op het Kiel als jeugdcoach en speler. Torrente stond zijn broer Javier en Marcelo Bielsa bij als video-analist bij het Argentijnse nationale elftal.   

Technisch manager Sander Van Praet reageert opgetogen op de clubwebstek. "Javier en Diego Torrente staan bekend om hun professionaliteit en gedrevenheid. Die kunnen zij koppelen aan hun ervaring op het allerhoogste niveau in topcompetities. We kiezen ervoor om hen samen te brengen met twee doorwinterde Belgische assistenten die de competitie en de club door en door kennen. De vier nieuwe gezichten moeten samen met Pieter Jacobs, Patrick Nys en Gregory de Grauwe passie, grinta en ervaring bijbrengen", aldus Van Praet. 

🚀

Zal de mayonaise pakken?

Meest recent

Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

31
31
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

27
27
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

399
399
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

136
136
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

72
72
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

86
86
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

80
80
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

75
75
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

225
225
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

95
95
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

336
336
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

92
92
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

124
124
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

512
512
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

170
170
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

63
63
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

322
322
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

248
248
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

128
128
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

182
182
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

478
478
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

89
89
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

573
573

Meer sportnieuws