Beerschot stelt verrassende naam aan als hoofdcoach, ook assistenten bekend

444 stemmen
Beerschot stelt verrassende naam aan als hoofdcoach, ook assistenten bekend

Ook na het ontslag van Peter Maes blijft de lijdensweg van Beerschot maar duren. Afgelopen weekend gingen de Antwerpenaren nu ook met 3-1 onderuit op bezoek bij KV Oostende, waardoor ze na acht speeldagen met één schamel puntje eenzaam op de laatste plaats blijven hangen. Bovendien blijft het gissen wie de volgende hoofdcoach zal worden.


Laszlo Bölöni en Bernd Storck worden genoemd, maar voorlopig blijft het slechts bij vage geruchten. Toch lijkt er volgens Het Nieuwsblad weldra een doorbraak in de maak. De krant stelt immers dat Beerschot "finale gesprekken" aan het voeren is met een kandidaat-trainer. Of we daarom ook snel witte rook mogen verwachten op het Kiel, valt desalniettemin af te wachten.

UPDATE 21/09

Een verrassende wending in Beerschot haar zoektocht naar een nieuwe T1, zo schrijft Het Nieuwsblad. Volgens de krant heeft de rode lantaarn namelijk een opvallend plan in petto om het degradatiespook af te wenden. Als opvolger voor Maes zou de club niet één man aan het roer willen plaatsen, maar een coachingteam dat bestaat uit meerdere trainers aanstellen. Drie om precies te zijn: twee Vlamingen en één buitenlander. Om wie het dan exact gaat, is voorlopig nog een mysterie. Wel zou de buitenlandse pion de eindverantwoordelijkheid dragen.

UPDATE 19u20

De naam van de buitenlandse pion die de eindverantwoordelijkheid zou dragen, is vandaag naar buiten gekomen. Beerschot stelt op zijn website immers Javier Torrente voor als nieuwe coach. Dat is een 52-jarige Argentijn die lange tijd de rechterhand was van Marcelo Bielsa, onder meer toen die aan het hoofd stond van de nationale ploeg van Argentinië. Op clubniveau coachte Torrente onder andere de Argentijnse club Newell's Old Boys.

Beerschot maakt in één klap ook de assistenten van Torrente bekend. Greg Vanderidt, Frank Magerman en Diego Torrente (broer van) zullen de nieuwe T1 bijstaan. Vanderidt komt over van Rupel Boom, waar hij hoofdcoach was. Magerman was vroeger nog actief op het Kiel als jeugdcoach en speler. Torrente stond zijn broer Javier en Marcelo Bielsa bij als video-analist bij het Argentijnse nationale elftal.   

Technisch manager Sander Van Praet reageert opgetogen op de clubwebstek. "Javier en Diego Torrente staan bekend om hun professionaliteit en gedrevenheid. Die kunnen zij koppelen aan hun ervaring op het allerhoogste niveau in topcompetities. We kiezen ervoor om hen samen te brengen met twee doorwinterde Belgische assistenten die de competitie en de club door en door kennen. De vier nieuwe gezichten moeten samen met Pieter Jacobs, Patrick Nys en Gregory de Grauwe passie, grinta en ervaring bijbrengen", aldus Van Praet. 

LEES OOK: Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

🚀

Zal de mayonaise pakken?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

47
47
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

39
39
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

68
68
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

53
53
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

21
21
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

49
49
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

70
70
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

60
60
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

142
142
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

268
268
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

941
941
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

211
211
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

102
102
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

206
206
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

110
110
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

299
299
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

112
112
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

587
587
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

605
605
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

439
439
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1036
1036
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

247
247
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

310
310
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

490
490
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws