Beerschot stelt verrassende naam aan als hoofdcoach, ook assistenten bekend

444 stemmen
Beerschot stelt verrassende naam aan als hoofdcoach, ook assistenten bekend

Ook na het ontslag van Peter Maes blijft de lijdensweg van Beerschot maar duren. Afgelopen weekend gingen de Antwerpenaren nu ook met 3-1 onderuit op bezoek bij KV Oostende, waardoor ze na acht speeldagen met één schamel puntje eenzaam op de laatste plaats blijven hangen. Bovendien blijft het gissen wie de volgende hoofdcoach zal worden.


Laszlo Bölöni en Bernd Storck worden genoemd, maar voorlopig blijft het slechts bij vage geruchten. Toch lijkt er volgens Het Nieuwsblad weldra een doorbraak in de maak. De krant stelt immers dat Beerschot "finale gesprekken" aan het voeren is met een kandidaat-trainer. Of we daarom ook snel witte rook mogen verwachten op het Kiel, valt desalniettemin af te wachten.

UPDATE 21/09

Een verrassende wending in Beerschot haar zoektocht naar een nieuwe T1, zo schrijft Het Nieuwsblad. Volgens de krant heeft de rode lantaarn namelijk een opvallend plan in petto om het degradatiespook af te wenden. Als opvolger voor Maes zou de club niet één man aan het roer willen plaatsen, maar een coachingteam dat bestaat uit meerdere trainers aanstellen. Drie om precies te zijn: twee Vlamingen en één buitenlander. Om wie het dan exact gaat, is voorlopig nog een mysterie. Wel zou de buitenlandse pion de eindverantwoordelijkheid dragen.

UPDATE 19u20

De naam van de buitenlandse pion die de eindverantwoordelijkheid zou dragen, is vandaag naar buiten gekomen. Beerschot stelt op zijn website immers Javier Torrente voor als nieuwe coach. Dat is een 52-jarige Argentijn die lange tijd de rechterhand was van Marcelo Bielsa, onder meer toen die aan het hoofd stond van de nationale ploeg van Argentinië. Op clubniveau coachte Torrente onder andere de Argentijnse club Newell's Old Boys.

Beerschot maakt in één klap ook de assistenten van Torrente bekend. Greg Vanderidt, Frank Magerman en Diego Torrente (broer van) zullen de nieuwe T1 bijstaan. Vanderidt komt over van Rupel Boom, waar hij hoofdcoach was. Magerman was vroeger nog actief op het Kiel als jeugdcoach en speler. Torrente stond zijn broer Javier en Marcelo Bielsa bij als video-analist bij het Argentijnse nationale elftal.   

Technisch manager Sander Van Praet reageert opgetogen op de clubwebstek. "Javier en Diego Torrente staan bekend om hun professionaliteit en gedrevenheid. Die kunnen zij koppelen aan hun ervaring op het allerhoogste niveau in topcompetities. We kiezen ervoor om hen samen te brengen met twee doorwinterde Belgische assistenten die de competitie en de club door en door kennen. De vier nieuwe gezichten moeten samen met Pieter Jacobs, Patrick Nys en Gregory de Grauwe passie, grinta en ervaring bijbrengen", aldus Van Praet. 

LEES OOK: "Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent
144

Zal de mayonaise pakken?

Meest recent

VAR bezorgt Oostenrijk rollercoaster in moeizame WK-zege

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

0
0
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

115
115
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

73
73
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

150
150
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

295
295
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

69
69
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

71
71
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

102
102
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

191
191
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

35
35
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

237
237
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

186
186
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

33
33
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

35
35
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

143
143
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

250
250
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

62
62
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

207
207
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

206
206
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

282
282
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

113
113
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

440
440
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

633
633
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

157
157

Meer sportnieuws