Gekke twist in Genk: 'Onuachu lag al vast tot 2024'

door
Gekke twist in Genk: 'Onuachu lag al vast tot 2024'

Daags na de deugddoende derbyzege op bezoek bij STVV kwam Genk alweer met goed nieuws op de proppen. Paul Onuachu, zondag nog andermaal matchwinnaar, zette immers zijn kribbel onder een nieuw contract. Loon naar werken voor de topschutter, wiens lot nu tot medio 2024 aan de Limburgers verbonden is.


Al is het natuurlijk nog maar de vraag of Onuachu die termijn werkelijk zal volmaken in de Cegeka Arena. Volgend jaar hoopt de 27-jarige Nigeriaan, die afgelopen zomer tegen alle verwachtingen in aan boord bleef, namelijk vast opnieuw om een fraaie transfer te versieren. Dankzij de nieuwe contractverlenging blijft Genk, dat de jackpot eist voor haar Gouden Stier, wel sterk in haar schoenen staan. Wellicht werden er in het nieuwe akkoord, samen met een beter salaris, wel afspraken gemaakt omtrent de eventuele som die dan op tafel moet worden gelegd.

Overigens valt er wel een opvallende bedenking te maken bij de blijde aankondiging van de vicekampioen annex bekerwinnaar. In de officiële communicatie klinkt het dat "onze club met Paul tot een akkoord is gekomen over een contractverlenging voor een seizoen. Hij is nu aan KRC Genk verbonden tot midden 2024". Nochtans werd ook bij zijn voorstelling twee jaar geleden, toen Genk hem voor zes miljoen overnam van Midtjylland, op de clubwebsite reeds gewag gemaakt van een verbintenis tot ... 2024. Een ietwat vreemde twist die toch om opheldering vraagt.

LEES OOK: KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

Denkt u dat hier een logische verklaring voor is?

Meest recent

Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

0
0
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

24
24
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

78
78
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

62
62
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

250
250
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

126
126
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

144
144
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

131
131
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

87
87
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

367
367
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

43
43
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

148
148
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

322
322
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

237
237
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

75
75
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

373
373
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

326
326
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

205
205
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

530
530
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

186
186
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

224
224
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

170
170
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

252
252
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

288
288

Meer sportnieuws