Gekke twist in Genk: 'Onuachu lag al vast tot 2024'

door
Gekke twist in Genk: 'Onuachu lag al vast tot 2024'

Daags na de deugddoende derbyzege op bezoek bij STVV kwam Genk alweer met goed nieuws op de proppen. Paul Onuachu, zondag nog andermaal matchwinnaar, zette immers zijn kribbel onder een nieuw contract. Loon naar werken voor de topschutter, wiens lot nu tot medio 2024 aan de Limburgers verbonden is.


Al is het natuurlijk nog maar de vraag of Onuachu die termijn werkelijk zal volmaken in de Cegeka Arena. Volgend jaar hoopt de 27-jarige Nigeriaan, die afgelopen zomer tegen alle verwachtingen in aan boord bleef, namelijk vast opnieuw om een fraaie transfer te versieren. Dankzij de nieuwe contractverlenging blijft Genk, dat de jackpot eist voor haar Gouden Stier, wel sterk in haar schoenen staan. Wellicht werden er in het nieuwe akkoord, samen met een beter salaris, wel afspraken gemaakt omtrent de eventuele som die dan op tafel moet worden gelegd.

Overigens valt er wel een opvallende bedenking te maken bij de blijde aankondiging van de vicekampioen annex bekerwinnaar. In de officiële communicatie klinkt het dat "onze club met Paul tot een akkoord is gekomen over een contractverlenging voor een seizoen. Hij is nu aan KRC Genk verbonden tot midden 2024". Nochtans werd ook bij zijn voorstelling twee jaar geleden, toen Genk hem voor zes miljoen overnam van Midtjylland, op de clubwebsite reeds gewag gemaakt van een verbintenis tot ... 2024. Een ietwat vreemde twist die toch om opheldering vraagt.

LEES OOK: 'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

Denkt u dat hier een logische verklaring voor is?

Meest recent

'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

4
4
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

150
150
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

446
446
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

85
85
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

268
268
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

185
185
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1433
1433
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

154
154
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

196
196
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

296
296
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

324
324
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

451
451
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

595
595
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1069
1069
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

151
151
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

609
609
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

123
123
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

310
310
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

738
738
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

588
588
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

772
772
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

676
676
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

374
374
Witte rook: Anderlecht en Union bereiken opvallend akkoord

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

820
820
‘Jashari-deal ontploft: Club Brugge vraagt absurd bedrag’

De afgelopen weken wemelden het van de geruchten omtrent Ardon Jashari zijn potentiële overstap ...

2874
2874

Meer sportnieuws