'Anderlecht haalt naast Still ook Nederlander als T2'

203 stemmen
'Anderlecht haalt naast Still ook Nederlander als T2'

Anderlecht zag de voorbije weken zijn staf helemaal leeglopen, met Aaron Danks en Craig Bellamy verloor Vincent Kompany op korte tijd beide assistenten. Daardoor moest Paars-Wit dringend op zoek naar een nieuwe rechterhand voor zijn coach. Die lijkt het nu ook gevonden te hebben, volgens diverse media heeft het er alle schijn van dat Will Still aan de slag gaat bij de Brusselaars.


Anderlecht onderhandelt momenteel wel nog met Stade Reims over de financiële compensatie voor de overgang, alsook de timing waarop die precies zal plaatsvinden. Still, tevens in beeld bij voormalige werkgever Beerschot, zou zelf alvast zijn zinnen hebben gezet op een verhuis richting het Lotto Park. Eens er een akkoord in clubverband is, lijkt het dus louter een kwestie van tijd vooraleer de 28-jarige Belg van Britse komaf wordt voorgesteld bij de recordkampioen.

UPDATE 21/09

Hoewel de signalen gunstig lijken, is de overgang van Still nog geen uitgemaakte zaak. Volgens SudPresse wordt zijn werk erg geapprecieerd bij Reims en staat de Franse club niet te springen om hem zomaar te laten gaan midden in het seizoen. Er zal dus nog flink onderhandeld moeten worden om dit struikelblok te overbruggen. Wanneer zijn komst toch afgerond geraakt, zal de sportieve leiding overigens nog een tweede assistent aantrekken. En volgens La Dernière Heure is op termijn ook een terugkeer van Bellamy niet uitgesloten, maar eerst krijgt hij alle ruimte om zijn mentale problemen aan te pakken.

UPDATE 14u45

Terwijl het dossier van Will Still aansleept, is duidelijk geworden wie de tweede assistent moet worden in het Lotto Park. Het Nieuwsblad meldt dat de 34-jarige Nederlander Willem Weijs op de lijst met kandidaten staat. Weijs is momenteel nog aan de slag als trainer van de U21 van Willem II.

Weijs was in het verleden werkzaam bij de jeugd van PSV, Ajax en NAC Breda. Bij NAC bekleedde hij de rol van beloftencoach en ook van interim-trainer. Daarna ging hij aan de slag bij zijn huidige club Willem II. Weijs is in het bezit over een UEFA-Pro-Licentie, zien we bij Transfermarkt.    



LEES OOK: Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Goede keuze?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

3
3
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

34
34
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

19
19
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

40
40
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

253
253
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

60
60
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

111
111
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

419
419
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

54
54
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

225
225
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

346
346
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1229
1229
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

536
536
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

170
170
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

203
203
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

780
780
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

576
576
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

272
272
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

132
132
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

201
201
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

61
61
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws