'Anderlecht haalt naast Still ook Nederlander als T2'

door
'Anderlecht haalt naast Still ook Nederlander als T2'

Anderlecht zag de voorbije weken zijn staf helemaal leeglopen, met Aaron Danks en Craig Bellamy verloor Vincent Kompany op korte tijd beide assistenten. Daardoor moest Paars-Wit dringend op zoek naar een nieuwe rechterhand voor zijn coach. Die lijkt het nu ook gevonden te hebben, volgens diverse media heeft het er alle schijn van dat Will Still aan de slag gaat bij de Brusselaars.


Anderlecht onderhandelt momenteel wel nog met Stade Reims over de financiële compensatie voor de overgang, alsook de timing waarop die precies zal plaatsvinden. Still, tevens in beeld bij voormalige werkgever Beerschot, zou zelf alvast zijn zinnen hebben gezet op een verhuis richting het Lotto Park. Eens er een akkoord in clubverband is, lijkt het dus louter een kwestie van tijd vooraleer de 28-jarige Belg van Britse komaf wordt voorgesteld bij de recordkampioen.

UPDATE 21/09

Hoewel de signalen gunstig lijken, is de overgang van Still nog geen uitgemaakte zaak. Volgens SudPresse wordt zijn werk erg geapprecieerd bij Reims en staat de Franse club niet te springen om hem zomaar te laten gaan midden in het seizoen. Er zal dus nog flink onderhandeld moeten worden om dit struikelblok te overbruggen. Wanneer zijn komst toch afgerond geraakt, zal de sportieve leiding overigens nog een tweede assistent aantrekken. En volgens La Dernière Heure is op termijn ook een terugkeer van Bellamy niet uitgesloten, maar eerst krijgt hij alle ruimte om zijn mentale problemen aan te pakken.

UPDATE 14u45

Terwijl het dossier van Will Still aansleept, is duidelijk geworden wie de tweede assistent moet worden in het Lotto Park. Het Nieuwsblad meldt dat de 34-jarige Nederlander Willem Weijs op de lijst met kandidaten staat. Weijs is momenteel nog aan de slag als trainer van de U21 van Willem II.

Weijs was in het verleden werkzaam bij de jeugd van PSV, Ajax en NAC Breda. Bij NAC bekleedde hij de rol van beloftencoach en ook van interim-trainer. Daarna ging hij aan de slag bij zijn huidige club Willem II. Weijs is in het bezit over een UEFA-Pro-Licentie, zien we bij Transfermarkt.    



LEES OOK: Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Goede keuze?

Meest recent

Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

25
25
‘Anderlecht flikt het: oude bekende komt aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

465
465
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

54
54
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

340
340
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

110
110
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

152
152
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

40
40
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

301
301
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

154
154
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

541
541
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

93
93
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

158
158
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

112
112
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

159
159
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

197
197
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

300
300
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

131
131
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

53
53
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

72
72
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

349
349
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

77
77
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

389
389
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

348
348
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

85
85
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

260
260

Meer sportnieuws