'Anderlecht haalt naast Still ook Nederlander als T2'

stemmen
'Anderlecht haalt naast Still ook Nederlander als T2'

Anderlecht zag de voorbije weken zijn staf helemaal leeglopen, met Aaron Danks en Craig Bellamy verloor Vincent Kompany op korte tijd beide assistenten. Daardoor moest Paars-Wit dringend op zoek naar een nieuwe rechterhand voor zijn coach. Die lijkt het nu ook gevonden te hebben, volgens diverse media heeft het er alle schijn van dat Will Still aan de slag gaat bij de Brusselaars.


Anderlecht onderhandelt momenteel wel nog met Stade Reims over de financiële compensatie voor de overgang, alsook de timing waarop die precies zal plaatsvinden. Still, tevens in beeld bij voormalige werkgever Beerschot, zou zelf alvast zijn zinnen hebben gezet op een verhuis richting het Lotto Park. Eens er een akkoord in clubverband is, lijkt het dus louter een kwestie van tijd vooraleer de 28-jarige Belg van Britse komaf wordt voorgesteld bij de recordkampioen.

UPDATE 21/09

Hoewel de signalen gunstig lijken, is de overgang van Still nog geen uitgemaakte zaak. Volgens SudPresse wordt zijn werk erg geapprecieerd bij Reims en staat de Franse club niet te springen om hem zomaar te laten gaan midden in het seizoen. Er zal dus nog flink onderhandeld moeten worden om dit struikelblok te overbruggen. Wanneer zijn komst toch afgerond geraakt, zal de sportieve leiding overigens nog een tweede assistent aantrekken. En volgens La Dernière Heure is op termijn ook een terugkeer van Bellamy niet uitgesloten, maar eerst krijgt hij alle ruimte om zijn mentale problemen aan te pakken.

UPDATE 14u45

Terwijl het dossier van Will Still aansleept, is duidelijk geworden wie de tweede assistent moet worden in het Lotto Park. Het Nieuwsblad meldt dat de 34-jarige Nederlander Willem Weijs op de lijst met kandidaten staat. Weijs is momenteel nog aan de slag als trainer van de U21 van Willem II.

Weijs was in het verleden werkzaam bij de jeugd van PSV, Ajax en NAC Breda. Bij NAC bekleedde hij de rol van beloftencoach en ook van interim-trainer. Daarna ging hij aan de slag bij zijn huidige club Willem II. Weijs is in het bezit over een UEFA-Pro-Licentie, zien we bij Transfermarkt.    



LEES OOK: 'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Goede keuze?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

82
82
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

103
103
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

480
480
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

116
116
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

383
383
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

36
36
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

435
435
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

237
237
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

232
232
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

130
130
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1228
1228
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

54
54
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

315
315
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

192
192
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

246
246
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

197
197
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

502
502
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

898
898
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

703
703
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

271
271
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

148
148
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

239
239

Meer sportnieuws