'Beerschot voert afrondende gesprekken met kandidaat-coach'

door
'Beerschot voert afrondende gesprekken met kandidaat-coach'

De lijdensweg van Beerschot blijft maar duren. Dit weekend gingen de Antwerpenaren nu ook 3-1 onderuit tegen KV Oostende. Na de match had hoofdcoach ad-interim Marc Noé groot nieuws.


Marc Noé verklaarde op de persconferentie namelijk dat hij maandag terugkeert naar zijn fulltime job, en dat zal niet bij Beerschot zijn. Noé is immers coördinator van de topsportschool. "Dan ga ik opnieuw lekker lesgeven. Zo was het intern ook afgesproken”, verklaarde hij zaterdagavond.

Voorlopig blijft het gissen wie de volgende hoofdcoach zal worden bij Beerschot. Laszlo Bölöni en Bernd Storck worden genoemd maar - behoudens een verrassing - werden er nog geen concrete gesprekken aangeknoopt met beide heren. Of zoals Noé verklaarde: "Het lijkt me wel verstandig dat de club de tijd neemt, want het moet er absoluut boenk op zijn met de volgende trainer. Bij 1 op 24 moet het op korte tijd kunnen keren. Het is vijf voor twaalf.”

UPDATE 20/09

Er sijpelt stilaan wat meer nieuws naar buiten over een mogelijke nieuwe coach van Beerschot. "Technisch manager Sander Van Praet zou vanavond samen met algemeen directeur Frédéric Van den Steen en jeugdcoördinator Davy De Smedt “finale gesprekken” aan het voeren zijn met een kandidaat-trainer, maar over wie het gaat en hoe vruchtbaar die gesprekken verlopen is momenteel niet duidelijk", schrijft Het Nieuwsblad. Zo lijkt het er dus op dat ze op het Kiel misschien wel snel een nieuwe trainer zullen kunnen voorstellen. Maar wie en wanneer is nog niet duidelijk.   

LEES OOK: Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Stelt Beerschot deze week een nieuwe trainer voor?

Meest recent

'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

7
7
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

128
128
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

29
29
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

271
271
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

198
198
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

17
17
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

53
53
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

122
122
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

335
335
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

166
166
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

566
566
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

458
458
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

203
203
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

54
54
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

268
268
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

49
49
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

812
812
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

191
191
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

143
143
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

55
55
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

304
304
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

386
386
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

98
98
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

237
237
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

625
625

Meer sportnieuws