'Beerschot voert afrondende gesprekken met kandidaat-coach'

610 stemmen
'Beerschot voert afrondende gesprekken met kandidaat-coach'

De lijdensweg van Beerschot blijft maar duren. Dit weekend gingen de Antwerpenaren nu ook 3-1 onderuit tegen KV Oostende. Na de match had hoofdcoach ad-interim Marc Noé groot nieuws.


Marc Noé verklaarde op de persconferentie namelijk dat hij maandag terugkeert naar zijn fulltime job, en dat zal niet bij Beerschot zijn. Noé is immers coördinator van de topsportschool. "Dan ga ik opnieuw lekker lesgeven. Zo was het intern ook afgesproken”, verklaarde hij zaterdagavond.

Voorlopig blijft het gissen wie de volgende hoofdcoach zal worden bij Beerschot. Laszlo Bölöni en Bernd Storck worden genoemd maar - behoudens een verrassing - werden er nog geen concrete gesprekken aangeknoopt met beide heren. Of zoals Noé verklaarde: "Het lijkt me wel verstandig dat de club de tijd neemt, want het moet er absoluut boenk op zijn met de volgende trainer. Bij 1 op 24 moet het op korte tijd kunnen keren. Het is vijf voor twaalf.”

UPDATE 20/09

Er sijpelt stilaan wat meer nieuws naar buiten over een mogelijke nieuwe coach van Beerschot. "Technisch manager Sander Van Praet zou vanavond samen met algemeen directeur Frédéric Van den Steen en jeugdcoördinator Davy De Smedt “finale gesprekken” aan het voeren zijn met een kandidaat-trainer, maar over wie het gaat en hoe vruchtbaar die gesprekken verlopen is momenteel niet duidelijk", schrijft Het Nieuwsblad. Zo lijkt het er dus op dat ze op het Kiel misschien wel snel een nieuwe trainer zullen kunnen voorstellen. Maar wie en wanneer is nog niet duidelijk.   

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'
104

Stelt Beerschot deze week een nieuwe trainer voor?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

11
11
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

24
24
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

10
10
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

29
29
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

78
78
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

239
239
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

104
104
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

278
278
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

348
348
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

29
29
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1006
1006
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

104
104
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

400
400
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

149
149
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

164
164
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

79
79
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

116
116
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

67
67
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

67
67
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

249
249
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

148
148
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

125
125
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

45
45

Meer sportnieuws