Hoofd Koeman op hakblok na nieuw puntenverlies Barça

158 stemmen
Hoofd Koeman op hakblok na nieuw puntenverlies Barça

FC Barcelona heeft op maandagavond met 1-1 gelijkgespeeld tegen Granada. Lang leken de gasten te gaan winnen, waardoor het hoofd van oefenmeester Ronald Koeman al helemaal op het hakblok terecht zou komen, maar vlak voor het laatste fluitsignaal maakten de Catalanen toch nog gelijk.


Na de kansloze 0-3 nederlaag in de Champions League tegen Bayern München was het voor Barça extra belangrijk om op maandagavond een goede beurt te maken. Al in de tweede minuut van het duel ging het echter mis: Domingos Duarte stond vogelvrij en kopte de 0-1 tegen de touwen.

Daarna zakte Granada in en drongen de Catalanen aan, aanvankelijk zonder echt gevaarlijk te worden. Er kwamen echter steeds meer kansjes, onder meer voor Sergi Roberto en Ronald Araújo. De eerstgenoemde raakte de paal en de laatstgenoemde had de 1-1 op zijn hoofd, maar zijn poging werd verijdeld door keeper Luis Maximiano.

Nog voor rust kwam Óscar Mingueza binnen de lijnen voor Alejandro Baldé en in de pauze wisselde Koeman Sergi Roberto voor Luuk de Jong, die voor wat extra gevaar moest zorgen. Het spelbeeld veranderde niet in de tweede helft, het was Barça dat het spel maakte, maar het was nog steeds niet wervelend wat de thuisploeg liet zien.

Luuk de Jong kreeg nog een levensgrote kans, maar op een metertje afstand van het doel van Granada 'slaagde hij erin' om de bal over te koppen... Aan het einde van de partij werd het echter alsnog 1-1, Araújo kopte raak. Daarmee voorkwam hij een enorme blamage, al is een gelijkspel ook niet om over naar huis te schrijven.

Scoreverloop:
0-1 (2') D. Duarte
1-1 (90') R. Araújo

LEES OOK: Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

🚀

Zal Koeman de volgende wedstrijd nog de coach zijn van Barça?

Meest recent

'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

6
6
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

52
52
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

16
16
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

220
220
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

309
309
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

99
99
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

69
69
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

337
337
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

318
318
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

350
350
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

122
122
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

148
148
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

624
624
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

77
77
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

138
138
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

267
267
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

301
301
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

292
292
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

88
88
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

304
304
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

119
119
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

298
298
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

489
489
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81

Meer sportnieuws