Hoofd Koeman op hakblok na nieuw puntenverlies Barça

158
Hoofd Koeman op hakblok na nieuw puntenverlies Barça

FC Barcelona heeft op maandagavond met 1-1 gelijkgespeeld tegen Granada. Lang leken de gasten te gaan winnen, waardoor het hoofd van oefenmeester Ronald Koeman al helemaal op het hakblok terecht zou komen, maar vlak voor het laatste fluitsignaal maakten de Catalanen toch nog gelijk.


Na de kansloze 0-3 nederlaag in de Champions League tegen Bayern München was het voor Barça extra belangrijk om op maandagavond een goede beurt te maken. Al in de tweede minuut van het duel ging het echter mis: Domingos Duarte stond vogelvrij en kopte de 0-1 tegen de touwen.

Daarna zakte Granada in en drongen de Catalanen aan, aanvankelijk zonder echt gevaarlijk te worden. Er kwamen echter steeds meer kansjes, onder meer voor Sergi Roberto en Ronald Araújo. De eerstgenoemde raakte de paal en de laatstgenoemde had de 1-1 op zijn hoofd, maar zijn poging werd verijdeld door keeper Luis Maximiano.

Nog voor rust kwam Óscar Mingueza binnen de lijnen voor Alejandro Baldé en in de pauze wisselde Koeman Sergi Roberto voor Luuk de Jong, die voor wat extra gevaar moest zorgen. Het spelbeeld veranderde niet in de tweede helft, het was Barça dat het spel maakte, maar het was nog steeds niet wervelend wat de thuisploeg liet zien.

Luuk de Jong kreeg nog een levensgrote kans, maar op een metertje afstand van het doel van Granada 'slaagde hij erin' om de bal over te koppen... Aan het einde van de partij werd het echter alsnog 1-1, Araújo kopte raak. Daarmee voorkwam hij een enorme blamage, al is een gelijkspel ook niet om over naar huis te schrijven.

Scoreverloop:
0-1 (2') D. Duarte
1-1 (90') R. Araújo

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Zal Koeman de volgende wedstrijd nog de coach zijn van Barça?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

33
33
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

51
51
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

36
36
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

20
20
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

45
45
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

12
12
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

357
357
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

83
83
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

149
149
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

283
283
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

322
322
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

150
150
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws