Hoofd Koeman op hakblok na nieuw puntenverlies Barça

door
Hoofd Koeman op hakblok na nieuw puntenverlies Barça

FC Barcelona heeft op maandagavond met 1-1 gelijkgespeeld tegen Granada. Lang leken de gasten te gaan winnen, waardoor het hoofd van oefenmeester Ronald Koeman al helemaal op het hakblok terecht zou komen, maar vlak voor het laatste fluitsignaal maakten de Catalanen toch nog gelijk.


Na de kansloze 0-3 nederlaag in de Champions League tegen Bayern München was het voor Barça extra belangrijk om op maandagavond een goede beurt te maken. Al in de tweede minuut van het duel ging het echter mis: Domingos Duarte stond vogelvrij en kopte de 0-1 tegen de touwen.

Daarna zakte Granada in en drongen de Catalanen aan, aanvankelijk zonder echt gevaarlijk te worden. Er kwamen echter steeds meer kansjes, onder meer voor Sergi Roberto en Ronald Araújo. De eerstgenoemde raakte de paal en de laatstgenoemde had de 1-1 op zijn hoofd, maar zijn poging werd verijdeld door keeper Luis Maximiano.

Nog voor rust kwam Óscar Mingueza binnen de lijnen voor Alejandro Baldé en in de pauze wisselde Koeman Sergi Roberto voor Luuk de Jong, die voor wat extra gevaar moest zorgen. Het spelbeeld veranderde niet in de tweede helft, het was Barça dat het spel maakte, maar het was nog steeds niet wervelend wat de thuisploeg liet zien.

Luuk de Jong kreeg nog een levensgrote kans, maar op een metertje afstand van het doel van Granada 'slaagde hij erin' om de bal over te koppen... Aan het einde van de partij werd het echter alsnog 1-1, Araújo kopte raak. Daarmee voorkwam hij een enorme blamage, al is een gelijkspel ook niet om over naar huis te schrijven.

Scoreverloop:
0-1 (2') D. Duarte
1-1 (90') R. Araújo

LEES OOK: Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

Zal Koeman de volgende wedstrijd nog de coach zijn van Barça?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

96
96
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

8
8
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

21
21
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

59
59
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

23
23
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

49
49
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

172
172
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1098
1098
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

119
119
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

40
40
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

133
133
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

272
272
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

64
64
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

120
120
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

50
50
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

41
41
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

161
161
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

85
85
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

318
318
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

71
71
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

85
85
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

90
90
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

91
91
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

119
119
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

539
539

Meer sportnieuws