Hoofd Koeman op hakblok na nieuw puntenverlies Barça

door
Hoofd Koeman op hakblok na nieuw puntenverlies Barça

FC Barcelona heeft op maandagavond met 1-1 gelijkgespeeld tegen Granada. Lang leken de gasten te gaan winnen, waardoor het hoofd van oefenmeester Ronald Koeman al helemaal op het hakblok terecht zou komen, maar vlak voor het laatste fluitsignaal maakten de Catalanen toch nog gelijk.


Na de kansloze 0-3 nederlaag in de Champions League tegen Bayern München was het voor Barça extra belangrijk om op maandagavond een goede beurt te maken. Al in de tweede minuut van het duel ging het echter mis: Domingos Duarte stond vogelvrij en kopte de 0-1 tegen de touwen.

Daarna zakte Granada in en drongen de Catalanen aan, aanvankelijk zonder echt gevaarlijk te worden. Er kwamen echter steeds meer kansjes, onder meer voor Sergi Roberto en Ronald Araújo. De eerstgenoemde raakte de paal en de laatstgenoemde had de 1-1 op zijn hoofd, maar zijn poging werd verijdeld door keeper Luis Maximiano.

Nog voor rust kwam Óscar Mingueza binnen de lijnen voor Alejandro Baldé en in de pauze wisselde Koeman Sergi Roberto voor Luuk de Jong, die voor wat extra gevaar moest zorgen. Het spelbeeld veranderde niet in de tweede helft, het was Barça dat het spel maakte, maar het was nog steeds niet wervelend wat de thuisploeg liet zien.

Luuk de Jong kreeg nog een levensgrote kans, maar op een metertje afstand van het doel van Granada 'slaagde hij erin' om de bal over te koppen... Aan het einde van de partij werd het echter alsnog 1-1, Araújo kopte raak. Daarmee voorkwam hij een enorme blamage, al is een gelijkspel ook niet om over naar huis te schrijven.

Scoreverloop:
0-1 (2') D. Duarte
1-1 (90') R. Araújo

LEES OOK: Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

Zal Koeman de volgende wedstrijd nog de coach zijn van Barça?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

52
52
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

22
22
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

45
45
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

42
42
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

76
76
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

206
206
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

169
169
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

283
283
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

357
357
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

94
94
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

153
153
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

142
142
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

80
80
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

115
115
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

289
289
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

931
931
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

390
390
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

292
292
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

790
790
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

222
222
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

728
728
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

493
493
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

153
153
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1059
1059

Meer sportnieuws