Hoofd Koeman op hakblok na nieuw puntenverlies Barça

door
Hoofd Koeman op hakblok na nieuw puntenverlies Barça

FC Barcelona heeft op maandagavond met 1-1 gelijkgespeeld tegen Granada. Lang leken de gasten te gaan winnen, waardoor het hoofd van oefenmeester Ronald Koeman al helemaal op het hakblok terecht zou komen, maar vlak voor het laatste fluitsignaal maakten de Catalanen toch nog gelijk.


Na de kansloze 0-3 nederlaag in de Champions League tegen Bayern München was het voor Barça extra belangrijk om op maandagavond een goede beurt te maken. Al in de tweede minuut van het duel ging het echter mis: Domingos Duarte stond vogelvrij en kopte de 0-1 tegen de touwen.

Daarna zakte Granada in en drongen de Catalanen aan, aanvankelijk zonder echt gevaarlijk te worden. Er kwamen echter steeds meer kansjes, onder meer voor Sergi Roberto en Ronald Araújo. De eerstgenoemde raakte de paal en de laatstgenoemde had de 1-1 op zijn hoofd, maar zijn poging werd verijdeld door keeper Luis Maximiano.

Nog voor rust kwam Óscar Mingueza binnen de lijnen voor Alejandro Baldé en in de pauze wisselde Koeman Sergi Roberto voor Luuk de Jong, die voor wat extra gevaar moest zorgen. Het spelbeeld veranderde niet in de tweede helft, het was Barça dat het spel maakte, maar het was nog steeds niet wervelend wat de thuisploeg liet zien.

Luuk de Jong kreeg nog een levensgrote kans, maar op een metertje afstand van het doel van Granada 'slaagde hij erin' om de bal over te koppen... Aan het einde van de partij werd het echter alsnog 1-1, Araújo kopte raak. Daarmee voorkwam hij een enorme blamage, al is een gelijkspel ook niet om over naar huis te schrijven.

Scoreverloop:
0-1 (2') D. Duarte
1-1 (90') R. Araújo

LEES OOK: Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

🚀

Zal Koeman de volgende wedstrijd nog de coach zijn van Barça?

Meest recent

Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

18
18
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

15
15
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

147
147
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

92
92
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

339
339
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

140
140
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

170
170
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

395
395
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

643
643
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

281
281
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

612
612
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

355
355
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

550
550
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

510
510
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

61
61
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

256
256
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

406
406
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

552
552
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

148
148
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

320
320
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

331
331
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

192
192
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

409
409

Meer sportnieuws