'Anderlecht moet dokken voor Still, huiswerk niet af'

447 stemmen
'Anderlecht moet dokken voor Still, huiswerk niet af'

Anderlecht zag de voorbije weken zijn staf helemaal leeglopen, want met Aaron Danks en Craig Bellamy verloor Vincent Kompany op korte tijd zijn beide assistenten. Daardoor moest Paars-Wit dringend op zoek naar een nieuwe rechterhand voor zijn coach. Die lijkt het nu ook gevonden te hebben, want volgens diverse media heeft het er alle schijn van dat Will Still aan de slag zal gaan bij de Brusselaars.


Anderlecht onderhandelt momenteel wel nog met Stade Reims over de financiële compensatie voor de overgang, alsook de timing waarop die precies zal plaatsvinden. Still, tevens in beeld bij voormalige werkgever Beerschot, zou zelf alvast zijn zinnen hebben gezet op een verhuis richting het Lotto Park. Eens er een akkoord in clubverband is, lijkt het dus louter een kwestie van tijd vooraleer de 28-jarige Belg van Britse komaf wordt voorgesteld bij de recordkampioen.

UPDATE 19u45
Kompany heeft zijn nieuwe T2 nog niet helemaal beet. "Reims wil Still niet zomaar lossen", weet Het Laatste Nieuws namelijk. Onze landgenoot is pas sinds deze zomer aan de slag bij de Franse middenmoter, maar maakte daar dus blijkbaar reeds dermate indruk dat zijn werkgever boter bij de vis verlangt om zijn contract te verbreken. Het ziet er dus naar uit dat Anderlecht nog een aanzienlijke som op tafel zal moeten liggen wil het Still werkelijk wegplukken.

Wellicht vormt dat echter geen onoverkomelijk struikelblok. Niet alleen wil Still zelf graag naar RSCA, waar hij van meet af aan met stip op één stond om Bellamy op te volgen, volgens Het Nieuwsblad dringt daar ook Kompany nadrukkelijk aan op zijn komst. Eens de deal beklonken raakt, is het huiswerk van Peter Verbeke overigens niet af. Anderlecht zoekt immers nóg een assistent. "Het kijkt daarvoor binnen en buiten de club: er is een shortlist met kandidaten", aldus HLN.

LEES OOK: Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Denkt u dat Still de moeite waard is?

Meest recent

Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

87
87
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

18
18
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

51
51
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

75
75
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

63
63
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

55
55
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

138
138
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

533
533
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

47
47
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

63
63
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

372
372
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

438
438
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

543
543
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

956
956
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

121
121
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

547
547
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

104
104
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

140
140
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

105
105
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

156
156
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

438
438
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

748
748
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

320
320
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

522
522
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

416
416

Meer sportnieuws