'Anderlecht moet dokken voor Still, huiswerk niet af'

door
'Anderlecht moet dokken voor Still, huiswerk niet af'

Anderlecht zag de voorbije weken zijn staf helemaal leeglopen, want met Aaron Danks en Craig Bellamy verloor Vincent Kompany op korte tijd zijn beide assistenten. Daardoor moest Paars-Wit dringend op zoek naar een nieuwe rechterhand voor zijn coach. Die lijkt het nu ook gevonden te hebben, want volgens diverse media heeft het er alle schijn van dat Will Still aan de slag zal gaan bij de Brusselaars.


Anderlecht onderhandelt momenteel wel nog met Stade Reims over de financiële compensatie voor de overgang, alsook de timing waarop die precies zal plaatsvinden. Still, tevens in beeld bij voormalige werkgever Beerschot, zou zelf alvast zijn zinnen hebben gezet op een verhuis richting het Lotto Park. Eens er een akkoord in clubverband is, lijkt het dus louter een kwestie van tijd vooraleer de 28-jarige Belg van Britse komaf wordt voorgesteld bij de recordkampioen.

UPDATE 19u45
Kompany heeft zijn nieuwe T2 nog niet helemaal beet. "Reims wil Still niet zomaar lossen", weet Het Laatste Nieuws namelijk. Onze landgenoot is pas sinds deze zomer aan de slag bij de Franse middenmoter, maar maakte daar dus blijkbaar reeds dermate indruk dat zijn werkgever boter bij de vis verlangt om zijn contract te verbreken. Het ziet er dus naar uit dat Anderlecht nog een aanzienlijke som op tafel zal moeten liggen wil het Still werkelijk wegplukken.

Wellicht vormt dat echter geen onoverkomelijk struikelblok. Niet alleen wil Still zelf graag naar RSCA, waar hij van meet af aan met stip op één stond om Bellamy op te volgen, volgens Het Nieuwsblad dringt daar ook Kompany nadrukkelijk aan op zijn komst. Eens de deal beklonken raakt, is het huiswerk van Peter Verbeke overigens niet af. Anderlecht zoekt immers nóg een assistent. "Het kijkt daarvoor binnen en buiten de club: er is een shortlist met kandidaten", aldus HLN.

LEES OOK: "Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

Denkt u dat Still de moeite waard is?

Meest recent

'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

1
1
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

102
102
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

77
77
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

72
72
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

73
73
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

203
203
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

233
233
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

50
50
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

22
22
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

131
131
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

337
337
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

300
300
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

216
216
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

249
249
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

72
72
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

217
217
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

275
275
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

365
365
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

97
97
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

134
134
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

361
361
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

727
727
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

119
119
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

155
155

Meer sportnieuws