TRANSFERUURTJE: 'Arsenal meldt zich bij Club, Barça wil stevig toeslaan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal meldt zich bij Club, Barça wil stevig toeslaan'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge wisten ze enkele dagen geleden de contracten van Charles De Ketelaere en Noa Lang te verlengen, maar dat betekent niet dat de twee goudhaantjes noodzakelijk nog jaren op Jan Breydel zullen blijven. De Ketelaere laat weten dat het extra jaartje contract niets aan zijn plannen verandert, terwijl voor Lang de interesse lijkt toe te nemen. Leicester City en AC Milan worden genoemd, maar vooral Arsenal zou al concreet zijn. Ze zouden een bod van 23,5 miljoen euro overwegen.



De kans lijkt alsmaar groter te worden dat Roberto Martinez na de Final Four van de Nations League in oktober de Rode Duivels zal verlaten. De bondscoach wordt immers alsmaar nadrukkelijker gelinkt aan FC Barcelona. Volgens Catalaanse media zou Martinez, met Thierry Henry als assistent, op een vierkoppig lijstje staan met potentiële nieuwe trainers voor het geval Ronald Koeman ontslagen wordt. De andere kandidaten zijn Erik ten Hag, Xavi Hernandez en Albert Capellas, die in de jeugdopleiding werkt.

BUITENLAND

FC Barcelona kampt nog steeds met de nodige financiële problemen, maar zou desondanks volgende zomer stevig willen uithalen op de transfermarkt. Voorzitter Joan Laporta zou alvast drie topaanwinsten op zijn lijstje gezet hebben. Hij zou dromen van de komst van Dani Olmo (RB Leipzig), Erling Haaland (Dortmund) en Paul Pogba (Man Utd). In welke mate die transfers ook haalbaar zijn, zal de komende maanden moeten blijken.



Ook Manchester United plant nog een stevige uithaal op de transfermarkt. Deze zomer haalden ze al Jadon Sancho, Raphaël Varane en Cristiano Ronaldo binnen en daar zou straks ook nog Jude Bellingham bij moeten komen. De 18-jarige middenvelder is helemaal aan het ontploffen bij Borussia Dortmund en daardoor wil zowat elke topclub hem terug naar Engeland halen. Eerder werden ook al Liverpool en Chelsea genoemd.

LEES OOK: 'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Zou Arsenal een goede club zijn voor Lang?

Meest recent

Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

39
39
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

63
63
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

18
18
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

279
279
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

120
120
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

14
14
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

312
312
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

29
29
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

112
112
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

217
217
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

97
97
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

83
83
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

466
466
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

54
54
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

32
32
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

164
164
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

149
149
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

130
130
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

83
83
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

138
138
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

128
128
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

286
286
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

343
343
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

339
339

Meer sportnieuws