TRANSFERUURTJE: 'Arsenal meldt zich bij Club, Barça wil stevig toeslaan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal meldt zich bij Club, Barça wil stevig toeslaan'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge wisten ze enkele dagen geleden de contracten van Charles De Ketelaere en Noa Lang te verlengen, maar dat betekent niet dat de twee goudhaantjes noodzakelijk nog jaren op Jan Breydel zullen blijven. De Ketelaere laat weten dat het extra jaartje contract niets aan zijn plannen verandert, terwijl voor Lang de interesse lijkt toe te nemen. Leicester City en AC Milan worden genoemd, maar vooral Arsenal zou al concreet zijn. Ze zouden een bod van 23,5 miljoen euro overwegen.



De kans lijkt alsmaar groter te worden dat Roberto Martinez na de Final Four van de Nations League in oktober de Rode Duivels zal verlaten. De bondscoach wordt immers alsmaar nadrukkelijker gelinkt aan FC Barcelona. Volgens Catalaanse media zou Martinez, met Thierry Henry als assistent, op een vierkoppig lijstje staan met potentiële nieuwe trainers voor het geval Ronald Koeman ontslagen wordt. De andere kandidaten zijn Erik ten Hag, Xavi Hernandez en Albert Capellas, die in de jeugdopleiding werkt.

BUITENLAND

FC Barcelona kampt nog steeds met de nodige financiële problemen, maar zou desondanks volgende zomer stevig willen uithalen op de transfermarkt. Voorzitter Joan Laporta zou alvast drie topaanwinsten op zijn lijstje gezet hebben. Hij zou dromen van de komst van Dani Olmo (RB Leipzig), Erling Haaland (Dortmund) en Paul Pogba (Man Utd). In welke mate die transfers ook haalbaar zijn, zal de komende maanden moeten blijken.



Ook Manchester United plant nog een stevige uithaal op de transfermarkt. Deze zomer haalden ze al Jadon Sancho, Raphaël Varane en Cristiano Ronaldo binnen en daar zou straks ook nog Jude Bellingham bij moeten komen. De 18-jarige middenvelder is helemaal aan het ontploffen bij Borussia Dortmund en daardoor wil zowat elke topclub hem terug naar Engeland halen. Eerder werden ook al Liverpool en Chelsea genoemd.

LEES OOK: Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

Zou Arsenal een goede club zijn voor Lang?

Meest recent

Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

7
7
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

125
125
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

169
169
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

250
250
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

123
123
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

65
65
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

46
46
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

231
231
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

424
424
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

236
236
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

138
138
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

397
397
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

199
199
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

394
394
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

165
165
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

98
98
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

667
667
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

314
314
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

754
754
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

523
523
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

308
308
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

200
200
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

166
166
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

124
124

Meer sportnieuws