TRANSFERUURTJE: 'Arsenal meldt zich bij Club, Barça wil stevig toeslaan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal meldt zich bij Club, Barça wil stevig toeslaan'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge wisten ze enkele dagen geleden de contracten van Charles De Ketelaere en Noa Lang te verlengen, maar dat betekent niet dat de twee goudhaantjes noodzakelijk nog jaren op Jan Breydel zullen blijven. De Ketelaere laat weten dat het extra jaartje contract niets aan zijn plannen verandert, terwijl voor Lang de interesse lijkt toe te nemen. Leicester City en AC Milan worden genoemd, maar vooral Arsenal zou al concreet zijn. Ze zouden een bod van 23,5 miljoen euro overwegen.



De kans lijkt alsmaar groter te worden dat Roberto Martinez na de Final Four van de Nations League in oktober de Rode Duivels zal verlaten. De bondscoach wordt immers alsmaar nadrukkelijker gelinkt aan FC Barcelona. Volgens Catalaanse media zou Martinez, met Thierry Henry als assistent, op een vierkoppig lijstje staan met potentiële nieuwe trainers voor het geval Ronald Koeman ontslagen wordt. De andere kandidaten zijn Erik ten Hag, Xavi Hernandez en Albert Capellas, die in de jeugdopleiding werkt.

BUITENLAND

FC Barcelona kampt nog steeds met de nodige financiële problemen, maar zou desondanks volgende zomer stevig willen uithalen op de transfermarkt. Voorzitter Joan Laporta zou alvast drie topaanwinsten op zijn lijstje gezet hebben. Hij zou dromen van de komst van Dani Olmo (RB Leipzig), Erling Haaland (Dortmund) en Paul Pogba (Man Utd). In welke mate die transfers ook haalbaar zijn, zal de komende maanden moeten blijken.



Ook Manchester United plant nog een stevige uithaal op de transfermarkt. Deze zomer haalden ze al Jadon Sancho, Raphaël Varane en Cristiano Ronaldo binnen en daar zou straks ook nog Jude Bellingham bij moeten komen. De 18-jarige middenvelder is helemaal aan het ontploffen bij Borussia Dortmund en daardoor wil zowat elke topclub hem terug naar Engeland halen. Eerder werden ook al Liverpool en Chelsea genoemd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

Zou Arsenal een goede club zijn voor Lang?

Meest recent

Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

2
2
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

9
9
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

22
22
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

160
160
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

101
101
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

116
116
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

75
75
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

290
290
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

156
156
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

140
140
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

398
398
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

139
139
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

152
152
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

31
31
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

255
255
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

250
250
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

332
332
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

132
132
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

120
120
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

273
273
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

43
43
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

183
183
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

121
121

Meer sportnieuws