TRANSFERUURTJE: 'Arsenal meldt zich bij Club, Barça wil stevig toeslaan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal meldt zich bij Club, Barça wil stevig toeslaan'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge wisten ze enkele dagen geleden de contracten van Charles De Ketelaere en Noa Lang te verlengen, maar dat betekent niet dat de twee goudhaantjes noodzakelijk nog jaren op Jan Breydel zullen blijven. De Ketelaere laat weten dat het extra jaartje contract niets aan zijn plannen verandert, terwijl voor Lang de interesse lijkt toe te nemen. Leicester City en AC Milan worden genoemd, maar vooral Arsenal zou al concreet zijn. Ze zouden een bod van 23,5 miljoen euro overwegen.



De kans lijkt alsmaar groter te worden dat Roberto Martinez na de Final Four van de Nations League in oktober de Rode Duivels zal verlaten. De bondscoach wordt immers alsmaar nadrukkelijker gelinkt aan FC Barcelona. Volgens Catalaanse media zou Martinez, met Thierry Henry als assistent, op een vierkoppig lijstje staan met potentiële nieuwe trainers voor het geval Ronald Koeman ontslagen wordt. De andere kandidaten zijn Erik ten Hag, Xavi Hernandez en Albert Capellas, die in de jeugdopleiding werkt.

BUITENLAND

FC Barcelona kampt nog steeds met de nodige financiële problemen, maar zou desondanks volgende zomer stevig willen uithalen op de transfermarkt. Voorzitter Joan Laporta zou alvast drie topaanwinsten op zijn lijstje gezet hebben. Hij zou dromen van de komst van Dani Olmo (RB Leipzig), Erling Haaland (Dortmund) en Paul Pogba (Man Utd). In welke mate die transfers ook haalbaar zijn, zal de komende maanden moeten blijken.



Ook Manchester United plant nog een stevige uithaal op de transfermarkt. Deze zomer haalden ze al Jadon Sancho, Raphaël Varane en Cristiano Ronaldo binnen en daar zou straks ook nog Jude Bellingham bij moeten komen. De 18-jarige middenvelder is helemaal aan het ontploffen bij Borussia Dortmund en daardoor wil zowat elke topclub hem terug naar Engeland halen. Eerder werden ook al Liverpool en Chelsea genoemd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

Zou Arsenal een goede club zijn voor Lang?

Meest recent

Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

72
72
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

95
95
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

54
54
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

143
143
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

54
54
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

88
88
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

93
93
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

223
223
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

74
74
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

51
51
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

56
56
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

68
68
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

50
50
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

27
27
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

510
510
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

140
140
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

122
122
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

390
390
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

62
62
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

538
538
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

606
606
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

124
124
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

335
335
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

308
308
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

330
330

Meer sportnieuws