TRANSFERUURTJE: 'Arsenal meldt zich bij Club, Barça wil stevig toeslaan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal meldt zich bij Club, Barça wil stevig toeslaan'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge wisten ze enkele dagen geleden de contracten van Charles De Ketelaere en Noa Lang te verlengen, maar dat betekent niet dat de twee goudhaantjes noodzakelijk nog jaren op Jan Breydel zullen blijven. De Ketelaere laat weten dat het extra jaartje contract niets aan zijn plannen verandert, terwijl voor Lang de interesse lijkt toe te nemen. Leicester City en AC Milan worden genoemd, maar vooral Arsenal zou al concreet zijn. Ze zouden een bod van 23,5 miljoen euro overwegen.



De kans lijkt alsmaar groter te worden dat Roberto Martinez na de Final Four van de Nations League in oktober de Rode Duivels zal verlaten. De bondscoach wordt immers alsmaar nadrukkelijker gelinkt aan FC Barcelona. Volgens Catalaanse media zou Martinez, met Thierry Henry als assistent, op een vierkoppig lijstje staan met potentiële nieuwe trainers voor het geval Ronald Koeman ontslagen wordt. De andere kandidaten zijn Erik ten Hag, Xavi Hernandez en Albert Capellas, die in de jeugdopleiding werkt.

BUITENLAND

FC Barcelona kampt nog steeds met de nodige financiële problemen, maar zou desondanks volgende zomer stevig willen uithalen op de transfermarkt. Voorzitter Joan Laporta zou alvast drie topaanwinsten op zijn lijstje gezet hebben. Hij zou dromen van de komst van Dani Olmo (RB Leipzig), Erling Haaland (Dortmund) en Paul Pogba (Man Utd). In welke mate die transfers ook haalbaar zijn, zal de komende maanden moeten blijken.



Ook Manchester United plant nog een stevige uithaal op de transfermarkt. Deze zomer haalden ze al Jadon Sancho, Raphaël Varane en Cristiano Ronaldo binnen en daar zou straks ook nog Jude Bellingham bij moeten komen. De 18-jarige middenvelder is helemaal aan het ontploffen bij Borussia Dortmund en daardoor wil zowat elke topclub hem terug naar Engeland halen. Eerder werden ook al Liverpool en Chelsea genoemd.

LEES OOK: Kompany verbaast Europa: topcoach doet straffe bekentenis

Zou Arsenal een goede club zijn voor Lang?

Meest recent

Mourinho lyrisch over Belg: "Hij is heel goed"

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

3
3
JPL-stunt in de maak: "Dan halen zij de top zes"

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

19
19
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

23
23
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

33
33
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

68
68
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

74
74
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

38
38
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

63
63
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

174
174
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

157
157
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

111
111
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

215
215
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

146
146
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

686
686
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

135
135
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

136
136
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

127
127
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

995
995
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

283
283
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

80
80
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

400
400
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

457
457
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

60
60
Kompany verbaast Europa: topcoach doet straffe bekentenis

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

151
151
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

55
55

Meer sportnieuws