'Collado vrije speler na ontbinding contract bij FC Barcelona'

769 stemmen
'Collado vrije speler na ontbinding contract bij FC Barcelona'

Hij leek even nog bij Club Brugge aan de slag te gaan, maar uiteindelijk koos Alex Collado ervoor om het aanbod van de Belgische kampioen naast zich neer te leggen. Bij Blauw-Zwart maalden ze daar niet al te hard om, want met Ruben Providence, Tajon Buchanan, Antonio Nusa en eventueel Kamal Sowah vonden ze nog genoeg spelers die op de flanken kunnen spelen.


Voor Collado pakte die beslissing echter minder goed uit, want bij FC Barcelona rekenen ze niet meer op de 22-jarige flankaanvaller. Op Deadline Day leek hij nog op huurbasis te verkassen naar Sheffield United, maar ook die transfer kwam er uiteindelijk niet. Daardoor dreigt Collado volgens Sport nu tot januari aan de kant te staan, want hij werd door Barça niet geregistreerd voor La Liga en ook bij de B-ploeg werd hij niet ingeschreven.

Collado mag voorlopig dus niet in actie komen, al zouden ze bij Barça nog bekijken of ze het euvel kunnen verhelpen. Mundo Deportivo stelt dan weer dat Collado nu moet proberen om nog een uitweg te vinden in één van de landen waar de transfermarkt wel nog open is, zoals bijvoorbeeld Rusland of Turkije.

UPDATE 20/09

De breuk tussen FC Barcelona en Alex Collado lijkt er nu definitief aan te komen. Volgens journalist Melvin Pastore zal de Catalaanse topclub het contract van de flankaanvaller nu ontbinden. Collado zou zo dus als transfervrije speler op zoek kunnen gaan naar een nieuwe club. De Spanjaard werd lange tijd gelinkt aan Club Brugge, maar die transfer ging uiteindelijk niet door. Ook RSC Anderlecht werd even in verband gebracht met Collado.     

LEES OOK: FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

Moeten de Belgische clubs nog eens proberen?

Meest recent

Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

13
13
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

107
107
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

19
19
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

256
256
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

52
52
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

164
164
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

316
316
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

43
43
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

168
168
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

86
86
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

306
306
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

456
456
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

398
398
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

151
151
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

84
84
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

404
404
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

206
206
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

493
493
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

138
138
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

339
339
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

590
590
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

332
332
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1033
1033
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

483
483

Meer sportnieuws