'Collado vrije speler na ontbinding contract bij FC Barcelona'

door
'Collado vrije speler na ontbinding contract bij FC Barcelona'

Hij leek even nog bij Club Brugge aan de slag te gaan, maar uiteindelijk koos Alex Collado ervoor om het aanbod van de Belgische kampioen naast zich neer te leggen. Bij Blauw-Zwart maalden ze daar niet al te hard om, want met Ruben Providence, Tajon Buchanan, Antonio Nusa en eventueel Kamal Sowah vonden ze nog genoeg spelers die op de flanken kunnen spelen.


Voor Collado pakte die beslissing echter minder goed uit, want bij FC Barcelona rekenen ze niet meer op de 22-jarige flankaanvaller. Op Deadline Day leek hij nog op huurbasis te verkassen naar Sheffield United, maar ook die transfer kwam er uiteindelijk niet. Daardoor dreigt Collado volgens Sport nu tot januari aan de kant te staan, want hij werd door Barça niet geregistreerd voor La Liga en ook bij de B-ploeg werd hij niet ingeschreven.

Collado mag voorlopig dus niet in actie komen, al zouden ze bij Barça nog bekijken of ze het euvel kunnen verhelpen. Mundo Deportivo stelt dan weer dat Collado nu moet proberen om nog een uitweg te vinden in één van de landen waar de transfermarkt wel nog open is, zoals bijvoorbeeld Rusland of Turkije.

UPDATE 20/09

De breuk tussen FC Barcelona en Alex Collado lijkt er nu definitief aan te komen. Volgens journalist Melvin Pastore zal de Catalaanse topclub het contract van de flankaanvaller nu ontbinden. Collado zou zo dus als transfervrije speler op zoek kunnen gaan naar een nieuwe club. De Spanjaard werd lange tijd gelinkt aan Club Brugge, maar die transfer ging uiteindelijk niet door. Ook RSC Anderlecht werd even in verband gebracht met Collado.     

LEES OOK: Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

Moeten de Belgische clubs nog eens proberen?

Meest recent

"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

13
13
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

90
90
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

99
99
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

26
26
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

141
141
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

31
31
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

619
619
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

89
89
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

278
278
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

330
330
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

449
449
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

352
352
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

321
321
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

461
461
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

390
390
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

425
425
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

147
147
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

222
222
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

122
122
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

352
352
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

173
173
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

226
226
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

190
190
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

192
192
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

549
549

Meer sportnieuws