'Collado vrije speler na ontbinding contract bij FC Barcelona'

769 stemmen
'Collado vrije speler na ontbinding contract bij FC Barcelona'

Hij leek even nog bij Club Brugge aan de slag te gaan, maar uiteindelijk koos Alex Collado ervoor om het aanbod van de Belgische kampioen naast zich neer te leggen. Bij Blauw-Zwart maalden ze daar niet al te hard om, want met Ruben Providence, Tajon Buchanan, Antonio Nusa en eventueel Kamal Sowah vonden ze nog genoeg spelers die op de flanken kunnen spelen.


Voor Collado pakte die beslissing echter minder goed uit, want bij FC Barcelona rekenen ze niet meer op de 22-jarige flankaanvaller. Op Deadline Day leek hij nog op huurbasis te verkassen naar Sheffield United, maar ook die transfer kwam er uiteindelijk niet. Daardoor dreigt Collado volgens Sport nu tot januari aan de kant te staan, want hij werd door Barça niet geregistreerd voor La Liga en ook bij de B-ploeg werd hij niet ingeschreven.

Collado mag voorlopig dus niet in actie komen, al zouden ze bij Barça nog bekijken of ze het euvel kunnen verhelpen. Mundo Deportivo stelt dan weer dat Collado nu moet proberen om nog een uitweg te vinden in één van de landen waar de transfermarkt wel nog open is, zoals bijvoorbeeld Rusland of Turkije.

UPDATE 20/09

De breuk tussen FC Barcelona en Alex Collado lijkt er nu definitief aan te komen. Volgens journalist Melvin Pastore zal de Catalaanse topclub het contract van de flankaanvaller nu ontbinden. Collado zou zo dus als transfervrije speler op zoek kunnen gaan naar een nieuwe club. De Spanjaard werd lange tijd gelinkt aan Club Brugge, maar die transfer ging uiteindelijk niet door. Ook RSC Anderlecht werd even in verband gebracht met Collado.     

LEES OOK: Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Moeten de Belgische clubs nog eens proberen?

Meest recent

Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

82
82
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

69
69
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

146
146
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

75
75
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

328
328
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

412
412
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

271
271
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

506
506
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

120
120
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

231
231
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

302
302
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

115
115
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

434
434
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

382
382
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

440
440
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

812
812
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

194
194
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

195
195
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

385
385
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1838
1838
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

175
175
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

197
197
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

92
92
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

54
54

Meer sportnieuws