'Collado vrije speler na ontbinding contract bij FC Barcelona'

door
'Collado vrije speler na ontbinding contract bij FC Barcelona'

Hij leek even nog bij Club Brugge aan de slag te gaan, maar uiteindelijk koos Alex Collado ervoor om het aanbod van de Belgische kampioen naast zich neer te leggen. Bij Blauw-Zwart maalden ze daar niet al te hard om, want met Ruben Providence, Tajon Buchanan, Antonio Nusa en eventueel Kamal Sowah vonden ze nog genoeg spelers die op de flanken kunnen spelen.


Voor Collado pakte die beslissing echter minder goed uit, want bij FC Barcelona rekenen ze niet meer op de 22-jarige flankaanvaller. Op Deadline Day leek hij nog op huurbasis te verkassen naar Sheffield United, maar ook die transfer kwam er uiteindelijk niet. Daardoor dreigt Collado volgens Sport nu tot januari aan de kant te staan, want hij werd door Barça niet geregistreerd voor La Liga en ook bij de B-ploeg werd hij niet ingeschreven.

Collado mag voorlopig dus niet in actie komen, al zouden ze bij Barça nog bekijken of ze het euvel kunnen verhelpen. Mundo Deportivo stelt dan weer dat Collado nu moet proberen om nog een uitweg te vinden in één van de landen waar de transfermarkt wel nog open is, zoals bijvoorbeeld Rusland of Turkije.

UPDATE 20/09

De breuk tussen FC Barcelona en Alex Collado lijkt er nu definitief aan te komen. Volgens journalist Melvin Pastore zal de Catalaanse topclub het contract van de flankaanvaller nu ontbinden. Collado zou zo dus als transfervrije speler op zoek kunnen gaan naar een nieuwe club. De Spanjaard werd lange tijd gelinkt aan Club Brugge, maar die transfer ging uiteindelijk niet door. Ook RSC Anderlecht werd even in verband gebracht met Collado.     

LEES OOK: Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

Moeten de Belgische clubs nog eens proberen?

Meest recent

Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

71
71
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

68
68
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

92
92
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

269
269
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

360
360
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

146
146
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

129
129
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

312
312
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

19
19
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

97
97
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

98
98
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

234
234
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

120
120
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

70
70
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

90
90
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

196
196
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

43
43
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

183
183
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

35
35
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

177
177
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

272
272
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

81
81
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

370
370
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

256
256
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

204
204

Meer sportnieuws