'Collado vrije speler na ontbinding contract bij FC Barcelona'

door
'Collado vrije speler na ontbinding contract bij FC Barcelona'

Hij leek even nog bij Club Brugge aan de slag te gaan, maar uiteindelijk koos Alex Collado ervoor om het aanbod van de Belgische kampioen naast zich neer te leggen. Bij Blauw-Zwart maalden ze daar niet al te hard om, want met Ruben Providence, Tajon Buchanan, Antonio Nusa en eventueel Kamal Sowah vonden ze nog genoeg spelers die op de flanken kunnen spelen.


Voor Collado pakte die beslissing echter minder goed uit, want bij FC Barcelona rekenen ze niet meer op de 22-jarige flankaanvaller. Op Deadline Day leek hij nog op huurbasis te verkassen naar Sheffield United, maar ook die transfer kwam er uiteindelijk niet. Daardoor dreigt Collado volgens Sport nu tot januari aan de kant te staan, want hij werd door Barça niet geregistreerd voor La Liga en ook bij de B-ploeg werd hij niet ingeschreven.

Collado mag voorlopig dus niet in actie komen, al zouden ze bij Barça nog bekijken of ze het euvel kunnen verhelpen. Mundo Deportivo stelt dan weer dat Collado nu moet proberen om nog een uitweg te vinden in één van de landen waar de transfermarkt wel nog open is, zoals bijvoorbeeld Rusland of Turkije.

UPDATE 20/09

De breuk tussen FC Barcelona en Alex Collado lijkt er nu definitief aan te komen. Volgens journalist Melvin Pastore zal de Catalaanse topclub het contract van de flankaanvaller nu ontbinden. Collado zou zo dus als transfervrije speler op zoek kunnen gaan naar een nieuwe club. De Spanjaard werd lange tijd gelinkt aan Club Brugge, maar die transfer ging uiteindelijk niet door. Ook RSC Anderlecht werd even in verband gebracht met Collado.     

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

Moeten de Belgische clubs nog eens proberen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

0
0
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

17
17
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

12
12
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

15
15
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

90
90
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

49
49
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

186
186
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

50
50
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

51
51
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

16
16
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

79
79
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

63
63
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

95
95
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

411
411
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

31
31
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

75
75
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

225
225
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

34
34
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

63
63
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

278
278
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

117
117
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

55
55
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

252
252
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

156
156
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

403
403

Meer sportnieuws