Lierse Kempenzonen laat tweede plaats liggen na nederlaag in Lommel

77 stemmen
Lierse Kempenzonen laat tweede plaats liggen na nederlaag in Lommel

Lierse Kempenzonen heeft zondag de kans laten liggen om in het spoor van leider Westerlo te blijven. Het is er niet in geslaagd om naar de tweede plaats te springen nadat het met 3-1 onderuit ging in Lommel. In plaats daarvan blijft het op de vierde plaats hangen, die het nu met de Limburgers moet delen.


Met een zeven op twaalf was de voorlaatste van vorig seizoen uitstekend aan het seizoen begonnen, waardoor het zowaar in de top van het klassement meedraaide. In Lommel nam het echter een dramatische start, want al na 20 seconden keek het tegen een achterstand aan. Lemoine kopte een hoekschop binnen. Daarna werd het evenwicht snel hersteld.

In de tweede helft was het echter Lommel dat opnieuw vrij snel scoorde. Met een halve omhaal verdubbelde Verschueren de voorsprong. Een kwartier voor tijd leek Boussouf met de 3-0 de match helemaal dood te maken, maar amper een minuut later bracht de ingevallen De Schryver de spanning een beetje terug. Het bleek echter niet de start van een miraculeuze comeback en de 3-1 bleef op het bord staan.

Scoreverloop:
1-0 (1') Lemoine, 2-0 (59') Verschueren, 3-0 (74') Boussouf, 3-1 (75') De Schryver

Zal Lierse Kempenzonen zich volgende week weer herpakken?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

74
74
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

64
64
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

21
21
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

150
150
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

29
29
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

254
254
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

94
94
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

225
225
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

93
93
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

161
161
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

175
175
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

86
86
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

37
37
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

95
95
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

249
249
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

680
680
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

175
175
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

229
229
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

157
157
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

120
120
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

211
211
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

1096
1096
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

155
155
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

330
330
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

114
114

Meer sportnieuws