Ancelotti verrast alles en iedereen met Hazard

door
Ancelotti verrast alles en iedereen met Hazard

Eden Hazard wil dit seizoen eindelijk tonen waarom Real Madrid hem in 2019 voor 115 miljoen wegplukte bij Chelsea. Of hij dat morgen in het duel tegen Valencia zal kunnen doen, valt te betwijfelen. Carlo Ancelotti kwam vandaag immers met niet zo'n goed nieuws naar buiten.

Op zijn perspraatje voor de topper in La Liga had de Italiaanse coach het over onze landgenoot. Hazard kwam eerder deze week niet van de bank in de CL-wedstrijd tegen Inter Milaan en daar was een reden voor. "Hazard speelde eerder deze week niet op Inter omdat hij wat last heeft van de knie", klonk het. "Ook gisteren ondervond hij nog ongemak. Hazard is niet 100 procent en twee matchen op rij spelen is moeilijk voor hem", voegde hij er nog aan toe.

Het is afwachten of de twijfelachtige Hazard op bezoek bij Valencia speelminuten toebedeeld zal krijgen van zijn coach. En of hij in de kern zal zitten voor de clash in Mestalla. Onze landgenoot krijgt zo zijn motor maar niet op gang in de Spaanse hoofdstad en is nog ver verwijderd van het niveau dat hij bij Chelsea haalde.

UPDATE 19/09
Het blijkt een flink spelletje blufpoker dat Ancelotti gespeeld heeft met Hazard. De Italiaan verrast immers iedereen, want na zijn uitspraken over een knieblessure staat Hazard gewoon weer in de basis tegen Valencia. Hij neemt in vergelijking met de match tegen Inter de plaats van Lucas Vazquez weer in en vormt samen met Karim Benzema en Vinicius Junior de voorhoede.


LEES OOK: Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

Zal Hazard beslissend zijn?

Meest recent

Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

38
38
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

97
97
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

38
38
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

30
30
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

246
246
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

32
32
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

57
57
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

39
39
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

173
173
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

43
43
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

60
60
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

42
42
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

180
180
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

242
242
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

212
212
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

188
188
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

69
69
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

162
162
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

310
310
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

275
275
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

117
117
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

377
377
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

150
150
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

212
212

Meer sportnieuws