Chelsea zet topper tegen Spurs naar zijn hand, Dortmund dankt Haaland en Meunier

217
Chelsea zet topper tegen Spurs naar zijn hand, Dortmund dankt Haaland en Meunier

Chelsea heeft zondag een statement gemaakt met betrekking tot zijn titelambities. Het zette immers de topper op het veld van Tottenham vlot naar zijn hand en komt zo weer naast Liverpool en Manchester United aan de leiding in de Premier League. In de Bundesliga rukt Borussia Dortmund dan weer op dankzij een zege tegen Union Berlin. Erling Haaland eiste weer een hoofdrol op, terwijl ook Thomas Meunier zijn steentje bijdroeg.


Tottenham nam nochtans een furieuze start in Londen, maar kon daar geen doelpunten uit puren. Chelsea hield stand en nadat de storm van de Spurs was gaan liggen, sloegen ze zelf vroeg in de tweede helft ongenadig toe. Thiago Silva kopte het openingsdoelpunt binnen na vier minuten en daarna gaven de Blues niet meer af. De 0-2 van Alonso werd nog van de lijn gekeerd, maar nog voor het uur besliste Kanté met een afgeweken afstandsschot de match helemaal. De buit was winnen voor Chelsea, in blessuretijd zette Rüdiger met de 0-3 de kers nog helemaal op de taart.

In Duitsland heeft Dortmund dan weer de drie punten over de streep getrokken tegen Union Berlin. Het leek op weg naar een vlotte zege toen het uitliep tot 3-0, met onder meer een goal van Haaland op assist van Meunier. Union knokte zich echter nog terug en kwam nog terug tot 3-2, waardoor het in de slotfase nog spannend leek te worden. Opnieuw Haaland nam echter alle twijfels weg met een knappe lob, waardoor hij nu aan 68 goals in 67 wedstrijden voor Dortmund zit.

LEES OOK: 'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Zal Chelsea dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

54
54
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

59
59
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

78
78
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

73
73
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

145
145
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

199
199
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

75
75
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

103
103
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

73
73
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

120
120
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

216
216
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

104
104
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

969
969
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

164
164
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

109
109
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

397
397
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

437
437
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

419
419

Meer sportnieuws