Charleroi domineerde Club: "Frustrerend zo te verliezen"

door
Charleroi domineerde Club:

Charleroi is zaterdagavond tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aangelopen. De Carolo's maakten nochtans aanspraak op veel meer tegen Club Brugge, want lange tijd domineerden ze tegen de landskampioen. Ze slaagden er echter niet in hun kansen af te maken en liepen in blessuretijd op een onverdiende tegengoal via De Ketelaere.


"We hebben grote delen van de wedstrijd gedomineerd en hebben laten zien dat we ook goed kunnen voetballen tegen de eerste in de stand. Om dan zo te verliezen in de laatste minuut is frustrerend", gaf Anass Zaroury dan ook toe aan Sporza. "Voor de wedstrijd was ons doel om geconcentreerd te zijn op onze eigen prestaties. We wilden laten zien dat wij zouden beslissen over deze wedstrijd."

Door de nederlaag moet Charleroi wel wat terrein prijsgeven in de stand. Het zakt weg naar een voorlopige vijfde plaats en ziet zijn achterstand op Club oplopen tot vier punten. Zondag kunnen ze nog gepasseerd worden door Genk en kunnen ook Anderlecht, KV Kortrijk en STVV nog naast hen komen.

LEES OOK: Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Had Charleroi meer verdiend?

Meest recent

Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

21
21
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

17
17
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

61
61
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

19
19
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

59
59
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

105
105
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

46
46
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

238
238
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

152
152
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

162
162
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

108
108
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

78
78
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

108
108
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

43
43
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

199
199
Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

250
250
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

243
243
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

82
82
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

485
485
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

372
372
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

454
454
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

92
92
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

74
74
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

124
124
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

73
73

Meer sportnieuws