Tienkoppig Moeskroen pakt eindelijk eerste punt in 1B

door
Tienkoppig Moeskroen pakt eindelijk eerste punt in 1B

Het water staat stilaan serieus aan de lippen van Moeskroen. Na de degradatie uit de Jupiler Pro League staat de club van Enzo Scifo nu ook troosteloos onderaan in 1B. Tegen 'concurrent' Virton pakte het weliswaar zijn eerste punt, toch schiet het daar weinig mee op. Tot overmaat van ramp vielen er een paar onnodige rode kaarten.

Moeskroen stond op speeldag vijf in 1B al meteen voor een levensbelangrijk duel tegen Virton. Het team van Enzo Scifo pakte nog geen enkel punt en zag de op papier grootste concurrent, Virton, al vier punten weglopen. Indien de ploeg uit de provincie Luxemburg ook vanavond de drie punten meepakte, dan zag het er wel heel benard uit voor Les Hurlus.
Tienkoppig Moeskroen herstelt halfweg de schade
De thuisploeg opende sterk met dominant voetbal maar grote kansen kon het daar niet uit puren. Halfweg de eerste helft liep Moeskroen in het mes en na een prima uitgespeelde aanval zorgde Din Sula van dichtbij voor de 0-1. Les Hurlus reageerden met een schot van Ribeiro dat nipt voorlangs vloog. Op tien minuten van de rust pakte thuisspeler Taravel een oliedomme rode kaart (twee maal geel in één fase) en zo moest Moeskroen nog ruim een helft met een man minder verder. Een tienkoppige thuisploeg rechtte nadien wel knap de rug en Ribeiro Costa zorgde nog voor de pauze voor de gelijkmaker door van dichtbij raak te treffen: 1-1. Halfweg hielden beide ploegen mekaar in evenwicht.

Scifo ging met zijn team op zoek naar een uiterst belangrijke zege.
Gefrustreerde Scifo moet ook nog opkrassen
Ook na de pauze was er niet al teveel animo op Le Cannonier of het moest van buiten de lijnen komen. Een gefrustreerde Enzo Scifo kreeg halfweg de tweede helft een domme rode kaart na voortdurend reclameren. Les Hurlus hielden al bij al eenvoudig stand met tien man tegen een onmondig Virton. Door dat gelijkspel blijft de kloof tussen Moeskroen en Virton vier punten, het is nog maar het eerste puntje dat het team van Enzo Scifo pakt in 1B.
Scoreverloop:
0-1 (26') Din Sula, 1-1 (39') Ribeiro Costa
Bijzonderheden:
Taravel (Moeskroen) pakt een rode kaart (2 maal geel) (37').
Scifo (Moeskroen) krijgt de rode kaart (70').

Zal Moeskroen zich redden?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

4
4
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

31
31
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

91
91
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

126
126
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

241
241
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

296
296
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

125
125
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

89
89
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

466
466
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

285
285
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

254
254
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

162
162
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

268
268
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

412
412
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

63
63
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

129
129
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

251
251
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

203
203
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

67
67
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

69
69
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

97
97
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

197
197
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

146
146
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

124
124

Meer sportnieuws