De Ketelaere kroont zich opnieuw tot held van Club Brugge

485
De Ketelaere kroont zich opnieuw tot held van Club Brugge

Een sterk Charleroi heeft vanavond nagelaten om Club zonder punten terug naar Brugge te sturen. De thuisploeg kreeg tal van 100% kansen maar botste meermaals op een sterke Mignolet. Uiteindelijk kroonde Charles De Ketelaere zich tot de held van de landkampioen door in de blessuretijd raak te treffen.

Enkele dagen na de knappe stunt tegen PSG in de Champions League moest Club Brugge aantreden in het Stade du Pays de Charleroi. De Zebra's verloren nog niet dit seizoen en waren gebrand op een stunt tegen de landskampioen. Clement gaf een eerste basisplaats aan 'verloren zoon' Wesley en ook Mouassa begon aan de wedstrijd. Bij de thuisploeg kwamen onder meer Zaroury en Nicholson in de ploeg.
Zebra's morsen met de kansen
Zaroury zorgde na dik vijf minuten spelen al voor het eerste gevaar, de ex-speler van Lommel dwong Mignolet tot een prima redding. Club reageerde met een kopbal van Wesley die voorlangs vloog. Het was toch de thuisploeg die het meeste dadendrang toonde, iets voorbij het kwartier kreeg Nicholson de bal niet voorbij een prima opgestelde Mignolet. De wedstrijd ging nadien prima over en weer maar grote kansen bleven lange tijd uit. Op tien minuten van de rust mocht Nicholson plots alleen op de bezoekende doelman afgaan maar die laatste toonde zich de sterkste met een knappe reflex en even later was Mignolet opnieuw bij de pinken bij een nieuwe schietkans voor diezelfde Nicholson. Plots was ook Club wakker en aan de overzijde moest Koffi een wereldsave uit zijn mouwen schudden bij een kopbal van Hendry. Uiteindelijk stond het halfweg nog 0-0 en dat mocht vooral Charleroi zich beklagen.

Wesley maakte zijn comeback bij Club Brugge.
Wereldredding van Mignolet redt Club
Ook na de pauze kwam Charleroi scherp uit de kleedkamer, na twee minuten spelen mikte Kayembe zijn schot te hoog en niet veel later trapte Zorgane rakelings naast de kooi van Mignolet. De thuisploeg bleef doorduwen en twee minuten later pakte Mignolet uit met een fabelachtige redding om andermaal Nicholson van de 1-0 te houden. Club herstelde nadien wel wat het evenwicht, voornamelijk dankzij invallers Balanta en Lang. Op een kwartier van het einde kopte Vanaken nog eens naast de kooi van Koffi. De beste mogelijkheden bleven echter elke keer weer voor Charleroi, in de slotminuten haalde Mignolet nog een vrije trap van Morioka uit de hoek. Uiteindelijk werd De Ketelaere nog opnieuw de matchwinnaar door in de blessuretijd de 0-1 aan te tekenen, meteen goed voor drie gouden punten.
Scoreverloop:
0-1 (90+2') De Ketelaere

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 7 bekend

Verdiende Charleroi meer?

Meest recent

Danylo Sikan in shock bij Anderlecht: “Enorm zwaar”

Danylo Sikan komt dit seizoen volledig boven water bij RSC Anderlecht. Zijn eerste jaar in Brussel ...

17
17
Donkere wolken boven KVDO: schokkende details lekken uit

Er hangt een donkere wolk boven amateurclub KV Diksmuide Oostende, de opvolger van KV Oostende. ...

107
107
Bikkelharde oorlog bij KBVB onthuld: “Het is hij of ik”

Het rommelt bij de Koninklijke Belgische Voetbalbond. CEO Peter Willems is vertrokken bij de KBVB en ...

42
42
Standard liet zich na Ambros wéér aftroeven door Anderlecht

Standard is ondanks de nederlaag tegen KVC Westerlo goed begonnen aan het seizoen. De Rouches staan ...

184
184
Ajax pakt weer uit met zeer grote naam

Ajax heeft nog een grote vis aan de haak weten te slaan. De Amsterdammers maakten zopas de komst van ...

45
45
'STVV en AA Gent kregen 'njet' van ex-JPL-smaakmaker'

Ryotaro Ito zit nog altijd zonder club. De Japanse middenvelder zag een transfer naar Blackburn ...

112
112
Nederlandse voetbalwereld rouwt: Koeman met tragisch nieuws

Een bijzonder droevig bericht uit Nederland. Bartina Koeman, de vrouw van voormalig Oranje ...

161
161
Bruno kiest: van basispion tot plots derde keuze?

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen Olympique Lyon. De Brusselaars hopen nog eens ouderwets te ...

168
168
Advocaat Lukaku: "Geen Serie A, La Liga of Premier League"

Romelu Lukaku koos deze zomer voor een nieuwe uitdaging in zijn carrière en tekende bij ...

107
107
Duranville terug naar Anderlecht: van gouden naar eeuwig talent?

RSC Anderlecht heeft een geweldige jeugdopleiding, dat weten ze ondertussen in heel Europa. ...

285
285
Lyon-coach jubelt bij Anderlecht: "Hij zal het ver schoppen"

RSC Anderlecht begint woensdagavond aan zijn campagne in de League Phase van de Europa League. Zo ...

162
162
'Barça zit niet stil: droomopvolger Flick nu al bepaald'

FC Barcelona is denderend aan het nieuwe seizoen begonnen. De club is dan ook dik tevreden over het ...

101
101
'Geen Courtois of Sels: Van Bommel kiest uit deze keepers'

Mark van Bommel maakt vrijdag zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels. Op voorhand ...

630
630
Club-verleden speelt op: Mata deelt sneer uit aan Anderlecht

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht woensdagavond het bezoek van Olympique Lyon. En dus staan ...

351
351
'Code rood in Manchester: transferbom Haaland in 2027'

Met zes doelpunten in de laatste vier wedstrijden is Erling Haaland opnieuw erg doeltreffend bij ...

810
810
‘Vitor Bruno zet vier topaankopen per direct opzij’

Anderlecht haalde op de valreep nog een pak versterking binnen. Vitor Bruno is echter lang niet van ...

437
437
Klopp zorgt voor schok bij Duitsland: Club Brugge loert mee

Niet enkel Mark van Bommel maakt deze week zijn eerste selectie bekend als bondscoach. Donderdag is ...

713
713
Anderlecht-Lyon: Bruno voert cruciale wissels door in basiself

RSC Anderlecht opent woensdagavond zijn campagne in de League Phase van de Europa League. Met de ...

239
239
Selectie Van Bommel: verbazingwekkend JPL-duo mag dromen

Aanstaande vrijdag maakt Mark van Bommel zijn eerste selectie bekend als bondscoach van België. ...

362
362
Union doet Belgische ontdekking: "Hij past zich snel aan"

Bij Union is het alweer een drukke transferzomer geweest. Het zag alweer heel wat sterkhouders ...

145
145
Supersub redt het vel van Real tegen rode lantaarn

Het zag er dinsdagavond even slecht uit voor Real Madrid. De Koninklijke leek op het veld van rode ...

81
81
Liverpool bezorgt Spurs nieuwe mokerslag, Arsenal foutloos

Dinsdagavond werd er in Engeland gevoetbald in de League Cup, waarbij enkele topclubs hun intrede ...

73
73
'Gewezen toptalent Club (19) probeert het in Nederland'

Bij Club Brugge investeerden ze de laatste jaren stevig in hun jeugdopleiding en dat leverde ook ...

72
72
Messi krijgt nog zeer fraaie 'last dance' bij Argentinië

Onlangs kondigde Lionel Messi met een emotionele boodschap zijn afscheid aan bij de Argentijnse ...

45
45
'Club is keihard en schuift speler definitief opzij'

Er is bij Club Brugge de voorbije maanden alweer veel veranderd. Heel wat sterkhouders versierden in ...

676
676

Meer sportnieuws