De Ketelaere kroont zich opnieuw tot held van Club Brugge

485
De Ketelaere kroont zich opnieuw tot held van Club Brugge

Een sterk Charleroi heeft vanavond nagelaten om Club zonder punten terug naar Brugge te sturen. De thuisploeg kreeg tal van 100% kansen maar botste meermaals op een sterke Mignolet. Uiteindelijk kroonde Charles De Ketelaere zich tot de held van de landkampioen door in de blessuretijd raak te treffen.

Enkele dagen na de knappe stunt tegen PSG in de Champions League moest Club Brugge aantreden in het Stade du Pays de Charleroi. De Zebra's verloren nog niet dit seizoen en waren gebrand op een stunt tegen de landskampioen. Clement gaf een eerste basisplaats aan 'verloren zoon' Wesley en ook Mouassa begon aan de wedstrijd. Bij de thuisploeg kwamen onder meer Zaroury en Nicholson in de ploeg.
Zebra's morsen met de kansen
Zaroury zorgde na dik vijf minuten spelen al voor het eerste gevaar, de ex-speler van Lommel dwong Mignolet tot een prima redding. Club reageerde met een kopbal van Wesley die voorlangs vloog. Het was toch de thuisploeg die het meeste dadendrang toonde, iets voorbij het kwartier kreeg Nicholson de bal niet voorbij een prima opgestelde Mignolet. De wedstrijd ging nadien prima over en weer maar grote kansen bleven lange tijd uit. Op tien minuten van de rust mocht Nicholson plots alleen op de bezoekende doelman afgaan maar die laatste toonde zich de sterkste met een knappe reflex en even later was Mignolet opnieuw bij de pinken bij een nieuwe schietkans voor diezelfde Nicholson. Plots was ook Club wakker en aan de overzijde moest Koffi een wereldsave uit zijn mouwen schudden bij een kopbal van Hendry. Uiteindelijk stond het halfweg nog 0-0 en dat mocht vooral Charleroi zich beklagen.

Wesley maakte zijn comeback bij Club Brugge.
Wereldredding van Mignolet redt Club
Ook na de pauze kwam Charleroi scherp uit de kleedkamer, na twee minuten spelen mikte Kayembe zijn schot te hoog en niet veel later trapte Zorgane rakelings naast de kooi van Mignolet. De thuisploeg bleef doorduwen en twee minuten later pakte Mignolet uit met een fabelachtige redding om andermaal Nicholson van de 1-0 te houden. Club herstelde nadien wel wat het evenwicht, voornamelijk dankzij invallers Balanta en Lang. Op een kwartier van het einde kopte Vanaken nog eens naast de kooi van Koffi. De beste mogelijkheden bleven echter elke keer weer voor Charleroi, in de slotminuten haalde Mignolet nog een vrije trap van Morioka uit de hoek. Uiteindelijk werd De Ketelaere nog opnieuw de matchwinnaar door in de blessuretijd de 0-1 aan te tekenen, meteen goed voor drie gouden punten.
Scoreverloop:
0-1 (90+2') De Ketelaere

LEES OOK: Zwak Antwerp met dichtgeknepen billen naar volgende ronde

Verdiende Charleroi meer?

Meest recent

Titularis gooit eigen ruiten in: wissel op til bij RSCA

RSC Anderlecht ging zondag met de billen bloot op bezoek bij Beerschot, waar vooral heel wat ...

80
80
Leko in dubio: twee twijfelgevallen bij Club Brugge

Een week na de stunt tegen Inter wacht er alweer een nieuwe opdracht in de Champions League voor ...

77
77
Bruno maakt brokken: rampscenario voor Anderlecht

Het bekeravontuur zit er na één ronde al op voor RSC Anderlecht, dat in de zestiende ...

93
93
Transfersoap bij AA Gent: pikante details lekken uit

Tegen derdeklasser Rochefort achtte Rik De Mil de tijd rijp om eens grondig te roteren bij AA Gent, ...

175
175
'Racing Genk bezorgt fans plots schok van hun leven'

Voor Racing Genk klaart de lucht stilaan weer helemaal op. De Limburgers vierden afgelopen weekend ...

205
205
Uitspraken Bruno zwáár onder vuur: "Bij de haren getrokken"

De spanning bij RSC Anderlecht is opnieuw bijzonder hoog aan het oplopen. Daarbij komt ook Vitor ...

100
100
AA Gent genekt in Croky cup? Rik De Mil krijgt lik op stuk

Union Rochefortoise heeft zondag voor een bekersprookje gezorgd door zich te plaatsen voor de 1/8ste ...

70
70
Van Bommel onder druk: gloednieuwe naam in selectie Duivels

Nog geen maand na zijn debuut is Mark van Bommel alweer druk in de weer met het vormen van zijn ...

196
196
Portugese soap: Ronaldo krijgt 'ronduit lachwekkende' sanctie

Cristiano Ronaldo zorgde tijdens de voorbije interland-break voor een heuse rol door op eigen houtje ...

51
51
'United op apegapen: nieuwe topcoach geeft groen licht'

Manchester United liet afgelopen weekend andermaal punten liggen in de Premier League. Stilaan komt ...

131
131
Nieuwe Europese stunt bij Club? Leko ziet gigantische troef

Bij Club Brugge werd de knop na de bekerzege tegen KSC Lokeren snel weer omgedraaid. Aanstaande ...

532
532
Alarm in Anderlecht: analisten duiden nieuwe zondebok aan

RSC Anderlecht hoopte zo lang mogelijk op drie fronten actief te blijven, maar na de bekerblamage ...

340
340
'Club Brugge bindt transferstrijd aan met Barcelona'

Club Brugge haalde afgelopen zomer met Wisdom Mike, Samba Coulibaly, Andrej Vasovic en Cheveyo Tsawa ...

305
305
Deschacht is kop van Jut na nieuwe dreun voor Anderlecht

Olivier Deschacht heeft het als Anderlecht-supporter momenteel niet onder de markt. Paars-wit ...

413
413
'KRC Genk richt pijlen op vermeend target AA Gent'

AA Gent is de fiere leider in de Jupiler Pro League, maar liep wel meteen een blauwtje in de Croky ...

163
163
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten in de rij'

Afgelopen zomer bleef hij nog op post, een keuze die beide partijen zich inmiddels vast niet ...

270
270
Engeland walgt: United-ploegmaat steekt Lammens mes in rug

Bij Manchester United ontploft het op alle fronten, en Senne Lammens staat er middenin. De ploegmaat ...

788
788
Anderlecht afgemaakt: "Al op drie fronten uitgeschakeld"

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België en de messen worden geslepen. Vitor Bruno & co ...

294
294
Vitinha: "Zij zijn de twee beste spelers ter wereld"

Paris Saint-Germain staat deze week voor een van de meest beladen affiches in de Champions League. ...

254
254
Keert voormalig talent van Anderlecht terug naar de JPL?

Belgische ploegen gaan vaak (te) ver kijken in hun zoektocht naar die witte merel. Nog te vaak doen ...

215
215
JPL-topclubs, opgelet: Belgische winger maakt furore

Belgische topclubs die nog een snelle, dribbelvaardige flankaanvaller zoeken: speur eens rond in ...

89
89
OHL wil eindelijk swingen: "Zou seizoen glans geven"

Bij OH Leuven wisten ze een glansloze bekerkwalificatie af te dwingen tegen Francs Borains. ...

38
38
Anderlecht greep naast toptransfer: "Kreeg rondleiding in de stad"

RSC Anderlecht kende een heel drukke zomermercato. De Brusselaars wisten niet altijd hun topfavoriet ...

245
245
STVV op zoek naar stunt: "Het wordt moeilijk"

STVV heeft indruk gemaakt tegen Lommel SK. Ze wonnen met 4-1 en plaatsten zich zo voor de volgende ...

67
67
Zulte Waregem lonkt naar méér: "Goede hoop"

Zulte Waregem doet het goed in de Jupiler Pro League. In de Beker van België kenden ze ook geen ...

112
112

Meer sportnieuws