De Ketelaere kroont zich opnieuw tot held van Club Brugge

door
De Ketelaere kroont zich opnieuw tot held van Club Brugge

Een sterk Charleroi heeft vanavond nagelaten om Club zonder punten terug naar Brugge te sturen. De thuisploeg kreeg tal van 100% kansen maar botste meermaals op een sterke Mignolet. Uiteindelijk kroonde Charles De Ketelaere zich tot de held van de landkampioen door in de blessuretijd raak te treffen.

Enkele dagen na de knappe stunt tegen PSG in de Champions League moest Club Brugge aantreden in het Stade du Pays de Charleroi. De Zebra's verloren nog niet dit seizoen en waren gebrand op een stunt tegen de landskampioen. Clement gaf een eerste basisplaats aan 'verloren zoon' Wesley en ook Mouassa begon aan de wedstrijd. Bij de thuisploeg kwamen onder meer Zaroury en Nicholson in de ploeg.
Zebra's morsen met de kansen
Zaroury zorgde na dik vijf minuten spelen al voor het eerste gevaar, de ex-speler van Lommel dwong Mignolet tot een prima redding. Club reageerde met een kopbal van Wesley die voorlangs vloog. Het was toch de thuisploeg die het meeste dadendrang toonde, iets voorbij het kwartier kreeg Nicholson de bal niet voorbij een prima opgestelde Mignolet. De wedstrijd ging nadien prima over en weer maar grote kansen bleven lange tijd uit. Op tien minuten van de rust mocht Nicholson plots alleen op de bezoekende doelman afgaan maar die laatste toonde zich de sterkste met een knappe reflex en even later was Mignolet opnieuw bij de pinken bij een nieuwe schietkans voor diezelfde Nicholson. Plots was ook Club wakker en aan de overzijde moest Koffi een wereldsave uit zijn mouwen schudden bij een kopbal van Hendry. Uiteindelijk stond het halfweg nog 0-0 en dat mocht vooral Charleroi zich beklagen.

Wesley maakte zijn comeback bij Club Brugge.
Wereldredding van Mignolet redt Club
Ook na de pauze kwam Charleroi scherp uit de kleedkamer, na twee minuten spelen mikte Kayembe zijn schot te hoog en niet veel later trapte Zorgane rakelings naast de kooi van Mignolet. De thuisploeg bleef doorduwen en twee minuten later pakte Mignolet uit met een fabelachtige redding om andermaal Nicholson van de 1-0 te houden. Club herstelde nadien wel wat het evenwicht, voornamelijk dankzij invallers Balanta en Lang. Op een kwartier van het einde kopte Vanaken nog eens naast de kooi van Koffi. De beste mogelijkheden bleven echter elke keer weer voor Charleroi, in de slotminuten haalde Mignolet nog een vrije trap van Morioka uit de hoek. Uiteindelijk werd De Ketelaere nog opnieuw de matchwinnaar door in de blessuretijd de 0-1 aan te tekenen, meteen goed voor drie gouden punten.
Scoreverloop:
0-1 (90+2') De Ketelaere

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Verdiende Charleroi meer?

Meest recent

Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

1
1
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

104
104
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

22
22
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

92
92
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

125
125
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

41
41
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

17
17
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

42
42
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

154
154
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

74
74
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

55
55
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

83
83
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

334
334
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

34
34
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

154
154
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

41
41
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

44
44
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

133
133
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

262
262
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

8
8
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

322
322
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

218
218
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

129
129
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

56
56
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

246
246

Meer sportnieuws