Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 8!

door
Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 8!

Vrijdag trok Eupen al aan het langste eind tegen Cercle Brugge, waardoor de Panda"s zich voorlopig opnieuw op een gedeelde eerste plaats nestelen. Afwachten of de resterende matchen op speeldag acht van de Jupiler Pro League daar verandering in brengen. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws alvast weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


De zaterdagactie wordt op gang getrapt door KV Oostende en Beerschot, voor het eerst zonder Peter Maes op de bank. Ook KVO kan echter gerust een driepunter gebruiken, want daar zit men nu aan nul op negen. Telkens zonder zelf te scoren, iets wat de Kustboys net als de Antwerpenaren al vier keer overkwam. Hoewel beiden evenmin veel clean sheets neerzetten, opgeteld één stuk om precies te zijn, gokken wij daarom dat de netten niet langs weerskanten trillen. Goed voor 2,15x onze inzet.



Later op de avond neemt Charleroi het op tegen Club Brugge, waar Philippe Clement aankondigde te zullen roteren na de stunt tegen PSG. Mogelijk wordt de voet dus enigszins van het gaspedaal gehaald tegen de Carolo's, die net als Blauw-Zwart bezig zijn aan een uiterst faire campagne. Met amper 10 gele kaarten elk doen enkel AA Gent (9) en KRC Genk (8) beter. Indien ref Jonathan Lardot weinig hoeft in te grijpen, en in totaal amper twee spelers op de bon zwiert, levert dat 3,55x ons inleggeld op.

Op zondag vliegen we er meteen in met de Limburgse derby tussen STVV en KRC Genk, die wellicht meer strijd zal opleveren. En hopelijk vooral een pak spektakel. De afgelopen zeven edities stonden alvast steevast garant voor een karrenvracht aan doelpunten, want telkens werd er minstens driemaal gescoord. Vier keer overschreed de teller zelfs de kaap van vier treffers. Mocht dat ook nu het geval zijn, en er dus weer minstens vier goals te noteren vallen op Stayen, is dat 2,75x onze inzet waard.



Vervolgens trekken we naar Luik voor de al even vurige Clasico tussen Standard en Anderlecht. Paars-Wit pakte vorig weekend stevig uit, de Rouches boekten dan weer hun vierde zege met het kleinste verschil. In februari graaiden de Brusselaars nog de volle buit mee op Sclessin, pas voor de vijfde (!) keer sinds de eeuwwisseling. Als het nu terug niet lukt, én Standard op weg naar een punt of meer Hendrik Van Crombrugge hoogstens één keer passeert, brengt dat met de Bet Builder 3,50x onze inleg op.

Als afsluiter krijgt KV Kortrijk het bezoek van AA Gent, zoals u hierboven al kon lezen een van de meest sportieve ploegen in de hoogste klasse – althans wat de kaartenlast betreft. Met 27 stuks achter hun naam, ofwel het drievoud van de Buffalo's hun balans, bevinden de Kerels zich aan de andere kant van het spectrum. Ook vorige week was het wederom prijs, met maar liefst zes gele en één rode kaart. Een quotering van 2,02x onze bet wanneer KVK meer in het boekje vliegt, laten wij dus niet liggen.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een spektakelrijke derby in Stayen, een stug Standard in een doelpuntarme Clasico en de alsmaar groeiende kaartencollectie in Kortrijk, samen goed voor bijna 20x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

Wie zal de Limburgse derby winnen?

Meest recent

Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

104
104
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

32
32
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

241
241
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

62
62
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

66
66
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

160
160
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

202
202
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

64
64
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

25
25
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

24
24
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

60
60
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

611
611
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

43
43
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

60
60
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

153
153
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

83
83
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

73
73
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

161
161
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

37
37
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

44
44
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

29
29
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

123
123
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

23
23
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

148
148
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

221
221

Meer sportnieuws