Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 8!

door
Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 8!

Vrijdag trok Eupen al aan het langste eind tegen Cercle Brugge, waardoor de Panda"s zich voorlopig opnieuw op een gedeelde eerste plaats nestelen. Afwachten of de resterende matchen op speeldag acht van de Jupiler Pro League daar verandering in brengen. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws alvast weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


De zaterdagactie wordt op gang getrapt door KV Oostende en Beerschot, voor het eerst zonder Peter Maes op de bank. Ook KVO kan echter gerust een driepunter gebruiken, want daar zit men nu aan nul op negen. Telkens zonder zelf te scoren, iets wat de Kustboys net als de Antwerpenaren al vier keer overkwam. Hoewel beiden evenmin veel clean sheets neerzetten, opgeteld één stuk om precies te zijn, gokken wij daarom dat de netten niet langs weerskanten trillen. Goed voor 2,15x onze inzet.



Later op de avond neemt Charleroi het op tegen Club Brugge, waar Philippe Clement aankondigde te zullen roteren na de stunt tegen PSG. Mogelijk wordt de voet dus enigszins van het gaspedaal gehaald tegen de Carolo's, die net als Blauw-Zwart bezig zijn aan een uiterst faire campagne. Met amper 10 gele kaarten elk doen enkel AA Gent (9) en KRC Genk (8) beter. Indien ref Jonathan Lardot weinig hoeft in te grijpen, en in totaal amper twee spelers op de bon zwiert, levert dat 3,55x ons inleggeld op.

Op zondag vliegen we er meteen in met de Limburgse derby tussen STVV en KRC Genk, die wellicht meer strijd zal opleveren. En hopelijk vooral een pak spektakel. De afgelopen zeven edities stonden alvast steevast garant voor een karrenvracht aan doelpunten, want telkens werd er minstens driemaal gescoord. Vier keer overschreed de teller zelfs de kaap van vier treffers. Mocht dat ook nu het geval zijn, en er dus weer minstens vier goals te noteren vallen op Stayen, is dat 2,75x onze inzet waard.



Vervolgens trekken we naar Luik voor de al even vurige Clasico tussen Standard en Anderlecht. Paars-Wit pakte vorig weekend stevig uit, de Rouches boekten dan weer hun vierde zege met het kleinste verschil. In februari graaiden de Brusselaars nog de volle buit mee op Sclessin, pas voor de vijfde (!) keer sinds de eeuwwisseling. Als het nu terug niet lukt, én Standard op weg naar een punt of meer Hendrik Van Crombrugge hoogstens één keer passeert, brengt dat met de Bet Builder 3,50x onze inleg op.

Als afsluiter krijgt KV Kortrijk het bezoek van AA Gent, zoals u hierboven al kon lezen een van de meest sportieve ploegen in de hoogste klasse – althans wat de kaartenlast betreft. Met 27 stuks achter hun naam, ofwel het drievoud van de Buffalo's hun balans, bevinden de Kerels zich aan de andere kant van het spectrum. Ook vorige week was het wederom prijs, met maar liefst zes gele en één rode kaart. Een quotering van 2,02x onze bet wanneer KVK meer in het boekje vliegt, laten wij dus niet liggen.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een spektakelrijke derby in Stayen, een stug Standard in een doelpuntarme Clasico en de alsmaar groeiende kaartencollectie in Kortrijk, samen goed voor bijna 20x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

Wie zal de Limburgse derby winnen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

48
48
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

16
16
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

40
40
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

165
165
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

88
88
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

138
138
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

346
346
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

170
170
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

268
268
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

506
506
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

85
85
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

29
29
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

189
189
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

185
185
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

134
134
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

53
53
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

186
186
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

41
41
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

145
145
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

598
598
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

376
376
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

302
302
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

265
265
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

51
51
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

260
260
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

85
85

Meer sportnieuws