Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 8!

door
Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 8!

Vrijdag trok Eupen al aan het langste eind tegen Cercle Brugge, waardoor de Panda"s zich voorlopig opnieuw op een gedeelde eerste plaats nestelen. Afwachten of de resterende matchen op speeldag acht van de Jupiler Pro League daar verandering in brengen. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws alvast weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


De zaterdagactie wordt op gang getrapt door KV Oostende en Beerschot, voor het eerst zonder Peter Maes op de bank. Ook KVO kan echter gerust een driepunter gebruiken, want daar zit men nu aan nul op negen. Telkens zonder zelf te scoren, iets wat de Kustboys net als de Antwerpenaren al vier keer overkwam. Hoewel beiden evenmin veel clean sheets neerzetten, opgeteld één stuk om precies te zijn, gokken wij daarom dat de netten niet langs weerskanten trillen. Goed voor 2,15x onze inzet.



Later op de avond neemt Charleroi het op tegen Club Brugge, waar Philippe Clement aankondigde te zullen roteren na de stunt tegen PSG. Mogelijk wordt de voet dus enigszins van het gaspedaal gehaald tegen de Carolo's, die net als Blauw-Zwart bezig zijn aan een uiterst faire campagne. Met amper 10 gele kaarten elk doen enkel AA Gent (9) en KRC Genk (8) beter. Indien ref Jonathan Lardot weinig hoeft in te grijpen, en in totaal amper twee spelers op de bon zwiert, levert dat 3,55x ons inleggeld op.

Op zondag vliegen we er meteen in met de Limburgse derby tussen STVV en KRC Genk, die wellicht meer strijd zal opleveren. En hopelijk vooral een pak spektakel. De afgelopen zeven edities stonden alvast steevast garant voor een karrenvracht aan doelpunten, want telkens werd er minstens driemaal gescoord. Vier keer overschreed de teller zelfs de kaap van vier treffers. Mocht dat ook nu het geval zijn, en er dus weer minstens vier goals te noteren vallen op Stayen, is dat 2,75x onze inzet waard.



Vervolgens trekken we naar Luik voor de al even vurige Clasico tussen Standard en Anderlecht. Paars-Wit pakte vorig weekend stevig uit, de Rouches boekten dan weer hun vierde zege met het kleinste verschil. In februari graaiden de Brusselaars nog de volle buit mee op Sclessin, pas voor de vijfde (!) keer sinds de eeuwwisseling. Als het nu terug niet lukt, én Standard op weg naar een punt of meer Hendrik Van Crombrugge hoogstens één keer passeert, brengt dat met de Bet Builder 3,50x onze inleg op.

Als afsluiter krijgt KV Kortrijk het bezoek van AA Gent, zoals u hierboven al kon lezen een van de meest sportieve ploegen in de hoogste klasse – althans wat de kaartenlast betreft. Met 27 stuks achter hun naam, ofwel het drievoud van de Buffalo's hun balans, bevinden de Kerels zich aan de andere kant van het spectrum. Ook vorige week was het wederom prijs, met maar liefst zes gele en één rode kaart. Een quotering van 2,02x onze bet wanneer KVK meer in het boekje vliegt, laten wij dus niet liggen.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een spektakelrijke derby in Stayen, een stug Standard in een doelpuntarme Clasico en de alsmaar groeiende kaartencollectie in Kortrijk, samen goed voor bijna 20x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Wie zal de Limburgse derby winnen?

Meest recent

Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

0
0
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

5
5
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

56
56
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

11
11
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

55
55
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

43
43
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

88
88
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

139
139
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

53
53
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

29
29
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

32
32
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

161
161
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

87
87
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

30
30
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

136
136
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

31
31
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

62
62
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

66
66
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

70
70
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

111
111
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

145
145
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

180
180
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

290
290
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

25
25
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

173
173

Meer sportnieuws