Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 8!

door
Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 8!

Vrijdag trok Eupen al aan het langste eind tegen Cercle Brugge, waardoor de Panda"s zich voorlopig opnieuw op een gedeelde eerste plaats nestelen. Afwachten of de resterende matchen op speeldag acht van de Jupiler Pro League daar verandering in brengen. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws alvast weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


De zaterdagactie wordt op gang getrapt door KV Oostende en Beerschot, voor het eerst zonder Peter Maes op de bank. Ook KVO kan echter gerust een driepunter gebruiken, want daar zit men nu aan nul op negen. Telkens zonder zelf te scoren, iets wat de Kustboys net als de Antwerpenaren al vier keer overkwam. Hoewel beiden evenmin veel clean sheets neerzetten, opgeteld één stuk om precies te zijn, gokken wij daarom dat de netten niet langs weerskanten trillen. Goed voor 2,15x onze inzet.



Later op de avond neemt Charleroi het op tegen Club Brugge, waar Philippe Clement aankondigde te zullen roteren na de stunt tegen PSG. Mogelijk wordt de voet dus enigszins van het gaspedaal gehaald tegen de Carolo's, die net als Blauw-Zwart bezig zijn aan een uiterst faire campagne. Met amper 10 gele kaarten elk doen enkel AA Gent (9) en KRC Genk (8) beter. Indien ref Jonathan Lardot weinig hoeft in te grijpen, en in totaal amper twee spelers op de bon zwiert, levert dat 3,55x ons inleggeld op.

Op zondag vliegen we er meteen in met de Limburgse derby tussen STVV en KRC Genk, die wellicht meer strijd zal opleveren. En hopelijk vooral een pak spektakel. De afgelopen zeven edities stonden alvast steevast garant voor een karrenvracht aan doelpunten, want telkens werd er minstens driemaal gescoord. Vier keer overschreed de teller zelfs de kaap van vier treffers. Mocht dat ook nu het geval zijn, en er dus weer minstens vier goals te noteren vallen op Stayen, is dat 2,75x onze inzet waard.



Vervolgens trekken we naar Luik voor de al even vurige Clasico tussen Standard en Anderlecht. Paars-Wit pakte vorig weekend stevig uit, de Rouches boekten dan weer hun vierde zege met het kleinste verschil. In februari graaiden de Brusselaars nog de volle buit mee op Sclessin, pas voor de vijfde (!) keer sinds de eeuwwisseling. Als het nu terug niet lukt, én Standard op weg naar een punt of meer Hendrik Van Crombrugge hoogstens één keer passeert, brengt dat met de Bet Builder 3,50x onze inleg op.

Als afsluiter krijgt KV Kortrijk het bezoek van AA Gent, zoals u hierboven al kon lezen een van de meest sportieve ploegen in de hoogste klasse – althans wat de kaartenlast betreft. Met 27 stuks achter hun naam, ofwel het drievoud van de Buffalo's hun balans, bevinden de Kerels zich aan de andere kant van het spectrum. Ook vorige week was het wederom prijs, met maar liefst zes gele en één rode kaart. Een quotering van 2,02x onze bet wanneer KVK meer in het boekje vliegt, laten wij dus niet liggen.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een spektakelrijke derby in Stayen, een stug Standard in een doelpuntarme Clasico en de alsmaar groeiende kaartencollectie in Kortrijk, samen goed voor bijna 20x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

Wie zal de Limburgse derby winnen?

Meest recent

'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

23
23
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

10
10
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

67
67
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

63
63
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

50
50
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

55
55
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

56
56
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

123
123
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

147
147
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

283
283
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

312
312
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

332
332
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

48
48
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

176
176
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

163
163
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

84
84
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

180
180
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

58
58
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

160
160
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

205
205
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

257
257
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

398
398
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

155
155
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

82
82

Meer sportnieuws