Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 8!

door
Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op speeldag 8!

Vrijdag trok Eupen al aan het langste eind tegen Cercle Brugge, waardoor de Panda"s zich voorlopig opnieuw op een gedeelde eerste plaats nestelen. Afwachten of de resterende matchen op speeldag acht van de Jupiler Pro League daar verandering in brengen. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws alvast weer op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


De zaterdagactie wordt op gang getrapt door KV Oostende en Beerschot, voor het eerst zonder Peter Maes op de bank. Ook KVO kan echter gerust een driepunter gebruiken, want daar zit men nu aan nul op negen. Telkens zonder zelf te scoren, iets wat de Kustboys net als de Antwerpenaren al vier keer overkwam. Hoewel beiden evenmin veel clean sheets neerzetten, opgeteld één stuk om precies te zijn, gokken wij daarom dat de netten niet langs weerskanten trillen. Goed voor 2,15x onze inzet.



Later op de avond neemt Charleroi het op tegen Club Brugge, waar Philippe Clement aankondigde te zullen roteren na de stunt tegen PSG. Mogelijk wordt de voet dus enigszins van het gaspedaal gehaald tegen de Carolo's, die net als Blauw-Zwart bezig zijn aan een uiterst faire campagne. Met amper 10 gele kaarten elk doen enkel AA Gent (9) en KRC Genk (8) beter. Indien ref Jonathan Lardot weinig hoeft in te grijpen, en in totaal amper twee spelers op de bon zwiert, levert dat 3,55x ons inleggeld op.

Op zondag vliegen we er meteen in met de Limburgse derby tussen STVV en KRC Genk, die wellicht meer strijd zal opleveren. En hopelijk vooral een pak spektakel. De afgelopen zeven edities stonden alvast steevast garant voor een karrenvracht aan doelpunten, want telkens werd er minstens driemaal gescoord. Vier keer overschreed de teller zelfs de kaap van vier treffers. Mocht dat ook nu het geval zijn, en er dus weer minstens vier goals te noteren vallen op Stayen, is dat 2,75x onze inzet waard.



Vervolgens trekken we naar Luik voor de al even vurige Clasico tussen Standard en Anderlecht. Paars-Wit pakte vorig weekend stevig uit, de Rouches boekten dan weer hun vierde zege met het kleinste verschil. In februari graaiden de Brusselaars nog de volle buit mee op Sclessin, pas voor de vijfde (!) keer sinds de eeuwwisseling. Als het nu terug niet lukt, én Standard op weg naar een punt of meer Hendrik Van Crombrugge hoogstens één keer passeert, brengt dat met de Bet Builder 3,50x onze inleg op.

Als afsluiter krijgt KV Kortrijk het bezoek van AA Gent, zoals u hierboven al kon lezen een van de meest sportieve ploegen in de hoogste klasse – althans wat de kaartenlast betreft. Met 27 stuks achter hun naam, ofwel het drievoud van de Buffalo's hun balans, bevinden de Kerels zich aan de andere kant van het spectrum. Ook vorige week was het wederom prijs, met maar liefst zes gele en één rode kaart. Een quotering van 2,02x onze bet wanneer KVK meer in het boekje vliegt, laten wij dus niet liggen.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een spektakelrijke derby in Stayen, een stug Standard in een doelpuntarme Clasico en de alsmaar groeiende kaartencollectie in Kortrijk, samen goed voor bijna 20x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

Wie zal de Limburgse derby winnen?

Meest recent

‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

44
44
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

11
11
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

36
36
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

26
26
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

46
46
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

59
59
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

54
54
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

317
317
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

328
328
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

62
62
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

180
180
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

217
217
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

231
231
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

62
62
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

153
153
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

51
51
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

28
28
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

381
381
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

477
477
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

403
403
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

53
53
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

42
42
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

343
343
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

360
360
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

338
338

Meer sportnieuws