Enkele dagen na het uitstekende resultaat tegen Paris Saint-Germain, moet Club Brugge alweer in eigen land aan de slag. Zo staat zaterdagavond een verplaatsing op het veld van Charleroi op het programma. Geen gemakkelijk opdracht, want de Carolo's verloren dit seizoen nog geen enkele wedstrijd. Bovendien zal Club niet op volle kracht kunnen aantreden in het Stade du Pays.
Zoals eerder gemeld is Ruud Vormer er niet bij wegens een blessure aan de achillespees, ook de jonge Noah Mbamba geeft verstek met last aan de patellapees. Daarnaast is de kans groot dat Clement enkele wijzigingen zal doorvoeren in zijn selectie of zelfs basisploeg. "Ik moet ervoor zorgen dat de nieuwe jongens ook de kans krijgen om in het verhaal te stappen. Ik ga in deze periode dus af en toe roteren, zo kan iedereen die zich toont op training een kans krijgen", aldus de Brugse trainer.
UPDATE 16u20
Nu mag de middenvelder zich mogelijk dus proberen te tonen, net als andere nieuwkomers zoals pakweg Faitout Maouassa, Tibo Persyn en Wesley Moraes. Dat valt althans af te leiden uit de uitspraken van Clement, die met Otasowie en Wesley wie weet zelfs twee debutanten aan de aftrap dropt. Federico Ricca is overigens eveneens terug van de partij, Daniel Pérez valt opnieuw af.
De 21 namen voor #CHACLU! 🔵⚫
— Club Brugge KV (@ClubBrugge) September 17, 2021
ℹ️ Ruud Vormer (achillespees) & Noah Mbamba (patellapees) zijn geblesseerd. pic.twitter.com/ECt0iGMCQg
LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers
Arne Decraene